Як показати або сховати інформацію про погоду на панелі завдань Windows 10

Як показати або сховати інформацію про погоду на панелі завдань Windows 10

Сторонні інструменти існують більше десяти років, щоб допомогти користувачам ПК відображати інформацію про погоду прямо на панелі завдань Windows. Користувачі ПК, які тривалий час використовували Windows 7, знають, що існувало програмне забезпечення під назвою Weather Bar (воно все ще існує) для відображення інформації про погоду на панелі завдань. Зайве говорити, що вбудовані в робочий стіл гаджети також були присутніми для відображення інформації про погоду на робочому столі.

Windows 10 тепер за замовчуванням відображає інформацію про погоду (версія 2004 та новіше) на панелі завдань. Інформація про погоду на панелі завдань є частиною нової функції «Новини та інтереси». При наведенні курсору на інформацію про погоду на панелі завдань спливає спливаюче вікно, що показує погоду, новини, інформацію про фінанси та багато іншого.

ПРИМІТКА. Користувачам версій 2004 та 20H2 необхідно встановити додаткове оновлення KB5001391, щоб отримати цю функцію.

Для більшості користувачів ПК це довгоочікувана функція, оскільки вони можуть переглядати інформацію про погоду, не відкриваючи програму «Погода». Крім того, у спливаючому меню відображаються відповідні новини, і ви можете налаштувати стрічку так, щоб відображати те, що ви хочете.

Проте, частина користувачів ПК може захотіти мати чисту панель завдань. Або, можливо, ви хочете заощадити місце на панелі завдань. Якщо ви один з них, ви можете видалити інформацію про погоду з панелі завдань і вимкнути спливаюче меню, яке з'являється при наведенні курсору.

Команда розробників Windows 10 дуже добре знає, що хочуть користувачі. Ось чому вони надали можливість сховати інформацію про погоду з панелі завдань.

Увімкнення або вимкнення погоди на панелі завдань Windows 10

Клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці на панелі завдань, виберіть News and interests (Новини та інтереси), а потім натисніть «Вимкнути», щоб видалити інформацію про погоду, новини, карту фінансів та карту спортивних подій.

Як показати або сховати інформацію про погоду на панелі завдань Windows 10

Заборонити відкриття спливаючого вікна новин та віджетів при наведенні курсору на інформацію про погоду на панелі завдань

Коли ви наводите курсор миші на інформацію про погоду на панелі завдань, з'являється спливаюче вікно «Новини та інтереси». Якщо замість цього ви бажаєте бачити спливаюче вікно «Новини та інтереси» при натисканні на інформацію про погоду (а не при наведенні курсору на неї), ви можете це змінити.

Клацніть правою кнопкою миші вільне місце на панелі завдань, виберіть «Новини та інтереси», а потім зніміть галочку з опції Open on hover (Відкривати при наведенні), клацнувши по ній.

Як показати або сховати інформацію про погоду на панелі завдань Windows 10

От і все! З цього моменту вам потрібно натиснути на інформацію про погоду (а не навести на неї курсор), щоб побачити спливаюче вікно «Новини та інтереси».

nBook
Додати коментар