Як збільшити швидкість завантаження на Android, Windows, Mac та Linux

Як збільшити швидкість завантаження на Android, Windows, Mac та Linux

Швидкість Інтернету зростає, а завдяки 4G, 5G та оптоволоконному широкосмуговому зв'язку швидкість завантаження неймовірно висока в порівнянні з тим, що було кілька років тому. Проте завантаження також зростають. Якщо ви завантажуєте багато великих файлів, є простий спосіб прискорити. І це не вимагає жодних нових програм.

У браузерах Google Chrome, Яндекс.Браузер і Microsoft Edge є функція, яка називається Паралельна завантаження, для збільшення швидкості скачування. В даний час це експериментальна функція, яка за замовчуванням вимкнена. Якщо ви завантажуєте багато великих файлів, ця функція допоможе вам збільшити швидкість завантаження.

Паралельне завантаження розділяє завантаження на кілька менших частин і завантажує ці частини одночасно, щоб максимізувати доступну пропускну здатність Інтернету. Це корисно за більш повільного інтернет-з'єднання.

У цьому покроковому посібнику ми розповімо про те, як збільшити швидкість завантаження у вашій системі Android, Windows, Mac та Linux.

Дії по включенню паралельного завантаження для збільшення швидкості завантаження

  • Відкрийте браузер Chrome, Яндекс.Браузер або Edge, введіть chrome://flags для Chrome, browser://flags для Яндекс.Браузер або edge://flags для Edge в адресному рядку та натисніть Enter .
  • На наступній сторінці введіть Parallel Downloading у полі пошуку.
  • Змініть знайдену функцію Parallel Downloading зі стандартного значення Enabled .
  • Після ввімкнення цієї експериментальної функції перезапустіть браузер Chrome, Яндекс.Браузер або Edge.

Як збільшити швидкість завантаження на Android, Windows, Mac та Linux

Отже, як збільшити швидкість завантаження на Android, Windows та інших операційних системах. Після цих простих дій великі файли завантажуватимуться швидше.

nBook
Додати коментар