8 кращих інструментів для створення аватара онлайн

8 кращих інструментів для створення аватара онлайн

У цифровому середовищі існує безліч способів уявити себе, і аватар один із них. Це цифрове мистецтво, дуже популярне у соціальних мережах, дозволяє вам перетворити себе на цифрову фігуру, як в анімації чи грі.

Цих персонажів можна змінити та відредагувати, щоб вони виглядали як ви, і ви можете вибрати певні дії та вирази, такі як, наприклад, моргання очима та рухи.

Ці аватари присутні в декількох областях інтернету, ви можете знайти їх у соціальних мережах, на YouTube та де завгодно. Багато людей використовують ці арти, наприклад, у Instagram Stories.

Якщо ви хочете дізнатися, як ваша фотографія буде виглядати в 3D-малюнку або анімації, ознайомтесь з нашим списком найкращих інструментів для створення аватарів онлайн.

Що таке аватар?

Аватар – це персональний графічний дизайн, що представляє користувача чи персонажа. Вони можуть бути представлені у тривимірній формі або виготовлені у вигляді двомірних малюнків.

Аватар часто використовуються в іконках веб-сайтів або в іграх. Крім присутності у кількох чат-системах, що існують в інтернеті.

Отже, тепер, коли ви краще розумієте, що таке аватар, ми склали список інструментів для створення аватарів онлайн, які ви можете використовувати абсолютно безкоштовно.

1. Memoji

8 кращих інструментів для створення аватара онлайн

Memoji – це програма для створення аватарів онлайн, доступна тільки для iPhone. Цей інструмент дозволяє створювати власні аватари для надсилання в програмах обміну повідомленнями або публікації в соціальних мережах.

Для надсилання через обмін повідомленнями пристрій повинен мати iOS 13 або вище, оскільки доступ до функції здійснюється через iMessage. Щоб створити свій онлайн-аватар, просто натисніть на піктограму Memoji на клавіатурі iPhone.

Цей онлайн-аватар також можна використовувати як стікери в WhatsApp. Після створення аватара на Memoji ви можете налаштувати його на свій розсуд, вибравши підлогу, колір шкіри, волосся, очей та багато іншого.

Коли ви закінчите створення аватара, у вас буде ряд зумовлених дій, наприклад, особа, яка моргає одним із очей або особа, яка плаче від сміху. Ця програма відрізняється від інших тим, що дозволяє настроювати дії самого аватара.

2. Bitmoji

8 кращих інструментів для створення аватара онлайн

Ще один варіант створення аватара – Bitmoji, ця програма була створена для створення анімованих аватарів для Snapchat, але стала використовуватися і в інших соціальних мережах, таких як Instagram та Facebook. Воно доступне для Android та iOS.

За допомогою Bitmoji ви можете створити індивідуальний аватар, вибрати колір шкіри, волосся, очей та багато іншого. Додаток також дозволяє змінювати структуру тіла та вибирати комбінації одягу для аватара.

3. Mangatar

8 кращих інструментів для створення аватара онлайн

Mangatar – це сайт для створення аватарів онлайн, який дозволяє створити повнорозмірний персонаж у стилі манга. На цьому сайті ви можете налаштувати свій аватар на свій розсуд, обравши тіло, форму голови, колір шкіри та багато іншого.

Після завершення створення аватара онлайн ви можете вставити тематичний фон і навіть додати свою улюблену тварину, зберегти зображення в декількох форматах та дозволах і створити посилання, щоб поділитися ним з тим, з ким ви хочете.

4. Anime Mood

8 кращих інструментів для створення аватара онлайн

Якщо вам подобаються японські мультфільми, Anime Mood є ще одним варіантом для створення аватарів онлайн. На цьому сайті ви можете створити свого персонажа, використовуючи деякі відомі вирази особи з аніме.

Якщо ви зацікавлені у створенні аватарів для себе, ви зможете самі створювати свої аватари. Під час створення аватара ви також можете вибрати одяг та аксесуари. Для збереження створюються три різні версії вашого аватара.

5. Avatar Maker

8 кращих інструментів для створення аватара онлайн

Якщо ви шукаєте інструмент для створення реалістичних онлайн-аватарів, Avatar Maker – ідеальний сайт для вас. За допомогою цього інструменту ви створите реалістичну версію малюнка, маючи нагоду вибирати різні стилі.

За допомогою Avatar Maker ви зможете створювати власні аватари. Avatar Maker не пропонує багато одягу та аксесуарів, тому що у нього мало ресурсів у порівнянні з іншими інструментами. Кінцевий результат вашого онлайн-аватара можна зберегти у вигляді svg та у двох розмірах PNG (200 x 200 пікселів та 400 x 400 пікселів).

6. Ready Me Player

8 кращих інструментів для створення аватара онлайн

Ready Me Player – відмінний варіант для тих, хто хоче створити безкоштовні 3D аватар онлайн. Цей інструмент дозволяє створювати персонажів з повним тілом або тільки особою, яка може бути зроблена з фотографії, надісланої користувачем.

Інструмент має на меті відтворення основних фізичних характеристик користувача, але ви можете налаштувати його так, як вам хочеться. Ви можете змінити тон шкіри, зачіску та багато іншого.

Цей сервіс дозволяє вибрати варіанти макіяжу, одягу та аксесуарів. Коли закінчите роботу над аватаром онлайн, ви можете поділитися ним за посиланням або завантажити його на свій пристрій у форматах PNG і GLB (сумісний з Paint 3D).

7. Xavatar

8 кращих інструментів для створення аватара онлайн

Xavatar є ще одним варіантом сайту для створення аватарів онлайн, цей інструмент дуже простий і дозволяє без проблем створити свого двомірного персонажа. Цей сервіс дозволяє вибрати від тону шкіри і форми обличчя до одягу для вашого аватара.

За допомогою Xavatar ви можете створювати власні аватари, а також налаштовувати їх на свій смак. Коли ви закінчите створення аватара, ви можете поділитися ним безпосередньо у Twitter або Pinterest, а також завантажити зображення PNG у різних форматах.

8. South Park Avatar Creator

8 кращих інструментів для створення аватара онлайн

Якщо ви є шанувальником South Park, South Park Avatar Creator дозволить вам створити онлайн-аватар з рисами зі знаменитого мультфільму. В інструменті є гумор, характерний для мультфільму.

Ви також можете додати різні предмети, такі як льодяники, напої, засоби для чищення, зброя і багато іншого. Крім того, ви можете вибрати різні фонові зображення, з відомими та смішними сценами з мультфільму. А за бажання можна вибрати кумедний текст, який доповнить ваш аватар.

Сподіваємось, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий інструмент для створення аватарів онлайн. Якщо ви знаєте ще якісь цікаві сервіси для створення аватарів онлайн, будь ласка, напишіть про це у коментарях.

nBook
Додати коментар