Як виправити, якщо Wi-Fi на смартфоні відключається сам собою

Як виправити, якщо Wi-Fi на смартфоні відключається сам собою

Незалежно від того, який у вас мобільний телефон Android, можливо, час від часу Wi-Fi відключається сам собою без видимої причини. Майже в кожному смартфоні є налаштування, яке може спричинити це випадкове відключення від Wi-Fi.

Вирішення проблеми займе менше хвилини, і цілком ймовірно, що Wi-Fi вашого мобільного телефону більше не відключиться самостійно. Не має значення, який у вас мобільний телефон: Samsung, Xiaomi, OnePlus або Huawei, майже всі вони мають цю опцію в налаштуваннях.

Якщо Wi-Fi вимикається без причини, спробуйте це виправлення.

У налаштуваннях Wi-Fi є опція, яка при активації грамотно вибирає найкращі мережі. Цей параметр може призвести до вимкнення Wi-Fi вашого мобільного телефону, і тому швидкість на мить впаде. Система відключає Wi-Fi для того, щоб використати мобільні дані або спробувати знайти іншу мережу з найкращим підключенням.

Хоча це скорочення короткочасно, можливо, що пристрій не підключиться до Wi-Fi повторно. Це може вводити користувачів смартфонів Android в оману, оскільки немає очевидної причини, через яку Wi-Fi відключається на мобільному телефоні. Проте виправити це досить просто:

  1. Відкрийте настройки смартфону та перейдіть до параметрів Wi-Fi.
  2. Знайдіть опцію «Вибирати найкращу мережу автоматично».
  3. Вимкніть цю функцію та поверніться на головний екран мобільного телефону.

Як виправити, якщо Wi-Fi на смартфоні відключається сам собою

Ця опція може відображатися по-різному у різних виробників, але її легко знайти в налаштуваннях Wi-Fi мобільного телефону. Якщо у вас є нестабільне з'єднання, цілком імовірно, що проблеми з постійним відключенням Wi-Fi будуть вирішені за допомогою відключення цієї функції.

Тим не менш, це не єдине рішення даної проблеми, і, можливо, це не вирішення вашої проблеми з Wi-Fi. Це просто налаштування, яке на багатьох мобільних пристроях іноді викликає збої Wi-Fi.

nBook
Додати коментар