Що таке USB Power Delivery у зарядних пристроях

Що таке USB Power Delivery у зарядних пристроях

Швидка зарядка поширена на смартфонах, доступних у Росії. Існують різні типи технологій, оскільки у багатьох брендів є свої деякі до 125 Вт. У деяких зарядних пристроях ми знаходимо нову технологію, яку ви, можливо, бачили. Це USB Power Delivery, різновид швидкого заряджання.

USB Power Delivery – це новий тип швидкого заряджання, сумісний з деякими пристроями Android, iOS та деякими комп'ютерами. Це заряджання, яке відрізняється великою потужністю, що дозволяє скоротити час заряджання в порівнянні з іншими типами, доступними в даний час.

Що таке USB Power Delivery

Що таке USB Power Delivery у зарядних пристроях

USB Power Delivery – це технологія швидкого заряджання від консорціуму USB. Як ми вже згадували, ця зарядка сумісна з певними моделями Android та iOS. Однією з основних характеристик цієї зарядки є те, що вона пропонує вищі рівні потужності, ніж стандартний зарядний пристрій, так що ви завжди отримуєте швидшу зарядку. Фірма має серію зарядних пристроїв, що використовують цю технологію.

Ця зарядка дозволяє заряджати телефон до 70% швидше ніж стандартна зарядка 5 Вт. Завдяки цьому телефон буде менше часу проводити в мережі, доки не досягне повної зарядки. Крім того, ця технологія дозволяє зарядити хороший відсоток батареї за кілька хвилин, що робить її особливо зручною для тих випадків, коли вам потрібно зарядити свій мобільний телефон і мало часу.

USB Power Delivery сумісний з усіма типами пристроїв, від ноутбуків до смартфонів та планшетів. Таким чином, ви можете легко заряджати будь-який пристрій. Якщо це пристрій більшого розміру, він буде споживати більше потужності максимум до 100 Вт.

Яке зарядне вам потрібно

Що таке USB Power Delivery у зарядних пристроях

Для швидкого заряджання USB Power Delivery вам знадобиться зарядний пристрій та смартфон, сумісні зі стандартом. Найбільш характерним моментом, який слід знати про сумісність зарядного пристрою зі стандартом, є те, що вихідним портом зарядного пристрою є USB-C, як і обидва кінці кабелю.

Наявність зарядного пристрою, що має рівну або перевищує допустиму потужність телефону, є варіантом, особливо якщо у вас є інші пристрої, які можуть заряджатися з цією системою. В іншому випадку зарядний пристрій з меншою потужністю, який також буде дешевшим, буде гарною покупкою.

nBook
Додати коментар