Інтернет модем для ноутбука – який краще

Щоб доступ до інтернету був безперебійним, важливо не тільки правильно вибрати провайдера, а й придбати хороший модем. Вирушаючи за покупкою пристрою, необхідно ознайомитися з такими характеристиками девайсів, як пропускна здатність та радіус дії. Нижче можна ознайомитися з найкращими моделями модемів для ноутбуків та правилами їх вибору.

Інтернет модем для ноутбука - який краще

Різновиди підключення до інтернету

Існує кілька видів модемів. У кожного з них є свої переваги та недоліки.

 • Стандартний пристрій (дротовий). До одного порту підключають ноутбук, а до іншого кабель, який провів інтернет-провайдер. Подібний вид обладнання підходить особам, які потребують підключення до Інтернету одного комп'ютера.
 • Wi-Fi роутер. Девайс набув широкої популярності завдяки можливості одночасного підключення кількох гаджетів. Головною перевагою даного пристрою є відсутність кабелю.
 • USB-модем. Нерідко позбавлені досвіду користувачі ПК цікавляться як називається флешка для інтернету. USB-модем і є та сама диво флешка, яка дозволяє підключитися до мережі. Для підключення ноутбука до інтернету достатньо придбати цей девайс із сім-картою і вставити його в порт компактного портативного комп'ютера. Інтернет на ноутбук через флешку підійде людям, які часто переміщаються містом і потребують доступу до мережі незалежно від того, де вони знаходяться.

Порада! Щоб з'єднання з мережею було стабільним, фахівці рекомендують придбати модеми перевірених виробників.

Переваги та недоліки використання USB-модему

USB-модем, як і будь-який інший пристрій, має переваги та недоліки. Головними перевагами девайсу вважаються:

 • можливість встановлення програмного забезпечення модему на будь-яку ОС;
 • автоматичний запуск програмного забезпечення при першому підключенні;
 • можливість вибрати найбільш відповідного оператора мобільного зв'язку.

До недоліків USB-модемів можна віднести зниження швидкості інтернету у разі навантаження зв'язку у стільникового оператора. Якість сигналу залежить від того, наскільки далеко знаходиться вежа стільникового зв'язку.

Вибір мережі для Інтернету

Щоб швидкість інтернету була високою, а з'єднання з мережею тішило стабільністю, варто віддати перевагу 4G. Однак не в кожному населеному пункті є покриття 4G. У такому разі оптимальним варіантом буде 3G.

Інтернет модем для ноутбука - який краще

Модеми від стільникових операторів: чи варто їх брати

Модеми, які випускають під брендами мобільних операторів, є універсальними. Вагомою перевагою таких пристроїв вважається їхня низька вартість. Завжди можна вибрати найбільш підходящий, наприклад, безлімітний тариф.

Подібні девайси підійдуть людям, які мешкають у містах. І тут можна буде розраховувати на стабільне з'єднання.

Вибираємо інтерфейс

При виборі інтерфейсу варто віддати перевагу типу типу підключення. Нижче можна ознайомитись з особливістю кожного з них.

Вставляються в USB-роз'єм

Суть першого варіанта полягає у підключенні пристрою до USB-роз'єму. Для підключення до мережі достатньо вставити в гніздо девайс і запустити софт.

Недоліком цього виду підключення вважається завжди зайнятий роз'єм і можливість підключення до інтернету тільки на ноуті.

Самостійні «коробочки»

Подібні девайси користуються популярністю завдяки універсальності, що дозволяє підключитися до мережі не тільки вдома, а й автомобілі. “Коробочка” працює сама по собі, не займаючи гніздо юсбі. Однак, варто враховувати, що пристрій потребує подачі живлення.

Інтернет-модем для ноутбука: який краще

Який модем кращий для інтернету — таке питання досить часто цікавить власників компактних портативних комп'ютерів. Вирушаючи за покупкою, варто ознайомитись із рейтингом пристроїв, який розташований нижче. Це дасть можливість кожному користувачеві підібрати найбільш підходящий варіант з урахуванням особливостей застосування модему та з прийнятною швидкістю інтернету.

Інтернет модем для ноутбука - який краще

На що звернути увагу при виборі 4G-модему

Купуючи модем з USB-інтерфейсом необхідно звертати увагу на швидкість і чи сумісний пристрій з ОС ноутбука. Швидкість, яка вказана у характеристиках, буде максимально допустимою. На її рівень впливає стійкість сигналу та завантаженість мережі.

Для довідки! Виробники моделей 4G обіцяють значення не більше 150 Мбіт/с.

У разі нестабільного сигналу можна придбати зовнішню антену. Тому важливо звертати увагу на те, щоб пристрій дозволяв виконувати це підключення.

Деякі моделі девайсів містять слоти картки пам'яті. Пристрій не тільки підключатиметься до мережі, але й виконуватиме функції зовнішнього накопичувача. Ось тільки від покупки таких універсальних модемів краще відмовитись. У моменти, коли потрібно перенести інформацію з картки пам'яті на інший ПК, з'єднання з Інтернетом не буде.

Який модем вибрати для домашнього інтернету

Фахівці рекомендують купувати Wi-Fi роутери для того, щоб вдома завжди було стабільне з'єднання з інтернетом. Пристрій має розширені можливості захисту та створення локальної мережі. При виборі моделі девайса важливо брати до уваги наявність функції підтримки 3G/4G мереж.

Найбільш популярні в даній категорії пристрої Huawei, МТС та Мегафон. Незважаючи на те, що певні моделі потребують постійного живлення, потужність їх сигналу набагато вища.

Інтернет модем для ноутбука - який краще

Найкращі USB модеми

Нерідко власники компактних портативних комп'ютерів запитують: інтернет модем для ноутбука, який краще. Нижче можна ознайомитись із рейтингом найпопулярніших моделей.

HUAWEI E3372h-153

Huawei E3372h-153 – девайс з наявністю USB-інтерфейсу та підтримки 4G. Доступ до інтернету через usb-модем здійснюється на швидкості 150 Мбіт/с.

Встановити Huawei E3372h-153 досить легко. Потрібно вставити його в роз'єм ноутбука та дочекатися автоматичної установки ПЗ. Оснащення додатковим слотом для microSD варто віднести до переваг.

Виробник подбав про оснащення Huawei E3372h-153 двома висновками під зовнішню антену. Завдяки цьому користувач має можливість налаштовувати потужне з'єднання в населених пунктах, віддалених від основних станцій. Huawei E3372h-153 вважається одним із найкращих варіантів для підключення до інтернету, як у місті, так і за його межами. У поєднанні з роутером модем працює найкраще.

До основних переваг цієї моделі можна віднести:

 • просте налаштування;
 • стабільну роботу навіть у разі роздачі інтернету іншим пристроям через Wi-Fi;
 • високу швидкість з'єднання з мережею.

Єдиним недоліком вважається нагрівання пристрою у разі слабкого сигналу.

ZTE MF823D

Інтернет через модем, який найкращий? Часто це питання можна зустріти на форумах. Фахівці радять купувати пристрої перевірених брендів, щоб не розчаруватися у покупці. Швидкість прийому даних ZTE MF823D – 100 Мбіт/с. Модель підійде будь-яких операторів.

Для довідки! Коли пристрій знаходиться в зоні без покриття 4G, відбувається автоматичний перехід на 3G.

ZTE MF823D досить просто встановлювати та налаштовувати. Тішать компактні розміри корпусу. До вагомих переваг цієї моделі можна віднести:

 • високу швидкість зв'язку;
 • наявність світлодіодного індикатора, що відображає стан девайсу;
 • стабільне інтернет-з'єднання;
 • відсутність зависань та скидання швидкості при великому трафіку.

Купуючи ZTE MF823D необхідно враховувати, що telnet-доступ не працює в оригінальній прошивці.

Порада! Щоб заощадити на покупці, можна замовити модем на сайті Аліекспрес.

WeTelecom CDMA 3G USB WM-D200A

Швидкість інтернету, яку забезпечує цей гаджет, становить 3,1 Мбіт/с. Замість сім-карти в слот вставлено карту R-UIM. Налаштування здійснюється автоматично. Модем оснащений додатковим гніздом для підключення зовнішньої антени, функції якої полягають у посиленні сигналу, що входить.

Індикація може повідомити про те, що підключення до мережі було встановлено та сигналізувати про підключення до пристрою інших користувачів. ПЗ русифіковано.

Головними перевагами WeTelecom CDMA 3G USB WM-D200A вважають:

 • мобільну конструкцію, що тішить компактними розмірами;
 • наявність світлодіодної індикації;
 • автоматичне встановлення драйверів;
 • стабільне інтернет-з'єднання.

Бездротовий виріб не має вбудованого акумулятора, що є мінусом.

Інтернет модем для ноутбука - який краще

MTC 832 FT 3G/4G LTE

MTC 832 FT 3G/4G LTE виконує функції вай-фай роутера та USB-модему . Розміри цієї моделі компактні. Завдяки тому, що дроти та важкі антени відсутні, MTC 832 FT 3G/4G LTE можна використовувати будь-де. Максимально допустима швидкість – 100 Мбіт/сек. Модель підійде власникам дач та приватних будинків, куди провести стаціонарний інтернет дуже складно.

Модем підтримує сім-карти різних операторів: Мегафон, Білайн і т.д. Встановлення драйвера автоматичне. Пристрій має слот для microSD.

Серед основних переваг MTC 832 FT 3G/4G LTE, можна виділити:

 • прийнятну вартість;
 • висока якість складання конструкції;
 • стабільну швидкість;
 • відсутність переривання зв'язку із мережею;
 • автоматичне перемикання між стандартами мережі;
 • можливість підключення зовнішньої антени.

MTC 832 FT 3G/4G LTE споживає багато енергії компактного портативного комп'ютера.

Зверніть увагу! Для того, щоб встановити відеоспостереження, потрібно придбати модем із підтримкою 3G/4G.

Білайн Huawei E3372

Білайн дозволяє підключити інтернет через юсб-модем. Доступ до мережі буде стабільним. Ця модель підтримуватиме будь-який із стандартів передачі даних. Наявність світлодіодної індикації сигналізує якість вхідних сигналів. У разі гарного сигналу індикатор буде пофарбований у синій колір, якщо зв'язок слабкий, то загориться зелений колір.

Виробник оснастив Білайн Huawei E3372 спеціальним додатком, що дозволяє відстежити реальну швидкість.

Завдяки універсальному слоту користувач може встановити картку будь-якого розміру. Використовуючи пристрій, власник комп'ютера може надіслати невелике повідомлення на будь-який телефонний номер.

Серед головних переваг Білайн Huawei E3372, можна виділити:

 • привабливий зовнішній вигляд корпусної частини, яка виглядатиме сучасно;
 • стабільне з'єднання із мережею;
 • можливість встановлення будь-якої сім-карти;
 • наявність слота для картки пам'яті та індикації.

Єдиним мінусом є складний інтерфейс програми.

Інтернет модем для ноутбука - який краще

DS Telecom DSU7

Універсальний девайс, що дозволяє власникам залишатися онлайн, дає можливість працювати в будь-якому форматі мережі. На жаль, у меню немає російської мови. Інсталяція драйверів здійснюється автоматично під час першого підключення до портативного комп'ютера. ПЗ дозволяє відстежити реальну швидкість з'єднання.

Наявність світлодіодної індикації дозволяє отримувати інформацію про якість сигналу. Під час запуску користувач може побачити меню, в якому потрібно буде натиснути на відповідного оператора.

Пристрій має телефонну книжку. Власник апарата в будь-який момент може надіслати коротке текстове повідомлення. Виробник захистив гніздо підключення ковпачком, виготовленим із пластику.

Згідно з відгуками власників DS Telecom DSU7, серед головних переваг можна виділити:

 • прийнятну вартість;
 • можливість працювати з будь-яким оператором;
 • сучасний зовнішній вигляд корпусу;
 • наявність роз'єму для карти пам'яті;
 • тривалий термін експлуатації.

Серед мінусів DS Telecom DSU7 можна виділити відсутність русифікованого меню та недостатній рівень яскравості індикації.

Yota модем

Наявність висувного роз'єму підвищує зручність роботи з пристроєм. Інтерфейс зручний. Використання Yota можливе і без ноутбука. Підключивши апарат до мережі через зарядку смартфона, можна активувати модуль вай-фай.

Головними перевагами Yota модему вважаються:

 • можливість безкоштовного використання Інтернету на зниженій швидкості;
 • наявність автономного вай-фай модуля;
 • різні типи підключення до мережі.

На жаль, встановити карту пам'яті на пристрій немає можливості. Це і є основним недоліком цієї моделі.

Інтернет модем для ноутбука - який краще

Складно знайти людину, яка не користувалася б інтернетом. Для того, щоб з'єднання з мережею було стабільним, не варто намагатися заощадити та придбати найдешевший модем. Навряд чи такий пристрій порадує високою швидкістю та відсутністю зависання у разі перевищення трафіку. Моделі, що входять до рейтингу найкращих модемів, допоможуть визначитися з вибором та купити якісний виріб.

nBook
Додати коментар