Що таке активні калорії в Apple Watch

Що таке активні калорії в Apple Watch

Напевно, ви бачили у своїх Apple Watch функцію “Активні калорії”, так ось, дуже корисна штуковина, хочу сказати. Давайте розглянемо докладніше, що таке активні калорії в Apple Watch і як ними користуватися.

Розберемося, що таке активні калорії Apple Watch, що означає ця функція і кому буде корисна у використанні. Друзі, рекомендую ставити запитання через форму коментарів.

Для власників Apple Watch, яким важливо відстежувати свою фізичну активність протягом дня, важливою функцією є підрахунок калорій. Однак до цього підрахунку входять як і загальні калорії, так і ті, що були витрачені під час тренувань (їх називають активними).

У більшості випадків годинник Apple Watch враховує лише один показник, але для більш точного уявлення потрібен облік обох. Для цього потрібно розбиратись у різниці між ними.

Що таке активні калорії в Apple Watch

Базовий обмін речовин

Зазвичай калорійна статистика є важливою для людей, які прагнуть збільшити або зменшити свою вагу. Багато методів для схуднення або набору маси тіла будуються якраз на основі кількості одиниць енергії, що надійшли і витрачені за день.

До них включаються й ті, які становлять основу базового обміну речовин. Під цим терміном розуміються ті одиниці енергії, які витрачаються організмом на мінімальну підтримку своєї життєдіяльності (наприклад, дихання чи функціонування органів). Такі калорії прийнято називати « пасивними ».

Тобто, функціонуючи в нормальних умовах, людина все ж таки витрачає енергію, просто в мінімальній кількості. Які ці умови:

  • психологічний комфорт;
  • емоційна стабільність;
  • лежаче становище;
  • неспання;
  • за температури близько 18 градусів.

По суті, основний обмін передбачає витрати добової калорійної норми за відсутності фізичного навантаження.

Вимірювання добової норми калорій

Що таке активні калорії в Apple Watch

Для чоловіків підрахунок «активних калорій» у Apple Watch проводиться за формулою, за якої потрібно вага в кілограмах помножити на 24 години та на 1 (ккал). Для жінок потрібно від такої ж формули відібрати 10 відсотків.

Зазвичай дорослі втрачають близько двох-трьох тисяч калорій на добу, показники можуть змінюватись з урахуванням:

  • віку;
  • вихідної ваги;
  • Швидкість метаболізму.

Важливо пам'ятати, що зазвичай у чоловіків енергії витрачається більше, ніж у жінок, тобто підлога теж впливає на показання.

Активні калорії у Apple Watch

Що таке активні калорії в Apple Watch

У програмі Apple Watch закладено підрахунок активних калорій, тобто тих, що спалюються безпосередньо під час тренувань. Власне, це кількість енергії, яка витрачається організмом на фізичне навантаження. Саме її і фіксує програма, при цьому базовий обмін теж не залишається неврахованим, просто його показники виводяться окремо.

Приклад кільця активності в Apple Watch

На 45-хвилинному тренуванні з плавання брасом буде витрачено 540 активних калорій, але їх загальна кількість буде 623, оскільки програма ще порахує ті 83 одиниці енергії, які організм витратив на загальне функціонування.

Показники будуть відображатися як на екрані Apple Watch, так і в програмі Активність для айфона.

Друзі, сподіваюся, ми розібралися, що таке активні калорії в Apple Watch і тепер можемо продовжувати користуватися цим чудовим аксесуаром з більшою користю:)

Якщо ж у вас залишилися питання, прошу не соромитися та ставити їх у коментарях. Всім удачі!

nBook
Додати коментар