Як завантажити музику з YouTube (найбезпечніші способи)

Існує безліч веб-сайтів і програм для копіювання музики з YouTube, але не всі вони заслуговують на довіру. Методи, запропоновані у цьому посібнику, зроблять роботу швидко та безпечно. Однак ми повинні попередити вас: копіювання аудіо з YouTube є порушенням умов використання відеохостингу, що може спричинити неприємності.

Як завантажити музику з YouTube (найбезпечніші способи)

Варто також згадати, що деякі з сайтів, що займаються копіюванням відео та музики з YouTube, можуть бути заражені шкідливим програмним забезпеченням або використовувати методи заробляння грошей, такі як крипто-майнінг.

Безпечний метод для комп'ютерів

Хоча ви, можливо, не захочете завантажувати іншу програму на свій ПК, як правило, вони безпечніші і надійніші за онлайн-сервіси, коли йдеться про копіювання аудіо з відео YouTube. Факт полягає в тому, що більшість сайтів для копіювання аудіо з YouTube, навіть ті, які на перший погляд здаються безпечними, зрештою можуть стати жертвами хакерів та шкідливих програм, тому краще використовувати спеціальне програмне забезпечення на вашому ПК для копіювання музики. Тим не менш, навіть при завантаженні програмного забезпечення ви повинні завжди бути обережними перед його встановленням, обов'язково перевіряючи його за допомогою надійного антивірусного ПЗ.

Безкоштовна програма 4K YouTube to MP3 відрізняється простотою установки та зручністю у використанні, яке конкурує з більшістю онлайн-сервісів для завантаження музики з YouTube. Програма також доступна для декількох операційних систем, включаючи Windows, MacOS та Ubuntu.

Крок 1: Завантажте та встановіть 4K YouTube to MP3

Як завантажити музику з YouTube (найбезпечніші способи)

Перейдіть на веб-сайт програмного забезпечення 4K YouTube to MP3 та натисніть на синю кнопку Завантажити 4K YouTube to Mp3 у лівій частині екрана. Сайт повинен автоматично визначити, яка версія сумісна з вашою системою і завантажити її, але якщо ні, ви можете знайти потрібну версію, натиснувши на «Інша версія» (посилання під синьою кнопкою).

Виконуйте вказівки на екрані для встановлення 4K YouTube to Mp3.

Крок 2: Скопіюйте URL-адресу вибраного відео на YouTube.

Як завантажити музику з YouTube (найбезпечніші способи)

Перейдіть до відео YouTube, аудіо якого потрібно скопіювати. Потім виділіть URL-адресу в адресному рядку браузера і скопіюйте його в буфер обміну. Ви також можете клацнути правою кнопкою миші саме відео та вибрати “Копіювати URL відео” зі спливаючого меню.

Крок 3: Вставте URL-відео в 4K YouTube to MP3

Як завантажити музику з YouTube (найбезпечніші способи)

Найкраще, що є в 4K YouTube to MP3, це те, що вам не потрібно багато дій, щоб почати копіювання аудіо. Після того, як ви скопіювали посилання в буфер обміну, все, що вам потрібно зробити, це вставити посилання в програму, натиснувши зелену кнопку «Вставити посилання» у верхньому лівому куті екрана. Після цього програма відразу ж починає копіювати аудіо. Щоб дати вам уявлення про те, як швидко програма створює файл MP3: для обробки 10-хвилинного відео YouTube потрібно менше двох хвилин.

Крок 4: Знайти файл

Як завантажити музику з YouTube (найбезпечніші способи)

Після створення файлу MP3 програма автоматично зберігає його в стандартній папці. Щоб знайти файл, ви можете просто навести курсор миші на назву доріжки, яка відображається в програмі, і з'явиться кнопка “Показати в папці”. Натисніть на цю кнопку, і ви потрапите у вікно провідника, в якому збережено новий MP3 файл. Варто зазначити, що в налаштуваннях програми ви можете змінити папку, де зберігатиметься ваш MP3 файл.

Альтернатива онлайн: YouTube to MP3 Converter

Як завантажити музику з YouTube (найбезпечніші способи)

Якщо ви не хочете завантажувати спеціальний додаток для ваших потреб в аудіо-копіюванні, ви можете використовувати онлайн-сервіси такі, як YouTube to MP3, який є веб-сайтом з безкоштовним конвертером для відео YouTube. Але ми повинні попередити вас ще раз: онлайн-сервіси спочатку мають тенденцію бути безпечними, а потім заражатися шкідливим ПЗ. Тому, будь ласка, не забудьте використовувати антивірусне програмне забезпечення для сканування цих сайтів та будь-яких файлів, які ви завантажуєте з них. Станом на березень 2020 року YouTube to MP3 став найбезпечнішим у використанні сайтом для копіювання аудіо з YouTube, оскільки при скануванні на віруси не було виявлено жодних шкідливих програм або спроб фішингу під час тестування сайту.

YouTube to MP3 працює аналогічно методу, який ми показали вище: просто скопіюйте та вставте URL-адресу потрібного вам відео та дайте веб-сайту конвертувати відео в аудіофайл MP3. З цим сервісом вам не потрібно нічого встановлювати, а також пропонує завантажувати ваш новий трек MP3 в хмарний сервіс, наприклад Dropbox, а не просто зберігати його на свій комп'ютер.

nBook
Додати коментар