9 порад щодо швидкої зарядки смартфона

9 порад щодо швидкої зарядки смартфона

Якщо ви проводите багато часу з телефоном, ви можете знати, як важко чекати, поки він зарядиться, особливо якщо ви поспішайте. Чекати, поки він повільно заряджається, може бути справді стомлюючим і неприємним. Але чи можна щось зробити, щоб ваш iPhone або телефон Android заряджався швидко, навіть якщо він не підтримує швидку зарядку? Що ж, ось кілька простих порад, щоб зарядити ваш телефон швидше за допомогою швидкого заряджання або без неї.

Протягом багатьох років виробники смартфонів швидко покращували швидкість зарядки. У наші дні багато телефонів використовують блискавичні технології заряджання 40 Вт, 65 Вт і навіть 120 Вт, щоб зарядити їх протягом декількох хвилин.

Однак більшість телефонів, як і раніше, пропонують посередню швидкість заряджання і для повної зарядки акумулятора потрібно багато часу. На щастя, ви можете заряджати ці телефони швидше, ніж зазвичай, за допомогою простих порад та хитрощів.

1. Вимкніть телефон

Один із найефективніших способів швидше зарядити iPhone або телефон Android — вимкнути його під час заряджання. Це пов'язано з тим, що ваш телефон активно споживає електроенергію, коли він увімкнений, що знижує швидкість заряджання.

Коли ви вимикаєте телефон, він споживає менше енергії і, отже, заряджається швидше, ніж зазвичай. Ви можете пропустити дзвінки та сповіщення, але це обмін на більш швидку повну зарядку.

2. Переведіть телефон у режим польоту

9 порад щодо швидкої зарядки смартфона

Не можете вимкнути телефон? Не переймайтеся, просто переведіть його в режим польоту. Це призведе до вимкнення бездротового з'єднання та інших функцій підключення, що зменшить активне навантаження на телефон. Використання режиму польоту значно збільшить швидкість заряджання телефону.

Знову ж таки, це завадить вам отримувати дзвінки, повідомлення та повідомлення. Так що майте це на увазі.

3. Придбайте сумісний швидкий зарядний пристрій

Ваш телефон підтримує швидке заряджання? Якщо так, вам слід подумати про те, щоб придбати швидкий зарядний пристрій, який підтримується вашим пристроєм (якщо у вас його ще немає).

Отже, перевірте, чи підтримує ваш телефон швидку зарядку чи ні – ви можете побачити це на упаковці або специфікації на сайті виробника.

Користувачі iPhone можуть швидко заряджати iPhone 8 та новіші моделі. Ви можете придбати або офіційний швидкий зарядний пристрій Apple, або такий, що підтримує 18 Вт USB Power Delivery.

4. Кабель для швидкого заряджання

9 порад щодо швидкої зарядки смартфона

Крім швидкого зарядного пристрою, також важливо мати сумісний кабель швидкої зарядки. А якщо ні, то ви не зможете отримати з цього вигоду. У більшості технологій швидкого заряджання використовується висока потужність, яка працюватиме лише в тому випадку, якщо кабель підтримує її.

Якщо у вашому телефоні використовується запатентована технологія заряджання, найкраще працюватиме з оригінальним кабелем. Наприклад, OnePlus Warp Charge працює з оригінальним кабелем Warp або кабелем VOOC Realme/Oppo. Так само SuperCharge від Huawei підтримує тільки офіційний кабель.

5. Уникайте бездротової зарядки

Бездротова заряджання відносно повільна порівняно з дротовою, якщо тільки ваш телефон і зарядний пристрій не підтримують швидкість бездротової зарядки 30 Вт, 40 Вт або 50 Вт. Крім того, бездротова зарядка менш ефективна. Так що завжди краще використовувати дротяні зарядні пристрої, ніж повільну бездротову зарядку.

6. Використовуйте адаптер живлення зарядного пристрою.

9 порад щодо швидкої зарядки смартфона

Ви можете заряджати телефон від кількох джерел — від USB на комп'ютері, бездротового зарядного пристрою, портативного акумулятора або мережного адаптера. Однак для заряджання завжди рекомендується використовувати адаптер змінного струму.

В даний час більшість акумуляторів заряджаються з потужністю 10 Вт, тоді як порти USB 2.0 та USB 3.0 заряджають пристрої з потужністю 2,5 Вт та 4,5 Вт. Тому для швидкого заряджання смартфона краще використовувати мережний адаптер зарядного пристрою.

7. Увімкніть режим енергозбереження та вимкніть непотрібні функції

Більшість телефонів мають вбудований режим зниженого споживання енергії або енергозбереження. Якщо він є у вашому телефоні, подумайте, щоб увімкнути його під час заряджання телефону. Режим енергозбереження обмежує фонові процеси та функції підключення, що знижує споживання, збільшуючи швидкість заряджання.

Так само ви можете відключити небажані функції, такі як Bluetooth, розташування GPS, Wi-Fi, точка доступу Wi-Fi, мобільні дані та NFC, щоб ще більше прискорити зарядку. Не використовуйте телефон під час заряджання – це різко сповільнить заряджання, а також нагріває пристрій.

8. Вимкніть оптимізовану зарядку

9 порад щодо швидкої зарядки смартфона

Можливо, ваш телефон має таку функцію, як оптимізована зарядка або інтелектуальна зарядка. Оптимізована зарядка спрямована на збереження працездатності акумулятора за рахунок інтелектуального керування та планування заряджання залежно від вашого використання.

Тому ваш Android або iPhone занадто довго заряджається після певного рівня або у певний час. Хоча це добре для акумулятора, ви можете вимкнути цю функцію, коли захочете швидко зарядити телефон.

9. Уникайте високих температур

Високі температури шкідливі для акумуляторів. Перегрів може пошкодити акумулятор, а також скоротити термін служби. Отже, коли телефон починає нагріватися, він автоматично намагається уповільнити процес заряджання, щоб повернути температуру на оптимальний рівень.

Ось чому більшість телефонів із швидкою зарядкою заряджаються повільніше, коли вони гарячі. Тому намагайтеся підтримувати в телефоні ідеальну температуру, щоб він міг заряджатися швидше. Зніміть чохол з пристрою і під час заряджання зберігайте його в добре вентильованому місці.

Висновок

Це були кілька порад про те, як можна заряджати свій iPhone або телефон Android швидше, ніж зазвичай, за допомогою швидкого заряджання або без неї. Я особисто використовую ці поради щодня, щоб якнайшвидше зарядити свій телефон. Якщо ви знаєте ще якісь способи, щоб швидше зарядити смартфон, будь ласка, напишіть про це у коментарях.

nBook
Додати коментар