Як перевірити неробочі клавіші на клавіатурі

Як перевірити неробочі клавіші на клавіатурі

Іноді ми можемо відразу виявити, що одна із клавіш на нашій клавіатурі починає виходити з ладу. Однак правда в тому, що буває важко зрозуміти, чи є проблема механічною, чи просто необхідна очищення клавіатури. У цій статті ми збираємося показати кілька безкоштовних веб-сайтів, які дозволяють перевірити та виявити неробочі клавіші на клавіатурі.

Keyboard Checker

Як перевірити неробочі клавіші на клавіатурі

Keyboard Checker є одним з сайтів, які ми можемо відвідати, щоб провести онлайн-тест нашої клавіатури. Як тільки ми опинимося на сайті, ми виявимо на екрані клавіатуру, в якій клавіші натискання стають зеленими. Зелений колір під час натискання означає, що клавіша працює правильно. Крім того, сервіс показує скільки клавіш ми можемо продовжити тестувати і яка з них була останньою, яку ми натискали.

Key-Test

Як перевірити неробочі клавіші на клавіатурі

Ще одна веб-сторінка, яка дозволяє нам перевірити будь-які кнопки на клавіатурі. При переході на Key-Test ми виявимо клавіатуру, яка займає весь екран із клавішами, намальованими із білою рамкою та зеленим фоном. При утриманні клавіша відображається білим кольором, а коли ми просто натискаємо її, не утримуючи вона стає синьою, якщо все йде добре. Key-Test також може перевіряти натискання кнопок миші.

Keyboardtester.co

Як перевірити неробочі клавіші на клавіатурі

Keyboardtester.co – це також сервіс для перевірки клавіатури та миші. Як і на інших згаданих веб-сайтах, його інтерфейс відображатиме екранну клавіатуру, а клавіші, які ми натискаємо, стануть зеленими, якщо вони працюють правильно. Крім того, у цьому сервісі є звук, який ми можемо активувати або деактивувати, що імітує клік, натиснувши на клавіатуру.

Keyboardtester.com

Як перевірити неробочі клавіші на клавіатурі

KeyboardTester.com — це ще один сайт із майже тією самою назвою, що й попередній, який дозволяє нам перевірити, яка клавіша не працює на нашій клавіатурі. Для цього просто зайдіть на сайт та натисніть кнопку Launch the Tester. Інше вікно автоматично відкриється з екранною клавіатурою, яка при натисканні покаже зелене обведення, якщо клавіші працюють правильно.

OnlineMicTest

Як перевірити неробочі клавіші на клавіатурі

OnlineMicTest є ще одним веб-сайтом, за допомогою якого ми можемо дізнатися, чи є неробочі клавіші на нашій клавіатурі. При переході на сайт автоматично відобразиться клавіатура, де клавіші при утриманні будуть відзначені помаранчевим кольором. Ми можемо по черзі перевіряти, чи всі кнопки гаразд. Якщо в якийсь момент клавіша не відображається оранжевою, вона не працює. Ті клавіші, які ми вже натискали та пройшли тест, будуть відзначені блакитним кольором.

Отже, це найкращі веб-сервіси, за допомогою яких ви можете дізнатися, чи правильно працюють клавіші на вашій клавіатурі. Якщо ви протестували всі вищеописані послуги, будь ласка, напишіть у коментарях, який вам сподобався більше.

nBook
Додати коментар