Як перевірити стан акумулятора вашого смартфона, щоб знати, чи потрібно його замінити?

Як перевірити стан акумулятора вашого смартфона, щоб знати, чи потрібно його замінити?

Часто можна побачити як користувачі iPhone стежать за станом батареї своїх смартфонів. Це те, що Apple дозволяє робити в iOS, але Android це недоступно в налаштуваннях батареї. Знання стану батареї дуже важливо, щоб зрозуміти, чи не викликані проблеми з автономністю поганим станом акумулятора. Сьогодні ми розповімо вам, як перевірити стан батареї вашого телефону Android завдяки дуже простому та безкоштовному додатку.

Як перевірити стан батареї на мобільному телефоні Android

За промовчанням виробники Android не включають розділ «Здоров'я батареї» в налаштування пристрою. У прихованих розділах налаштувань ці дані можна переглянути на деяких моделях смартфонів. Однак це не надто велика проблема, якщо ви використовуєте програму, подібну до того, яке ми збираємося показати вам сьогодні.

Програма Ampere — одна з небагатьох програм у Google Play, яка дійсно виконує свої функції, тому їй можна довіряти. Існують сотні програм, які обіцяють показати стан і навіть відновити акумулятор або його елементи за допомогою програмного забезпечення. Ми рекомендуємо спробувати Ampere, оскільки його дані більш точні, ніж більшість альтернатив.

Для перевірки стану батареї мобільного телефону, вам потрібно зробити наступне:

  1. Завантажте програму Ampere з Play Маркет
  2. Запустіть його та знайдіть пункт «Стан»
  3. Погляньте на результати

Як перевірити стан акумулятора вашого смартфона, щоб знати, чи потрібно його замінити?

Ця програма надає кілька важливих даних про акумулятор вашого смартфона, включаючи стан його здоров'я. Завдяки отриманим результатам ви можете дізнатися, як справи з батареєю вашого телефону, і зробити відповідні висновки. Якщо ви помітили скорочення часу автономної роботи і бачите, що ваш акумулятор знаходиться в поганому стані, варто замінити батарею.

Заміна акумулятора мобільного телефону може бути дуже гарною ідеєю

Заміна акумулятора – один із найпростіших видів ремонту смартфона. Він також є одним з найефективніших, коли пристрій 1 або 2 роки, оскільки його батарея, ймовірно, вже становить 70 – 80% від загальної ємності.

Заміна батареї може підвищити продуктивність та збільшити час автономної роботи мобільного телефону. Це ремонт, який ви можете виконати самостійно в домашніх умовах, використовуючи кілька інструментів та дотримуючись інструкцій з інтернету.

Якщо програма Ampere повідомляє вам, що стан акумулятора залишає бажати кращого, ви можете купити новий акумулятор і замінити його. Якщо ви звернетеся до спеціалізованого сервісу, то там за це візьмуть кілька сотень, а то й тисяч рублів.

nBook
Додати коментар