Чи варто купувати смартфони Samsung Galaxy?

Чи варто купувати смартфони Samsung Galaxy?

Samsung безперечно є рекомендованим брендом, коли йдеться про пристрої Android. І не тому, що я сказав так. Просто подивіться на кількість пристроїв Samsung, які є на ринку. Напевно, у когось із ваших знайомих або оточуючих є пристрій цієї марки, напевно, у більшості з них. Справа не тільки в хорошому маркетингу, але і як продукт, який пропонує Samsung.

Samsung проти решти брендів

Останнім часом я особисто тестував різні Android-пристрої: Samsung, Huawei, Xiaomi, Motorola та Realme. У всіх були свої переваги та недоліки, але загалом бренд Samsung мене найбільше задовольнив і доставив мені найменше проблем. Головна перевага Samsung – це програмне забезпечення, з яким ми взаємодіємо як користувачі та значною мірою визначаємо, чи є телефон хорошим чи поганим. І я маю на увазі не лише його надійну систему Android.

Функції

Програмне забезпечення від Samsung оснащене безліччю функцій, завдяки яким ви можете робити багато речей. Деякі з цих функцій відсутні у програмному забезпеченні інших брендів. Наприклад, у моєму Galaxy S7 з Android 8 був багатовіконний режим і можливість відкладати повідомлення, те, чого мені не вистачало в моєму Huawei з Android 9. У Huawei теж є свої особливості, які в самсунгах не бачив, але справа тут не тільки в програмних можливостях.

Відсутність постійних помилок чи збоїв

Ще один сильний бік Samsung полягає в тому, наскільки добре зроблено його програмне забезпечення. Я маю на увазі помилки чи глюки. На жодному з пристроїв Samsung, які у мене колись були, мені не доводилося постійно стикатися з системними проблемами та збоями програм. Епізодично так, випадкові помилки того чи іншого роду траплялися, але не часто. Чого не можу сказати про Huawei. Програмне забезпечення Huawei необхідно удосконалювати, щоб уникнути деяких помилок, які постійно виникають у системі та погіршують роботу користувачів.

Смартфони Samsung не сповільнюються

Відсутність плавності чи швидкості була класичною проблемою мобільних телефонів Samsung. Вони зависали і за місяць-два використання починали гальмувати на загальному рівні. Така поведінка була навіть у таких дорогих телефонів, як Galaxy S8. З випуском Galaxy Note 8 та покращеним інтерфейсом Samsung вдалося значно подолати цю проблему. З того часу Samsung значно покращила продуктивність за допомогою свого поточного інтерфейсу One UI.

Чи варто купувати смартфони Samsung Galaxy?

Прошивка

Система Android від Samsung дуже проста у ремонті. Наприклад, якщо смартфон завис на логотипі, що не завантажується або виникли серйозні системні проблеми, зазвичай слід просто прошити систему Android до нормального стану за допомогою програми Odin, що нескладно. Прошивку Samsung можна легко завантажити з сайту Sammobile за допомогою деяких програм для ПК та інших ресурсів в інтернеті. Оскільки це пристрої масового використання, для них набагато легше знайти сторонню прошивку, таку як Lineage OS, якщо ваш телефон вже старий і став несумісним із останнім програмним забезпеченням. Щоб встановити подібні прошивки, вам не доведеться мати справу зі складними процесами розблокування завантажувача, як у випадку з Motorola або Xiaomi.

Оновлення

Samsung пропонує чотири оновлення Android, або, іншими словами, чотири версії системи. Наприклад, якщо ваш Samsung Galaxy поставляється з Android 12, він повинен отримати оновлення до Android 13, 14, 15 і 16. І це стосується не тільки їх флагманських телефонів, таких як Samsung Galaxy S, але навіть до середніх пристроїв серії A, таких як Galaxy A53. Очевидно, що це стосується і наступних версій цих пристроїв. На додаток до цього Samsung пропонує до п'яти років оновлення безпеки для деяких своїх пристроїв.

Апаратне забезпечення

Загалом апаратне забезпечення або електронні компоненти Samsung такі самі, як і в інших брендів. Ні краще, ні гірше. Залежно від вибраного вами модельного ряду Samsung, ви отримаєте апаратне забезпечення, аналогічне тому, що пропонують інші бренди в тому самому діапазоні, і приблизно за тією ж ціною, за винятком преміум-телефонів класу.

Ціна

Декілька років тому ціни на пристрої Samsung були дуже високими в порівнянні з конкурентами. Однак із перезапуском своєї серії Galaxy A та нової серії Galaxy M Samsung наздогнала інші бренди, такі як Xiaomi або Realme, у сегменті низьких цін, пропонуючи хороший продукт за конкурентоспроможною ціною. Винятком тут є флагмани Samsung, які дорожчі за інші бренди, хоча Samsung, здається, намагається боротися з конкуренцією і в цьому секторі, запускаючи лінійку продуктів «FE» і гарним прикладом цієї лінійки є нещодавній Galaxy S20 FE.

Підсумовуючи, ми можемо з упевненістю сказати, що мобільні телефони Samsung – це пристрої, на які варто звернути увагу під час вибору смартфона. Якщо ви є власником мобільного телефону Samsung і у вас є що додати до нашої статті, будь ласка, напишіть про це у коментарях.

nBook
Додати коментар