Завантажити Ватсапп для комп'ютера безкоштовно для виндовс xp: встановити стару версію 32 біт

Перед тим як скачати «Ватсап» для комп'ютера безкоштовно російською мовою для «Віндовс ХР», переконайтеся, що робочий клієнт не є модифікованою збіркою. Установку софту від неофіційних розробників виконують на власний ризик. Альтернативою десктопному WhatsApp для Windows XP 32-bit виступають веб-версія месенджера, а також мобільний додаток, який працює з емулятором Android.

Особливості та функціональні можливості WhatsApp для Windows XP

Десктопний “Ватсап” – месенджер, що функціонує в оновлених версіях Windows з будь-якою розрядністю. Підтримує ті ж функції, що й мобільний додаток. Після масштабного оновлення до версії для ПК додали кнопки відеозв'язку та аудіодзвінків. Інші канали спілкування (СМС-чати, групові бесіди) також доступні. Єдиною відмінністю настільного клієнта від мобільного є обмежене використання Статусів, доступних в режимі перегляду. Створення селфі за підписом не активоване.

На офіційній сторінці “Ватсапа” завантажують безкоштовний клієнт для Windows 8.1. Програма працювала більш ранніх ОС від Microsoft при деактивації режиму сумісності. Проте останню версію завантаження оновили. Через конфлікт ПО WA не відкриє форму авторизації або зовсім не запуститься. Оскільки підтримка віконної XP припинена, варіант з прямою установкою месенджера на ПК виключається. Користувачі спілкуються у «Ватсапі» у пошуковій системі.

Переваги браузерної версії

Web-клієнт використовують як альтернативу «Ватсапу» для Windows XP. З його основних переваг виокремлю голосові та відеодзвінки онлайн. При стабільному коннект месенджер може замінити мобільний зв'язок, в т.ч. у роумінгу.

Додаткові переваги:

 1. Управління списком номерів. Додавання нових користувачів через контактну картку. Дані автоматично переносяться у мобільний клієнт.
 2. Налаштування повідомлень. Усі вхідні повідомлення відображаються у вкладці браузера зі звуком.
 3. Зміна мови інтерфейсу. Переклад автоматично підлаштовується під систему “трансліту”.
 4. Редагування інформації про профіль, завантаження аватарки.

Завантажити Ватсапп для комп'ютера безкоштовно для виндовс xp: встановити стару версію 32 біт

Адаптована під Windows XP версія.

Якщо ви цікавитеся десктопним клієнтом з розширеними можливостями для зв'язку, скористайтесь інструкцією, наведеною нижче. У ній я описую процес інсталяції “Ватсапа” на стару Windows (x32).

Способи завантажити та встановити месенджер на комп'ютер

Одна з причин, через яку завантажити «Ватсап» для комп'ютера безкоштовно російською мовою для «Віндовс ХР» неможливо, – застаріла прошивка ОС, яка не «потягне» оновлення.

Якщо ви довіряєте джерелам, можете встановити адаптовану під «експі» версію, завантажену у розробників раніше. Тільки перевірте цифровий підпис Digital Certificate.

Я ж пропоную простий та безпечний варіант інсталяції – безпосередньо із сайту «Ватсапа». Авторизуватись можна не тільки зі старим номером, але й без телефону взагалі.

За допомогою web-інтерфейсу

Перший спосіб полягає в реєстрації облікового запису за допомогою смартфона із зареєстрованим обліковим записом.

Інструкція:

 1. Відкрийте веб-сайт WhatsApp.
 2. Завантажте сторінку з авторизацією у веб-клієнті.
 3. У налаштуваннях месенджера на телефоні поруч із аватаркою тапніть по штрихкоду.
 4. Виберіть вкладку «Додати пристрій».
 5. Спрямуйте камеру на монітор ПК. Вважайте QR. Якщо авторизація скидається, дозвольте доступ до камери. Для цього зайдіть у диспетчер мобільних додатків та активуйте відповідний повзунок у розділі WhatsApp.

“Ватсап” встановлений. Залишається перевірити якість зв'язку та налаштувати браузерні оповіщення. Месенджер синхронізується з десктопним клієнтом з різних каналів передачі. Якщо розрив зв'язку, веб-клієнт автоматично завершить сесію. Ви можете вимкнути доступ до повторної авторизації в мобільному додатку.

За допомогою емулятора BlueStacks

“Блюстакс” – найкращий варіант для установки на Windows. Швидкодія та підтримка стабільного зв'язку необхідні для роботи з месенджером. Завантажте стару версію емулятора, що підійде для ОС. Мінімальні вимоги – 2 Гб оперативної пам'яті.

Завантажити Ватсапп для комп'ютера безкоштовно для виндовс xp: встановити стару версію 32 біт

Встановіть за допомогою емулятора BlueStacks.

Інструкція:

 1. Встановіть BlueStacks для Android на російській мові.
 2. Активуйте Play Market, зареєструвавши ЛК у «Гугле».
 3. Окремо завантажте WhatsApp у форматі APK (на сайті розробника).
 4. Перемістіть завантаження в робочу область емулятора.
 5. Запустіть “Ватсап”.
 6. Авторизуйтесь за старим номером.

Якщо реєстрація не проходить, встановіть інший емулятор. Робочий варіант – Nox Player. Схема інсталяції WhatsApp аналогічна. Орендуйте номер у безкоштовному сервісі TextNow.

Поради, як користуватися програмою на ПК

Десктопний WhatsApp для Windows XP оновлюється після кожного завершення роботи з програмою. Оптимальним варіантом буде чищення «оперативки» CCleaner або іншою професійною утилітою.

При використанні браузерної версії налаштуйте автовидалення кешу та кукіс, щоб після виходу із сесії конфіденційна інформація не передавалась сайтам. Запускайте месенджер в антидетект-браузерах та з увімкненим VPN. Розширення вимкніть.

Під час спілкування в мобільному клієнті на емуляторі вимкніть автозавантаження медіа та файлів. Незайвою буде деактивація повідомлень. При повільній роботі програми прискоріть процесор – встановіть бустер пам'яті, вимкніть фонові завдання та антивірус.

Якщо ви встановили неофіційний клієнт «Ватсапа» для Win32, запустіть його в пісочниці. Увімкніть брандмауер, щоб контролювати вхідний та вихідний трафік. По можливості перевіряйте програму утилітами AntiMallware, наприклад Dr.Web.

Для встановлення десктопної версії “Ватсапа” на Windows XP завантажте клієнт з офіційної сторінки або емуляторі ОС. Зважайте на системні вимоги, що пред'являються розробниками до системи. Не завантажуйте месенджер whatsapp.exe з невідомих чи неперевірених джерел, які вимагають плати за використання програми.

Огляд

nBook
Додати коментар