Як змінити нижні кнопки навігації на смартфонах Xiaomi, Redmi та POCO

Як змінити нижні кнопки навігації на смартфонах Xiaomi, Redmi та POCO

Навігація за допомогою жестів — один із найбільш зручних та кращих варіантів для переміщення по інтерфейсу мобільного телефону. Xiaomi, як і смартфони інших брендів, мають навігацію за допомогою жестів та звичайну панель кнопок, так що ви можете вибрати варіант, який найкраще підходить для вас. Багато користувачів віддають перевагу типовим кнопкам, але також багатьом не подобається їх організація, і вони хочуть змінити порядок навігаційних кнопок. Тому в цьому посібнику ми пояснимо, як це зробити.

Таким чином, ви можете змінити нижні кнопки навігації на мобільних телефонах Xiaomi, Redmi та POCO

Як змінити нижні кнопки навігації на смартфонах Xiaomi, Redmi та POCO

Кроки зміни нижніх кнопок на мобільних телефонах Xiaomi, Redmi і POCO досить прості. Вам просто потрібно слідувати наступним інструкціям, і за лічені секунди ви зміните кнопки навігації свого смартфона за допомогою MIUI.

  1. Перш за все, натисніть і утримуйте порожнє місце на головному екрані мобільного телефону, щоб з'явилися параметри налаштування екрана, такі як шпалери, віджети та настройки.
  2. Потім натисніть “Параметри”. При цьому відображається меню різних опцій.
  3. Знайдіть пункт Ще і виберіть його.
  4. Після цього ви опинитеся у розділі «Робочий стіл». Потім знайдіть і виберіть поле “Спосіб навігації”.
  5. Якщо у вас увімкнена навігація за допомогою жестів, змініть її на навігацію за кнопками. Потім, щоб змінити їх порядок, вам просто потрібно активувати функцію “Поміняти місцями кнопки”, яка знаходиться трохи нижче. Це змусить кнопки з обох боків, які називаються «Назад» та «Останні програми», помінятися місцями один з одним. Середня кнопка, яка називається кнопка «Додому», залишиться на своєму місці посередині. При цьому змініть порядок нижніх кнопок вашого мобільного телефону Xiaomi, Redmi та POCO.

Нарешті, якщо в якийсь момент ви передумаєте, ви можете змінити порядок кнопок на своєму мобільному телефоні Xiaomi, Redmi та POCO, коли захочете. Все, що вам потрібно зробити, це слідувати нашому керівництву.

nBook
Додати коментар