Розумний годинник або розумний браслет, що купити?

Розумний годинник або розумний браслет, що купити?

Знамениті «пристрої, що носяться» у вигляді смарт-браслетів або розумних годинників присутні на зап'ястях людей все більше і більше. Їхні функції та дизайн значно покращилися за останні роки, також ціни стали більш демократичними завдяки великій конкуренції, що переважає на ринку.

Крім того, функції обох продуктів були об'єднані, тому багато користувачів не впевнені, чи купувати розумний годинник або розумний браслет. Однак, хоча багато з їхніх функцій схожі, вони мають очевидні відмінності. Вам може бути простіше вибрати той чи інший продукт, якщо ви чітко зрозумієте основні застосування та переваги кожного з них.

Смарт-браслети

Розумний годинник або розумний браслет, що купити?

Як правило, це дешевші пристрої з більш обмеженими функціями. Вони легші і зручніші, а їх екран менший. Смарт-браслети мають форму невеликого ремінця на зап'ясті, хоча зараз ми починаємо помічати моделі з екранами з діагоналлю 2 дюйми. Їх дуже легко налаштувати, хоча це залежатиме від кожної моделі.

Смарт-браслети також ідеально підходять для занять спортом, тому що вони дуже мало важать і мають усілякі функції для цього, такі як вимірювання пульсу, калорій, кроків та пройдених кілометрів. Деякі моделі навіть визначають якість сну.

Є безліч брендів і моделей, але ми можемо виділити деякі з них, які користуються великою популярністю. Наприклад, такі відомі бренди як Xiaomi, Huawei та Samsung.

Розумні часи

Розумний годинник або розумний браслет, що купити?

Тепер розглянемо зовсім інший продукт, який, хоч і має загальні елементи зі смарт-браслетами, зазвичай більш функціональний. Основна відмінність полягає в тому, що розумний годинник значно більший за концепцією, з екранами, які можуть легко перевищувати 1,5 дюйма. Найпросунутіші моделі мають вбудований GPS, датчик контролю кисню в крові і навіть слот для встановлення SIM-карти, що робить розумний годинник повністю незалежним від смартфона.

Варто зазначити, що смарт-годинник важчий за смарт-браслети, але це пристрої, призначені для постійного носіння, а не тільки для виконання певної фізичної активності. Як і у випадку зі смарт-браслетами, ми знаходимо на ринку безліч різних брендів, з яких ми також можемо виділити Xiaomi, Huawei, Samsung та Apple.

Що вибрати?

До цього дня розумні годинники і смарт-браслети, як і раніше, є досить популярними продуктами на ринку. Хоча вони мають загальні технічні характеристики та функції, потрібно вибирати той пристрій, який найкраще відповідає вашим потребам.

nBook
Додати коментар