Windows 11 проти Windows 365: у чому різниця і що вибрати?

Windows 11 проти Windows 365: у чому різниця і що вибрати?

Дивно, але технічний гігант оголосив 24 червня про Windows 11, велике оновлення свого попередника. Незабаром після цього компанія запустила продукт Windows на основі підписки, зокрема Windows 365.

Windows 11 стала несподіванкою для більшості, оскільки Windows 10 мала стати останньою версією Windows. Однак Windows 11 – це абсолютно нова операційна система для вашого ПК, якщо він відповідає мінімальним вимогам. Оскільки більшість старих ПК та ноутбуків не працюють з Windows 11, Microsoft запропонувала інший план, щоб користувачі зі старим обладнанням не почувалися обділеними.

Що таке Windows 11?

Windows 11 – це наступна операційна система Windows. Ми спостерігаємо один і той же інтерфейс Windows 10 протягом шести років, і після всіх чуток і припущень у нас є Windows 11. Нова ОС – це повністю оновлений зовнішній вигляд і більш плавна робота.

Однак Windows 11 – це не лише візуальні зміни. Ця операційна система також включає нові функції. Насамперед, загальну увагу привернуло оголошення про те, що Windows 11 працює з програмами для Android.

Windows 11 проти Windows 365: у чому різниця і що вибрати?

Підсумовуючи, можна сказати, що Windows 11 – це повноцінна операційна система, яку ви можете встановити на свій комп'ютер, якщо він відповідає вимогам. Крім того, це оновлення, яке принесе багато змін.

Що таке Windows 365?

Витіки про хмарний ПК від Microsoft розповсюдилися по всьому інтернету перед його фактичним запуском. І ось нарешті з'явилася Windows 365. Microsoft назвала цю службу Windows 365 Cloud PC. Це хмарний комп'ютер, до якого можна отримати доступ із будь-якого пристрою. Windows 365 працює на віртуальному робочому столі Microsoft Azure.

Windows 11 проти Windows 365: у чому різниця і що вибрати?

Ключова різниця між Windows 11 та хмарним ПК полягає в тому, що ви не можете встановити Windows 365 на свій комп'ютер. Однак ви можете використовувати Windows 365 з будь-якого пристрою, і це не обов'язково має бути ПК або ноутбук

По суті ви можете робити в системі все, що хочете, встановлювати програми або зберігати свої дані. Загвоздка в тому, що це послуга на основі передплати. Це означає, що вам потрібно заплатити Microsoft, щоб використовувати Windows 365. Дивно, що Windows 365 може працювати з будь-якого з будь-якого пристрою. Просто увійдіть у систему та почніть її використовувати.

Windows 11 проти Windows 365: що вибрати?

Це залежить виключно від ваших переваг та можливостей обладнання, коли справа доходить до Windows 11 або Windows 365. Якщо вам потрібен ПК лише для повсякденної роботи, вам підійде Microsoft 365.

Крім того, якщо ваше обладнання несумісне з новими системними вимогами Windows 11, можна залишитися на Windows 10 або скористатися новими функціями Windows 365.

Для професіоналів та бізнес-користувачів вибір непростий. З одного боку, ви можете керувати своїм комп'ютером на ходу, а з іншого боку, ви можете підвищити ефективність фізичної системи. Отже, остаточне рішення зводиться до типу роботи, яку ви виконуєте, та ваших потреб.

Часті питання про Windows 365

Чи можу я інсталювати програми у Windows 365?

Так, Windows 365 – це повноцінна операційна система у хмарі. Ви можете виконувати на ньому всі завдання, доступні в Windows 11.

Чи можу я керувати настройками BIOS у Windows 365?

Ні. Оскільки віртуальна машина знаходиться у хмарі, ви не можете отримати доступ до її налаштувань BIOS/UEFI, оскільки вона працює на сервері.

Чи потрібний мені ПК або ноутбук для використання Windows 365?

Ні. Windows 365 — це хмарний комп'ютер, до якого можна отримати доступ із будь-якого пристрою, який працює під керуванням будь-якої операційної системи.

nBook
Додати коментар