Як зробити завантажувальний диск Windows 11, відключивши TPM, безпечне завантаження та перевірку ОЗУ

Як зробити завантажувальний диск Windows 11, відключивши TPM, безпечне завантаження та перевірку ОЗУ

Windows 11 прибула з новим химерним розташуванням панелі завдань, оновленим меню “Пуск” та безліччю нових функцій, які порадують кожного користувача ПК. Але Windows 11 вимагає двох налаштувань безпеки в UEFI BIOS, TPM 2.0 та Secure Boot для правильної установки. Це означає, що багато людей не можуть встановити Windows 11 на свої старі ПК. Однак є способи обійти ці перевірки сумісності під час інсталяції Windows 11.

ISO-образ Windows 11 тепер доступний для завантаження та чистої установки останньої версії ОС. Тому, якщо ви хочете встановити Windows 11 без TPM та перевірки безпечного завантаження, вам необхідно створити завантажувальний диск, відключивши TPM, безпечне завантаження та перевірку вимог до ОЗУ. Остання версія Rufus (3.16 beta) дозволяє без проблем створити завантажувальний USB-накопичувач із Windows 11.

Rufus – це зручний інструмент для створення завантажувального USB-накопичувача. Ця портативна програма тепер підтримує Windows 11, а остання бета-версія (3.16 Beta 2) дозволяє створювати завантажувальний диск Windows 11 без TPM, безпечного завантаження та вимог до оперативної пам'яті.

Найпростіший спосіб створити завантажувальний диск Windows 11, відключивши TPM, Secure Boot та перевірку ОЗУ

1. Завантажте останню версію Rufus beta (3.16 або вище) з офіційного сайту на комп'ютер.

2. Тепер підключіть USB-диск до комп'ютера (не менше 8 ГБ).

3. Запустіть файл rufus-3.16_BETA2.exe або новішу версію та виберіть USB-диск.

4. Потім зі списку пункту «Метод завантаження» виберіть «Диск або ISO-образ» і виберіть на своєму комп'ютері ISO-файл Windows 11, натиснувши кнопку «Вибрати».
Якщо ви ще не завантажили файл ISO Windows 11, перейдіть до нашого посібника з його завантаження.

5. Тепер клацніть меню «Параметри образу», яке розкривається, і виберіть Extended Windows 11 Installation (no TPM/no Secure Boot/8GB-RAM).

6. Всі інші параметри залиште за замовчуванням та натисніть кнопку «Старт», щоб розпочати процес.

7. Зачекайте, поки процес завершиться, і ви отримаєте завантажувальний диск Windows 11 без TPM, безпечного завантаження та вимог до ОЗУ.

Як зробити завантажувальний диск Windows 11, відключивши TPM, безпечне завантаження та перевірку ОЗУ

Отже, ми розглянули найпростіший спосіб, як створити завантажувальний диск, оминаючи вимоги TPM, Secure Boot та RAM. Зауважте, що інсталяція Windows 11 на непідтримуваний комп'ютер може викликати серйозні проблеми.

nBook
Додати коментар