Як зробити селфі, не натискаючи кнопки на смартфоні Xiaomi

Як зробити селфі, не натискаючи кнопки на смартфоні Xiaomi

Зробити Selfie трохи складніше, ніж здається, тому що ви повинні вибрати хороший фон і оптимальну відстань між вами та вашим мобільним телефоном. На щастя, виробники вводять функції, що полегшують зйомку автопортретів. Не вдаючись у подробиці, мобільні телефони Xiaomi можуть зробити знімок без натискання будь-яких кнопок.

Таким чином, ви можете розмістити смартфон у віддаленому місці, а потім зробити простий жест, щоб створити селфі. Цей інструмент не дивний, оскільки ми вже бачили, як робити селфі, не торкаючись мобільного телефону. Однак у цьому уроці ми зосередимося на смартфонах Xiaomi, щоб пояснити, як ви можете використовувати цю корисну функцію на своєму пристрої.

Як зробити знімок, не натискаючи жодних кнопок на мобільному телефоні Xiaomi

Ми знаємо, що телефони Xiaomi приховують десятки дуже корисних функцій, які можна виявити, покопавшись у налаштуваннях та програмах пристрою. Одним з найбільш популярних програм є програма «Камера», яка дозволяє робити знімки за допомогою передньої та задньої камери та пропонує кілька корисних інструментів.

Сьогодні ми розповімо про функцію “Спуск долонею”, яка, як випливає з назви, дозволяє активувати зйомку селфі за допомогою жесту долонею. Ви повинні мати на увазі, що цей інструмент доступний тільки для передньої камери, тобто ви можете використовувати його при віддаленій зйомці селфі. Таким чином, вам не потрібно натискати будь-які кнопки на мобільному телефоні, просто покажіть долоню перед камерою.

Далі ми крок за кроком пояснимо, як активувати «Спуск долонею», щоб ви могли використовувати цю функцію щоразу, коли робите селфі.

  1. Відкрийте програму камери на своєму мобільному телефоні Xiaomi.
  2. Переведіть програму в режим селфі, натиснувши кнопку в нижньому правому кутку.
  3. Натисніть кнопку з трьома вертикальними лініями у верхньому правому куті.
  4. У меню, що з'явилося, натисніть на опцію «Спуск долонею», щоб активувати її.
  5. Після активації потрібно просто повернутися до основного екрана камери. Потім знайти ідеальне місце для знімка і покажіть долоню перед камерою, щоб запустити 3-секундний таймер, який попередить вас, що фотографія незабаром буде зроблена.

Як зробити селфі, не натискаючи кнопки на смартфоні Xiaomi

Ось як легко і швидко можна активувати функцію, яка може значно спростити вам завдання при зйомці селфі. Більше не потрібно залишати когось поза груповою фотографією, для створення фото. За допомогою цього інструменту вам просто потрібно показати долоню, щоб фотографія була зроблена автоматично з усіма друзями або родичами.

nBook
Додати коментар