Найкращі стрілялки для мобільних телефонів

Найкращі стрілялки для мобільних телефонів

Наші мобільні телефони перетворилися на справжні кишенькові комп'ютери, які дозволяють нам робити все, навіть насолоджуватися різноманітними іграми з чудовою графікою. Сьогодні ми підібрали найкращі стрілялки для мобільних пристроїв Android та iOS.

У цій статті ми вибрали для вас шутери з чудовою якістю графіки, в які ви можете грати на пристроях Android та iOS. Також варто відзначити, якщо ви хочете отримати від ігрового процесу максимум задоволення, то рекомендуємо грати в ці шутери на потужніших мобільних телефонах.

Call of Duty: Mobile

Найкращі стрілялки для мобільних телефонів

Почнемо наш топ найкращих шутерів для Android та iOS з однією з найвідоміших ігор-стрілялок. Йдеться про Call of Duty: Mobile. Гра має ідеальне управління, а також режим Battle Royale, який поєднує любителів шутерів. Також Call of Duty: Mobile має приголомшливу якість графіки і постійно отримує оновлення, які додають нову зброю, скіни користувача та багато іншого. Це все робить COD: Mobile одним із найкращих варіантів, якщо ви шукаєте захоплюючу гру-стрілялку для свого мобільного пристрою.

Warface: Global Operations

Найкращі стрілялки для мобільних телефонів

Warface: Global Operations має честь з'явитися в цій збірці найкращих шутерів з кількох причин. З одного боку, в грі є 7 різних карт, всілякі скини користувача і каталог з більш ніж 200 різними видами зброї, так що вам не буде нудно з Warface: Global Operations. Додайте до цього чудову якість графіки та різні режими спільної гри, щоб ви могли насолоджуватися ігровим процесом зі своїми друзями.

Modern Combat 5

Найкращі стрілялки для мобільних телефонів

Ще одна гра, яку не можна пропустити – це Modern Combat 5. Це один з найзнакових шутерів для Android і iOS, так як дана гра вже багато років очолює список найбільш завантажуваних. В останній версії Modern Combat 5 є все, що вам потрібно, щоб насолодитись унікальним ігровим процесом. Створіть свою команду та почніть боротися з противниками на полі бою.

Shadowgun Legends

Найкращі стрілялки для мобільних телефонів

Поки що ми зосередилися на дуже реалістичних іграх. Але не всі шутери для Android дотримуються цього стилю. Якщо вам подобаються фантастичні ігри, ви не повинні пройти повз Shadowgun Legends, ігри, в якій є 200 різних місій з єдиною метою: врятувати людство від вторгнення інопланетян.

Afterpulse

Найкращі стрілялки для мобільних телефонів

Ми продовжуємо цю підбірку найкращих шутерів для мобільних пристроїв з Afterpulse, ще однією грою, в якій ви маєте уникнути великомасштабного збройного конфлікту. Для цього ви можете стати частиною елітної армії, яка відповідає за встановлення миру. Також ви можете обрати бік винуватців третьої світової війни.

Fortnite

Найкращі стрілялки для мобільних телефонів

У добірці такого типу ми не могли пропустити Fortnite, знакову гру від Epic Games, яка стала величезним успіхом компанії. Гра, яка захопить вас на годинник, завдяки чудовій графіці і божевільними битвами.

PUBG Mobile

Найкращі стрілялки для мобільних телефонів

Закінчуємо наш топ найкращих шутерів для Android та iOS з PUBG Mobile. Знаменита гра від Tencent Games з'явилася на наших мобільних телефонах з однією метою: змінити уявлення про мобільні ігри.

Будьте обережні, ця гра дуже реалістична, тому цілком імовірно, що у перших битвах вас уб'ють набагато раніше, ніж ви думаєте. Не хвилюйтеся, виявивши трохи терпіння, ви станете жахом для своїх супротивників у PUBG: Mobile. Якщо у вас слабкий телефон, ви можете завантажити PUBG Mobile Lite, версію, яка пропонує той же ігровий процес, але зі зниженою якістю графіки.

Отже, це топ найкращих шутерів з чудовою якістю графіки, в які ви можете грати на своїх мобільних пристроях Android та iOS. Якщо вам відомі ще якісь захоплюючі шутери для мобільних пристроїв, будь ласка, напишіть про це у коментарях.

nBook
Додати коментар