Як отримати бета-версію Windows 11 зараз

Як отримати бета-версію Windows 11 зараз

Windows 11 пройшла шлях від абстрактної концепції до офіційного анонсу за лічені тижні і тепер ви можете випробувати нову операційну систему на своєму комп'ютері або ноутбуку.

Лише через чотири дні після великого розкриття Windows 11 Microsoft випустила першу публічну бета-версію (або Insider Preview, як компанія її називає) для учасників програми попередньої оцінки Windows.

Програма попередньої оцінки Windows відкрита для всіх, хто має ПК з Windows і обліковий запис Microsoft, а це означає, що ви можете протестувати Windows 11 прямо зараз. Однак це раннє складання, тому деякі функції можуть бути відсутні і можливі помилки. Тому ми не рекомендуємо інсталювати бета-версію Windows 11 на ваш основний комп'ютер.

Однак, якщо у вас є запасний пристрій, це чудовий шанс випробувати Windows 11 одним із перших. Отже, давайте подивимося, як завантажити бета-версію Windows 11 зараз.

Переконайтеся, що комп'ютер відповідає вимогам до обладнання.

Немає сенсу виконувати всі ці дії, якщо ваш комп'ютер зрештою не отримає права на безкоштовне оновлення до Windows 11. Найпростіший спосіб дізнатися це — завантажити офіційну програму Microsoft PC Health Check або переглянути мінімальні системні вимоги на офіційній веб-сторінці Microsoft.

Після цього ви дізнаєтеся, чи відповідає ваш пристрій мінімальним системним вимогам.

Також варто зазначити, якщо ви отримали повідомлення про помилку під час інсталяції Windows 11 — не принижуйте. Можливо, вам просто потрібно включити в налаштуваннях BIOS вашого ПК безпечне завантаження та TPM.

Як отримати бета-версію Windows 11?

Програма попередньої оцінки Windows – це єдиний спосіб отримати доступ до цієї ранньої збірки Windows 11. За умови, що у вас є активний обліковий запис Microsoft, реєстрація не може бути простішою:

  1. На комп'ютері з Windows 10 відкрийте параметри.
  2. Перейдіть до розділу “Оновлення та безпека” та виберіть “Програма попередньої оцінки Windows” на лівій панелі.
  3. Якщо ви ще не реєструвалися, натисніть кнопку «Почати».
  4. У спливаючому вікні натисніть «Зв'язати обліковий запис».
  5. Виберіть обліковий запис, до якого ви вже увійшли, або увійдіть з новими даними.
  6. На наступному екрані переконайтеся, що ви вибрали “Канал Devl” – це єдиний спосіб отримати бета-версію Windows 11 на даний момент.
  7. Натисніть «Підтвердити» на цьому та наступному екранах, це означає, що ви погоджуєтеся з умовами.
  8. Щоб завершити реєстрацію, необхідно перезавантажити комп'ютер. Виберіть, зробити це зараз або перезавантажити пізніше.

Після перезавантаження комп'ютера вам потрібно встановити бета-версію, як і будь-яке інше оновлення через «Центр оновлення Windows».

Отже, у цій статті ми розповіли про те, як ви можете отримати бета-версію Windows 11 одним із перших. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо цього, будь ласка, ставте їх у коментарях.

nBook
Додати коментар