Збій завантаження в Whatsapp

Помилка «Збій завантаження» у WhatsApp не пов’язана з налаштуваннями месенджера. Якщо не завантажуються фото з Галереї або діалогу, усунути несправність просто. Підключення до стабільного інтернету найчастіше вирішує проблему. Якщо ви не користуєтеся телефоном, діагностують немережеві установки, що впливають на передачу медіа. WA блокує завантаження, якщо немає прав на системні ресурси.

Чому «Ватсап» не відкриває фото та відео

На смартфонах без SD-карток файли зосереджені у внутрішній пам’яті. Після очищення кеша відновити інформацію вже не вдасться (для Android 8.0+). При надсиланні фото та відео з «неіснуючим» розташуванням, як у випадку з хмарним зберіганням, завантаження доступне не завжди. На екрані висвітиться попередження про збій або перервану спробу зв’язку з сервером (залежно від ОС).

Помилка завантаження пов’язана з можливим видаленням файлу (дистанційним). Користувач бачить картинку у хмарі пристрою, але дозволів на її надсилання не має. Файл може бути відсутнім у пам’яті та доступний у режимі попереднього очищення RAM.

Інша причина, з якої «Ватсап» не відкриває фото та відео, – кеш, що забився. Cash-пам’ять – це внутрішній буфер програми для прискорення обміну даними. Внутрішні файли WA зберігаються у пам’яті пристрою, до якого є стандартний доступ. За достатньої кількості гігабайтів працездатність прошивки зберігається протягом тривалого часу. Щоб вивільнити зайнятий простір диска, скористайтесь диспетчером завдань або “бустерною” утилітою.

Збій завантаження в Whatsapp: програма не відриває і не завантажує фото та відео, як виправити, якщо цей файл відсутній у внутрішній пам'яті

Причини можуть бути у зміні налаштувань або поганому інтернет-з’єднанні.

На «андроїді»

В Android медіа завантажуються в папку Downloads, а у разі відкладеного завантаження – в папку, вказану вручну. Розташування інших файлів залежить від використовуваної програми. Коли ви не можете відкрити файл, це означає лише одне: відображення документа в телефоні – емуляція. Коренева папка відсутня, отже, його передача неможлива.

Це відбувається при зберіганні файлів на віддаленому сервері.

Диск синхронізується зі смартфоном, а користувач отримує доступ до сховища через програму. Якщо під час надсилання не відкривається відео, фото або документ, спочатку скачайте його з хмари.

У Google Drive фонову синхронізацію включають рідко через часті навантаження системи. Якщо не хочете втратити важливі дані з WA, активуйте автоматичне завантаження медіа в налаштуваннях WA. Щоб бачити розташування файлів, встановіть програму на SD-карту. При чищенні утилітами ризик втратити кешовані документи та мінімальний аудіо.

Коли медіа дублюються на диск, але цільова папка розташована у внутрішній пам’яті, збій свідчить про те, що файл недоступний або видалено. Якщо хмара зберігає дані на андроїді в режимі реального часу, повернути медіа не вдасться. Записуються та синхронізуються будь-які зміни. Вимкніть опцію.

На “айфоні”

Якщо прикріплюєте медіафайл через область виділення, а месенджер відображає порожнє введення, телефон зламаний. ТП WA не підтримує розбиті девайси. При установці джейлбрейка використовується сторонній файловий провідник. Відкриття файлів у WA через неофіційний менеджер може блокуватись.

Оскільки WA комерціалізовано, відмова у доступі пов’язана і з забороною реклами. Якщо користуєтеся нерусифікованим айфоном, відключіть AD-блокувальники та інше конфліктуюче ПЗ.

Збій завантаження в Whatsapp: програма не відриває і не завантажує фото та відео, як виправити, якщо цей файл відсутній у внутрішній пам'яті

Проблему можуть викликати одночасна робота з месенджером інших програм.

Іншою причиною, через яку не відкриваються фотографії або документи, стає прив’язка до iCloud. Після видалення файлів зі смартфона вони ще деякий час зберігаються у хмарі та доступні для перегляду. При натисканні на скріпку медіа у «провіднику» відображаються у хронологічній черговості без прив’язки до місця зберігання. Якщо один із документів переміщений у хмару, то й завантажувати його потрібно окремо.

Поширені проблеми та методи їх усунення

Якщо виявлено збою завантаження з написом «Повторіть спробу пізніше», відкриваю «Диспетчер завдань», щоб переглянути, чи WA працює. Далі налаштовую пристрій у наступному порядку.

Нестабільний інтернет

Спочатку перевіряю активне підключення до мережі за індикаторами екрана. Якщо швидкість передачі даних не відображається, відновлю будь-яку URL-сторінку, щоб завантажити. Відсуваю “шторку” швидкого доступу, відключаю режим “У літаку”.

Якщо помилка з’являється при повторній спробі, збій завантаження WhatsApp на стороні сервера.

Відкриваю браузер, щоб дізнатися про масштабність поломки. Глобальні збої відслідковуються Downdetector.

Застаріла версія

Прошивки WA з критичними вразливістю підтримуються недовго розробником. Відразу після усунення недоліку в Play Market/App Store завантажується оновлена версія. Якщо вразливість безпосередньо пов’язана з безпекою, користувач з більш старою прошивкою не зможе прибрати помилку. Оновіть версію, перевстановивши “Ватсап” на офіційному сайті.

Збій завантаження в Whatsapp: програма не відриває і не завантажує фото та відео, як виправити, якщо цей файл відсутній у внутрішній пам'яті

Застаріла версія андроїда ще одна причина збою.

Невірні час та дата

Особливість WA полягає в тому, що його серверна частина працює окремо від інтерфейсної. Без інтернету можна читати листування, дивитися медіа та контакти, писати відкладені СМС. Однак якщо на телефоні дата та час не співпадають з даними мережевого підключення, завантаження при увімкненні інтернету відправиться на сервер з помилкою. Щоб не втратити інформацію, включаю автоматичне визначення часового поясу через мережу.

Проблеми із SD-картою

Якщо документ з флеш-пам’яті не відображається провідником, знімний накопичувач справний, але не знайдений. Запускаю його автоматичне виявлення, знову встановивши SD в слот пристрою.

Нестача пам’яті

Якщо не вдалося завантажити файл у WA, очищаю забиту кешем RAM.

Інструкція:

  1. Відкрийте «Керування програмами».
  2. У розділі WA топніть по полю «Очистити кеш».
  3. Закрийте установки без додаткових маніпуляцій.
  4. Запустіть вбудований клінер пам’яті, щоб очистити непотрібні папки.

Використовуйте вказівки постійно, коли бачите повідомлення про помилку завантаження. На повне налаштування потрібно не більше 10 хвилин.

nBook
Додати коментар