Чому вам потрібно все більше і більше оперативної пам'яті у вашому смартфоні

Чому вам потрібно все більше і більше оперативної пам'яті у вашому смартфоні

Декілька років тому 2 або 3 ГБ оперативної пам'яті в мобільному телефоні було більш ніж достатньо, але тепер мінімум, який має бути у вас для безперебійної роботи смартфона, становить 6 ГБ.

Оперативна пам'ять – це одна з характеристик Android-смартфонів, яка найбільше змінилася за останні роки. Хоча ми вже пояснили, скільки оперативної пам'яті насправді потрібне вашому мобільному телефону для правильної роботи, ви також повинні знати, чому вам потрібно все більше і більше оперативної пам'яті на вашому смартфоні.

Тому в цій статті ми збираємося пояснити причини, з яких у мобільному пристрої потрібно все більше оперативної пам'яті.

Чому бажано мати смартфон із оперативною пам'яттю понад 4 ГБ?

Насамперед, ми маємо пам'ятати, що оперативна пам'ять — це компонент нашого мобільного телефону, який відповідає за зберігання даних. Ці дані будуть використовуватися в короткостроковій перспективі як операційною системою, так і програмами, які ви встановили на свій смартфон.

Це означає, що після того, як операційна система використовує необхідну для роботи частину оперативної пам'яті вашого мобільного телефону, простір, що залишився, стає вільним для зберігання даних додатками. Тому чим більше вільного простору, тим більше програм можна відкрити у фоновому режимі.

Таким чином, основною причиною, яка пояснює необхідність мати більше оперативної пам'яті у вашому мобільному телефоні, є розвиток як Android, так і програм, оскільки останні стають все більш функціональними та потребують більшої кількості ресурсів для роботи.

Чому вам потрібно все більше і більше оперативної пам'яті у вашому смартфоні

Тому, якщо кілька років тому було достатньо мати смартфон з 2 або 3 ГБ оперативної пам'яті, то зараз мінімальний обсяг оперативної пам'яті, який має бути у вашого смартфона для безперебійної роботи, становить 6 ГБ.

Тому в останні кілька років ми спостерігаємо, як виробники роблять ставку на збільшення оперативної пам'яті своїх пристроїв двома способами: перший – оснащення пристроїв модулями оперативної пам'яті більшої ємності 6, 8 або навіть 16 ГБ, та другий – використання технології віртуальної оперативної пам'яті, яку вже впровадили деякі виробники, такі як Xiaomi, OPPO та Vivo. Віртуальна оперативна пам'ять запозичує гігабайти із внутрішнього сховища для розширення фізичної оперативної пам'яті мобільного пристрою.

Враховуючи все вищесказане, наша рекомендація полягає в тому, що при покупці нового смартфона, крім обліку інших характеристик, таких як процесор або камери, необхідно також переконатися, що він має не менше 6 ГБ оперативної пам'яті, щоб операційна система та програми могли працювати належним чином .

nBook
Додати коментар