Все, що потрібно знати про хмарні ігри NVIDIA GeForce Now

Все, що потрібно знати про хмарні ігри NVIDIA GeForce Now

Хмарний Gaming – чудовий спосіб насолодитися новітніми іграми для тих, хто не має потужного ігрового обладнання. Технологія, що дозволяє грати в ігри через Cloud Gaming, все ще перебуває на стадії розробки для багатьох регіонів. Наведу один приклад: NVIDIA GeForce Now поки що недоступна в більшості регіонів.

Крім того, популярність хмарних ігор може бути частково пов'язана з пандемією COVID-19, яка змусила нас усамітнюватися в будинках, де більшість ігор прийшли на допомогу. У цій статті ми розглянемо детальніше, що пропонує NVIDIA GeForce Now в рамках хмарних ігор і як працює ця послуга.

Як працює NVIDIA GeForce Now?

Для непосвячених GeForce Now це хмарний ігровий сервіс, керований NVIDIA. Як і інші сервіси хмарних ігор, GeForce Now дозволяє користувачам грати в ігри на будь-якому пристрої, що підтримується Cloud Gaming. NVIDIA GeForce Now працює як будь-який інший сервіс хмарних ігор, розміщуючи ігри з віддалених серверів на пристрої користувачів, як Google Stadia, Amazon Luna, Microsoft Cloud, PS Now та багато інших.

Все, що потрібно знати про хмарні ігри NVIDIA GeForce Now

Хмарні ігрові двигуни працюють з більш ніж 20 центрів обробки даних, розкиданих по всьому світу, причому в одному з найближчих до користувача працюють усі хмарні ігри. NVIDIA GeForce Now працює відповідно до тарифного плану, який користувачі вибирають для покупки. Підписки відрізняються не тим, у які ігри ви можете грати, а скоріше тим, на якому обладнанні ви можете грати. Це означає, що передплати відрізняються, на якій відеокарті NVIDIA працює віддалений ігровий двигун.

Крім того, на відміну від більшості сервісів хмарних ігор, що пропонуються на ринку, NVIDIA GeForce Now не надає вам доступ до своєї бібліотеки ігор. Проте GeForce Now пов'язує ваші онлайн-акаунти Steam, Epic Games Store, GOG, Uplay, щоб використовувати вже придбані вами ігри.

Пристрої, сумісні з GeForce Now

Хмарні ігри через NVIDIA GeForce Now доступні на багатьох пристроях. Від телевізійних приставок до ПК, Mac та Chromebook. Більш того, у GeForce Now можна грати через приставки NVIDIA Shield TV. Однак мінімальні вимоги для будь-якого пристрою Android – це оперативна пам'ять об'ємом 2 ГБ та версія Android 5.0 та вище, звичайно, з окремим контролером. Щодо підтримки пристроїв iOS, GeForce Now підтримується на пристроях Apple через браузер Safari.

Все, що потрібно знати про хмарні ігри NVIDIA GeForce Now

Ціна та доступність NVIDIA GeForce Now

NVIDIA GeForce Now зараз пропонує кілька варіантів підписки, і один з них безкоштовний. Що стосується цін, то на даний момент доступно дві платні підписки: “Преміум” вартістю 999 рублів за 30 днів і “Преміум Ніч” вартістю 399 рублів за 30 днів.

Необхідна швидкість інтернету

Крім того, гравцям необхідно мати гарну швидкість інтернету, щоб грати в ігри через GeForce Now. Хоча NVIDIA Cloud Gaming використовує при потоковій передачі адаптивний бітрейт, для нього потрібна мінімальна швидкість 10 Мбіт/с. Однак для ігор з роздільною здатністю 720p при 60 кадрах за секунду рекомендується швидкість 20 Мбіт/с. А щоб грати в ігри з роздільною здатністю 1080p при 60 кадрах за секунду, потрібна швидкість інтернету 50 Мбіт/с і вище.

NVIDIA GeForce Now: підбиваємо підсумки

Хоча сервіс NVIDIA Cloud Gaming вже доступний, йому все ж таки потрібні поліпшення. Наприклад, послуга поки недоступна в жодній частині Азії, яка є величезним ігровим ринком. Крім того, бібліотека ігор на GeForce Now величезна, але вона все ще потребує доопрацювання та додавання ігор, щоб конкурувати з такими сервісами, як Google Stadia, Microsoft Cloud або Amazon Luna. Хоча ми впевнені, що NVIDIA буде працювати над покращеннями, будь ласка, дайте нам знати в розділі коментарів, що ви думаєте про NVIDIA GeForce у порівнянні з іншими сервісами хмарних ігор.

nBook
Додати коментар