Як збільшити швидкість інтернету на модемі

Генерований через USB модем Internet відрізняється мобільністю. Користувач може переміщувати техніку, до якої він підключається, на власний розсуд у зоні покриття. Однак для інтернету від модему не завжди характерне якісне підключення. Може бути нестійкий сигнал, низька швидкість обробки запитів або стрибкоподібні зміни, що завдає ряд незручностей. Варто розібратися, як збільшити швидкість інтернету на модемі, і які методи можна використовувати, щоб зробити сигнал більш якісним.

Як збільшити швидкість інтернету на модемі

Чи можна прискорити інтернет через модем із телефонною сімкою

Для інтернету 3G та 4G характерні різні параметри зв'язку. Тому треба розуміти, що можна домогтися його джерела. У будь-якому випадку збільшити швидкість інтернету вдасться, змінивши місцезнаходження модему з карткою. Актуальними можуть бути й інші методи, що мають відношення до програмних та настроювальних.

Зверніть увагу! Отримуючи доступ до ресурсів всесвітньої мережі через модем із вставленою в нього сімкою, слід враховувати, який тип сигналу підтримує оператор, що випустив її.

Як збільшити швидкість інтернету на модемі

Як збільшити швидкість інтернету на модемі

Поліпшити якість з'єднання з інтернетом можна, переміщуючи модем по приміщенню у пошуках місця, в якому прийом сигналу найбільш чіткий, що виявляється у його стабільності та забезпеченні нормальної швидкості обробки запитів. Якщо зв'язок переривається, то можлива причина проблеми може бути перешкоди. Щоб мінімізувати їхню дію, можна використовувати металевий відбивач. Він встановлюється у напрямку розташування вежі оператора.

Як збільшити швидкість інтернету на модемі

Використання DNS

Заміна DNS сприятиме скороченню часу обробки запитів за рахунок відключення від перевантаженого сервера та підключення до швидкого, що дозволить посилити сигнал.

Як збільшити швидкість інтернету на модемі

Для проведення операції необхідно:

  1. Натисніть правою кнопкою миші значок комп'ютера, щоб отримати доступ до даних мережі.
  2. Перейти до налаштувань адаптера.
  3. Натисніть іконку активного підключення.
  4. Перейти за посиланням «Інформація» та записати дані з розділу DNS-серверів.
  5. Відкрийте меню «Властивості».
  6. Натиснути на рядок “iPv4”.
  7. Вказати, які адреси DNS-серверів потрібно використовувати, поставивши навпроти рядків цих налаштувань галочку.
  8. Внести в поле, що ідентифікують цифрові параметри серверів, значення 1.1.1.1. або 8.8.8.8, які є універсальними параметрами, які застосовуються до ДНС-серверу Google.
  9. У розділі альтернативних характеристик введіть раніше збережені цифрові ідентифікатори сервера.
  10. Натисніть кнопку «Ок» і перезавантажте комп'ютерний пристрій.

Як збільшити швидкість інтернету на модемі

Використання програм для збільшення швидкості 3G-модему

Поліпшити якість інтернет-з'єднання можна за допомогою програм. Вони орієнтовані забезпечення точних налаштувань пристрою чи антени, у яких їх функціональність оптимальна. Прискорення роботи модему за такою схемою забезпечується за рахунок покращення якості прийому мережі.

Для оптимізації інтернет-зв'язку застосовуються програми для Віндовс, що визначають оптимальне розташування антени, при якому рівень сигналу інтернету є найбільш чітким і стабільним. Більшого ефекту можна очікувати від програм, що стискають трафік, що забезпечує фільтрацію сигналів і видачу інформації в форматі, що конвертується, яка при вході на пристрій розпаковується і набуває первозданного вигляду.

Як збільшити швидкість інтернету на модемі

Використання USB-подовжувача для покращення зв'язку

Найкращим рішенням для збільшення швидкості інтернету буде перенесення пристрою до віконного отвору та кріплення його у верхній частині. Для забезпечення працездатного стану елементів системи, комп'ютерну техніку та modem потрібно з'єднати подовжувачем із виходом USB. Його довжина має перевищувати трьох метрів. При використанні дроту з більшими параметрами будуть зриви зв'язку.

При виборі кабелю слід віддати перевагу більш дорогим моделям, що відрізняються якістю. При підключенні дешевих подовжувачів модем може не запуститися, оскільки електроживлення недостатньо для приведення його в робочий стан.

Важливо! При недостатній швидкості інтернету, можна спробувати змінити місцезнаходження модему.

Щоб виключити електрохвильові перешкоди, що впливають на стабільність підключення та його швидкісні параметри, слід не розміщувати модем поблизу електричних приладів, таких як телевізор, мікрохвильова піч, холодильник та інші. Техніка такого плану здатна створювати перешкоди у діапазоні.

З мінусів способу можна відзначити, що він допомагає який завжди. Посилення сигналу можливе лише кілька dBm. Якщо тягнути подовжувач до модему, розміщеному на вулиці, то можна очікувати короткочасний позитивний ефект, проте пристрій швидко вийде з ладу, оскільки його робоча температура повинна бути в межах 10-40 градусів, а підвищена вологість не допускається.

Як збільшити швидкість інтернету на модемі

Як підвищити швидкість інтернету модему за допомогою антени

При розміщенні на віддаленні від вежі постачальника сигналу єдиним способом покращити його якість і підняти швидкість інтернету буде використання зовнішньої антени, параметри якої дозволяють її підключити до модему моделі, що використовується. В умовах міста достатньо розташувати біля вікна пристрій із коефіцієнтом до 5 db. За його межами краще використовувати спрямовану підсилювальну антену, при встановленні якої потрібно враховувати, де знаходиться базова станція оператора. Її зручно підключати до модемів, обладнаних спеціальним роз'ємом. За його відсутності зазвичай застосовується індукційний перехідник. Варто зазначити, що при його використанні слід купувати антену із запасом посилення до 60%.

Як збільшити швидкість інтернету на модемі

Як посилити швидкість інтернету 3G-модему за допомогою Wi-Fi роутера

Найпростішим способом як підвищити швидкість інтернету на модемі є підключення пристрою до Wi-Fi роутера. У нього вже вбудована антена, що посилює сигнал, що забезпечує підвищення швидкісних параметрів. Змоделювати комплексний пристрій вийде лише з модемом із USB-роз'ємом. Також може знадобитися подовжувач для створення бездротової мережі.

Перш ніж розпочати оптимізацію інтернету, слід з'ясувати причину зниження його швидкості. Якщо вона полягає у видаленні вежі оператора, то проблема вирішується за допомогою підключення виносної антени, роутера або пошуку більш вдалого розташування пристрою. Виниклі проблеми з мережею можуть бути зумовлені особливостями ресурсів, що полягають у перевантаженості скриптами. У такому разі підвищувати швидкість інтернету можна за рахунок коригування налаштувань мережі або за допомогою програмного сервісу.

nBook
Додати коментар