Як прибрати звук камери на iPhone без проблем? Є рішення.

Як прибрати звук камери на iPhone без проблем? Є рішення.

На вашому iPhone теж “клацає” камера, хоча перемикач перебуває в режимі “Без звуку”? – Описав простий Лайфхак, як відключити звук камери на айфоні за кілька хвилин.

Друзі, всім привіт! Вперше зіткнувся з такою проблемою, як звук камери на iPhone 11, що не відключається в безшумному режимі. Придбав даний апарат на зміну старому доброму iPhone XR і, зрозуміло, для мене це виявилося новинкою.

Відразу хочу зазначити, що проблема з тим, що звук камери на айфоні не відключається, була виявлена у мого товариша, який придбав новий iPhone 12 Pro Max і дуже часто використовує його на судових засіданнях, де зйомка дозволена, але він вперше зрозумів, що звук камери всім набридає і відключити його неможливо.

Ось до речі, таким чином виглядає коробка японського Apple iPhone 11

Як прибрати звук камери на iPhone без проблем? Є рішення.

Як прибрати звук камери на iPhone без проблем? Є рішення.

А ось, що я знайшов у налаштуваннях (Номер моделі), де буква «J» якраз і означає країну походження, тобто Japan:

Як прибрати звук камери на iPhone без проблем? Є рішення.

Передмова

Отже, дорогі мої, у вас така сама проблема? Навіть при перемиканні «гойдалки» в беззвучний режим, все одно камера айфона видає «клац!»? Тоді настав час зрозуміти, що це все завдяки впливу закону (не тільки в Японії, а в багатьох азіатських країнах) на захист від стеження, підгляду та інших непристойностей, які, на думку влади, можна здійснити за допомогою фотозйомки в беззвучному режимі.

PS кому ліньки читати, просто гортайте до кінця статті, де я вказав вирішення проблеми.

Іншими словами, у багатьох країнах, як виявилося, це обов'язкова вимога для всіх смартфонів, що виходять на ринок. Усі вони запрограмовані на заводі під відтворення звуку як фотографії. Жодні програми або програми це питання вирішити не можуть.

З новеньким iPhone 11 у красивому зеленому кольорі я ходжу вже більше 4 днів, і я не можу сказати, що звук камери прям напружує мене, але звичайно, хотілося б використати його у звичайних та всіх можливих режимах, тим більше, що я дуже далеко перебуваю від тієї ж Японії.

Так, я не звертаю уваги на сертифікацію РСТ, яка є обов'язковою для Російської Федерації, і мені часто траплялися і американські та польські версії iPhone. Але виявляється світ настільки великий, що доводиться до всього пристосовуватися.

Звук камери на японському iPhone

У всіх пристроях Apple iPhone для ринку Японії, Кореї та інших азіатських країн звук камери не відключається, це все зроблено для відповідності продукції ринку.

Не поспішайте гуглити, як відключити звук камери на айфоні за допомогою джейлбрейка, якщо ви звичайно не любитель потанцювати з бубнами і що-небудь міняти за умовчанням прекрасному (так я так хвалю епл).

Звук затвора камери на iPhone не так чітко чутно лише в режимі LIVE. У всіх інших це прям помітно.

Як працює стандартне відключення “клацання” камери на смартфонах Apple

Взагалі все робиться просто, і відключити звук камери (клацання) на айфоні можна кнопкою, так званою гойдалкою збоку. Тобто достатньо переключити її в режим Без звуку і камера стане Тихий. Ідеально, але на японських, корейських та азіатських версіях це не так.

Рішення. Як забрати звук камери на айфоні?

Друзі, мені це допомогло, але, подробиці я не можу гарантувати результату на наступних моделях Apple iPhone 7, 8 або 6 версії.

Отже, що робити, якщо у вас не відключається звук камери на iPhone.

  • Переконайтеся в оновленні операційної системи iOS до версії 15.0.1 або 15.0.2 .
  • Завантажте та встановіть оновлення.
  • Перевірте відключення звуку камери класичним способом.
  • Все працює. Не дякуйте. Тепер у беззвучному режимі камера не клацає!:)

Резюмуючи, хотілося б зазначити, що купертинівці справді молодці, що змогли вирішити це питання для жителів інших країн, адже територіально ви можете перебувати далеко за межами Японії, а така банальна функція як беззвучний режим вкрай важлива, тим самим студентам чи школярам.

Сподіваюся вам допоміг цей матеріал, підписуйтесь на оновлення!

nBook
Додати коментар