Де Samsung виробляє свої смартфони

Де Samsung виробляє свої смартфони

Немає жодних сумнівів у тому, що Samsung – одна з найбільш значущих телефонних компаній на даний момент, яка з кожним продажем стає неймовірним вибором для тих, хто шукає смартфони із відмінним співвідношенням ціни та якості.

Але чи думали ви, де Samsung виробляє всі ці пристрої? Можна подумати, що у Китаї, як і майже всі інші компанії, але немає. Всупереч тому, що може здатися, Samsung багато заводів у різних країнах світу, і, незважаючи ні на що, Китаю серед них більше немає.

Це країни, де Samsung виробляє свої пристрої

Де Samsung виробляє свої смартфони

Нещодавно стало відомо, що корейський бренд закриває свій останній китайський завод. То де ж компанія виробляє свої смартфони? Як показує портал SamMobile, Samsung виробляє свої пристрої у всіх цих країнах:

  • В'єтнам: це країна, де виробляється найбільша кількість пристроїв Samsung (смартфони, планшети та ноутбуки). За оцінками щороку виробляється до 120 мільйонів одиниць.
  • Індія: це не тільки країна з найбільшим заводом Samsung, але й місце, де виробляється найбільше смартфонів. Цікаво, що вони посідають друге місце на цьому ринку після Xiaomi.
  • Південна Корея: звичайно, будинок бренду має бути включений до цього списку. Тут виготовляються пристрої, переважно призначені місцевого ринку.
  • Бразилія: Samsung працює у цій країні з 1999 року, у ній працює понад 6000 співробітників. Мета цього виробництва – постачання смартфонів по всій Латинській Америці.
  • Індонезія: для компанії цей ринок стає дедалі цікавішим. Виробництво у цій країні запущено у 2015 році і воно випускає близько 800 000 одиниць на рік. Цього достатньо задоволення місцевого попиту.

Незважаючи на наявність усіх цих заводів, Samsung заявила, що всі телефони, які виготовляє компанія, проходять однаковий контроль якості незалежно від того, де вони виробляються.

Іншими словами, теоретично смартфон, вироблений у Південній Кореї, має бути таким самим, як і зроблений у Бразилії. Тим більше що матеріали та комплектуючі однакові.

nBook
Додати коментар