4 проблеми з екраном Xiaomi Redmi Note 10 та 10 Pro, про які ви повинні знати

4 проблеми з екраном Xiaomi Redmi Note 10 та 10 Pro, про які ви повинні знати

Переважна більшість користувачів в нашій країні вважають за краще купувати мобільний телефон Xiaomi через його співвідношення ціни та якості. Це мобільні телефони за зниженою ціною, які іноді поставляються з високими технічними характеристиками (за рахунок жертвування деякими функціями), і тому вони дуже привабливі для багатьох користувачів.

Але деякі смартфони Xiaomi мають помилки та збої, як і багато пристроїв інших виробників. Нещодавно стало відомо, що датчик наближення часто виходить з ладу на деяких мобільних телефонах цього технологічного бренду. І тепер з'явилася інша проблема, про яку численні користувачі повідомляють – це дисплеї на смартфонах Xiaomi Redmi Note 10 та Note 10 Pro.

Варто зазначити, що сам бренд (індійський підрозділ) визнав ці проблеми у своїх недавніх Xiaomi Redmi Note 10 та Note 10 Pro. Незважаючи на те, що, за заявою компанії, телефони потрапляють до магазинів після численних тестів продуктивності.

Але що це за проблеми з екраном Xiaomi Redmi Note 10 та Note 10 Pro? Ми розповімо про це у нашій статті.

Сенсорна панель та чуйність

Одна з проблем з екраном Xiaomi Redmi Note 10 та Note 10 Pro, про яку кілька користувачів повідомили через форуми та канали Telegram, пов'язана з чутливістю до торкання. Деякі частини екрана не відповідають належним чином. Ця проблема виникає після декількох днів використання, і досі невідомо, чи можна виправити її за допомогою оновлення програмного забезпечення. Деякі користувачі стверджують, що ця проблема зменшується, якщо зняти захисну плівку з екрана, але це не зовсім ефективне вирішення проблеми.

Мерехтіння екрану

Вкрай неприємна проблема, яка псує одну з найкращих частин цих двох смартфонів: постійне мерехтіння екрана, особливо коли телефон налаштований для роботи з частотою оновлення 120 Гц та в темному режимі. Тобто користувач може спробувати поставити смартфон на 60 ГЦ або змінити темний режим на звичайний, щоб виправити проблему. Але це тимчасове рішення. Також зазначимо, що цей збій з'являється за кілька днів після першого включення смартфона.

4 проблеми з екраном Xiaomi Redmi Note 10 та 10 Pro, про які ви повинні знати

Заморожені екрани

Деякі користувачі Xiaomi також повідомляли про зависання екрану на Redmi. Якщо це станеться, єдиним рішенням є утримувати кнопку розблокування протягом декількох секунд і перезавантажити мобільний телефон.

Датчик наближення

Ми вже розповідали про це на початку статті, що багато користувачів повідомляли про збій у датчику наближення в їх Xiaomi Redmi Note 10 та Note 10 Pro. Цей збій дуже дратує, оскільки не дозволяє нормально розмовляти телефоном. Наприклад, коли ми підносимо смартфон ближче до нашої особи, екран не вимикається автоматично. Таким чином, закінчується все тим, що при випадковому натисканні екрана зупиняється виклик.

Вирішення цих проблем з екраном Xiaomi Redmi Note 10 та Note 10 Pro, які пропонують користувачі на форумах, не зовсім ефективні.

Компанія Xiaomi знає про ці проблеми, розробники навіть перепросили через соціальну мережу Weibo за всі помилки, які з'явилися за останній рік. Вони також гарантують, що всі виявлені на даний момент помилки будуть усунуті в оновленні MIUI 12.5.

nBook
Додати коментар