Що таке eSIM та які її переваги?

Що таке eSIM та які її переваги?

eSIM, також відома як вбудована SIM-картка, є альтернативою фізичній SIM-карті у смартфоні. Це програмований модуль ідентифікації абонента (SIM), припаяний до внутрішнього обладнання телефону, тому не виймається. Тим не менш, ви все одно можете легко змінити оператора.

Ця технологія SIM-карти обговорювалася з початку 2010-х років. Але тільки після випуску смарт-годин Gear S2 Classic 3G від Samsung в 2016 році eSIM з'явилася на ринку.

Зрештою смартфони, такі як Pixel 2 та iPhone XS, стали першими у своєму роді, що підтримують цю технологію. На сьогоднішній день певну кількість смартфонів пропонують можливість використання eSIM. Якщо ви хочете дізнатися, чи підтримує ваш смартфон цю технологію, на нашому сайті ми публікували список мобільних телефонів, сумісних з eSIM.

Що таке eSIM та які її переваги?

Переваги eSIM

eSIM робить зміну оператора зв'язку набагато зручнішою порівняно з фізичною SIM-карткою. З цією новою технологією вам не потрібно вручну змінювати SIM-картки, тому що ви можете просто зробити це в налаштуваннях телефону в кілька торкань. З іншого боку, оператори зв'язку також можуть легко налаштувати вбудовану SIM-картку бездротової мережі для своєї мережі, використовуючи метод, званий віддаленою ініціалізацією SIM-картки.

Ця відносно нова технологія також підтримує кілька облікових записів, дозволяючи користувачам двох SIM-карток одночасно використовувати мережі двох операторів. Більше того, два пристрої eSIM можуть використовувати той самий номер і, отже, єдиний тарифний план стільникового зв'язку. Наприклад, ви можете використовувати один і той же номер та відповідні послуги на сумісному смартфоні та смарт-годиннику.

Впровадження eSIM вигідне не тільки операторам зв'язку та клієнтам, а й виробникам. Це пов'язано з тим, що відмова від звичайного слота для SIM-карти на користь вбудованої SIM-карти дає виробникам можливість створювати більш витончені пристрої.

На цьому ми завершуємо огляд технології eSIM та її переваг. Якщо ви маєте що додати до нашої статті, будь ласка, напишіть про це в коментарях.

nBook
Додати коментар