10 способів заощадити заряд батареї на смартфонах Android

10 способів заощадити заряд батареї на смартфонах Android

На ринку представлено безліч Android-смартфонів з потужним акумулятором, але, на жаль, вони не мають нескінченного часу автономної роботи. Великі та яскраві екрани, швидші процесори, велика кількість програмного забезпечення, що працює у фоновому режимі та постійно увімкнений інтернет – все це дуже швидко розряджає акумулятори у смартфонах.

Отже, ось кілька простих порад, які допоможуть заощадити батарею на ваших пристроях Android.

1. Чорні шпалери заощаджують заряд батареї

Так, це дивно, але це правда, чорні шпалери можуть заощадити заряд батареї вашого Android-смартфону.

Чому чорні шпалери? Тому що більшість смартфонів на ринку AMOLED-екран, який підсвічує тільки кольорові пікселі. А чорні пікселі не підсвічуються, тому що більше у вас чорних пікселів, то менше енергії потрібно для їхнього освітлення.

2. Віджети на головному екрані та живі шпалери

Багато людей використовують віджети на головному екрані своїх смартфонів, вони думають, що це полегшить їхню роботу. Але це негативно впливає на час автономної роботи. Віджети вимагають багато оперативної пам'яті, тому вони прискорюють розрядку батареї. Якщо ви дійсно хочете заощадити заряд батареї, не додавайте віджети на головний екран.

Так, живі шпалери пожвавлять домашній екран вашого смартфона. Але не забувайте, що вони витрачають багато заряду батареї, тому що живі шпалери роблять екран завжди активним, а це витрачає заряд акумулятора. Тому вибирайте звичайні нерухомі зображення як шпалери або, як ми вже говорили, використовуйте чорні шпалери та заощаджуйте заряд батареї.

3. Вимкніть автоматичну яскравість

Автоматична яскравість звучить як корисна функція, але не варто її активувати на своїх мобільних пристроях.

Насправді автоматична яскравість зазвичай робить екран набагато яскравішим, ніж вам дійсно потрібно. Краще вручну встановити рівень яскравості, який буде низьким, але комфортним і при необхідності збільшити його. Це один із найкращих способів продовжити термін служби батареї.

4. Керуйте частотою оновлення програм

Наступний метод – контролювати частоту оновлення деяких програм. Програми, які перевіряють нові листи та інші дані у фоновому режимі, часто оновлюються для отримання нової інформації. Це часто фонове завантаження даних швидко розряджає вашу батарею.

Щоб вимкнути це, просто перейдіть в «Установки» > «Облікові записи» або «Акаунти та синхронізація» та зніміть прапорець з опції «Автосинхронізація даних», щоб запобігти автоматичній синхронізації пристрою Android з вашими обліковими записами Google (та іншими обліковими записами) у фоновому режимі режимі.

5. Коротший час очікування

Подумайте тільки, якщо час очікування екрана встановлено на хвилину, він буде споживати вчетверо більше енергії, ніж якщо він був встановлений на 15 секунд. Дослідження показують, що середній користувач смартфона включає свій пристрій 150 разів на день. Тому зменшити час очікування екрана, щоб продовжити термін служби батареї.

6. Вимкніть вібрацію

Якщо вам не потрібна ця додаткова обізнаність, тоді відключіть вібросигнали для вхідних дзвінків. Насправді, для вібрації телефону потрібно більше енергії, ніж для дзвінка.

7. Вимкніть повідомлення на заблокованому екрані

Це дуже корисна функція, тому що ви можете відразу побачити свої сповіщення, не включаючи екран смартфона. Однак, повідомлення на заблокованому екрані також витрачають заряд батареї.

8. Відключайте інтернет, коли він вам не потрібен

Багато користувачів ніколи не відключають інтернет на своїх мобільних пристроях, а він постійно розряджає батарею. Рекомендується використовувати інтернет тільки тоді, коли вам дійсно потрібно, наприклад, відключайте його на час сну і в робочий час.

9. Вимкніть служби, якими не користуєтеся

Багато користувачів часто забувають відключити деякі служби, такі як NFC, Bluetooth і Розташування після їх використання, не знаючи про їхній негативний вплив на час автономної роботи вашого пристрою Android. Ці служби постійно розряджають акумулятор вашого смартфона.

Тому проведіть пальцем вниз по панелі повідомлень і відключіть усі ці служби після їх використання, щоб заощадити заряд батареї вашого мобільного пристрою.

10. Тримайте пристрій за нормальної температури

Так, температура може впливати на час автономної роботи вашого смартфона, а також його продуктивність. Тому не забувайте тримати мобільний пристрій за помірної температури.

Отже, ці прості поради допоможуть вам заощадити заряд акумулятора вашого Android-смартфону. Якщо ви знаєте інші способи продовження терміну служби батареї, будь ласка, напишіть про це у коментарях.

nBook
Додати коментар