Як виправити помилку BSOD на комп'ютері з Windows 10

Як виправити помилку BSOD на комп'ютері з Windows 10

Windows 10 зараз найпопулярніша операційна система для настільних ПК. Однак, на відміну від будь-якої іншої настільної ОС, Windows 10 не позбавлена недоліків.

Звичайний користувач часто стикається з різними типами помилок при використанні Windows, такими як драйвери, помилки BSOD, часті збої і т. д. Іноді BSOD з'являється без повідомлення про помилку. Він просто інформує: “У вашого комп'ютера виникла проблема, і його потрібно перезавантажити”.

Як виправити помилку BSOD на комп'ютері з Windows 10

Отже, якщо ви отримуєте такі помилки у Windows 10, продовжуйте читати статтю. У цій статті ми розповімо про деякі з найкращих способів виправити повідомлення про помилку «Ваш комп'ютер зіткнувся з проблемою і вимагає перезавантаження».

Вимкніть усі зовнішні пристрої

Як виправити помилку BSOD на комп'ютері з Windows 10

Якщо ви недавно підключили новий жорсткий диск, твердотільний накопичувач або флеш-накопичувач, необхідно відключити його. Те саме стосується і миші, клавіатури, адаптерів Bluetooth або WiFi. Повідомлення про помилку з'являється, коли Windows 10 не може інсталювати відповідні драйвери для зовнішнього обладнання.

Іноді несправне обладнання також викликає повідомлення про помилку Ваш комп'ютер зіткнувся з проблемою. Отже, перш ніж пробувати будь-який інший метод, обов'язково відключіть усі зовнішні пристрої та перевірте ваш комп'ютер.

Видаліть нещодавно додане програмне забезпечення

Як виправити помилку BSOD на комп'ютері з Windows 10

Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку після встановлення нового програмного забезпечення, це конкретне програмне забезпечення може бути винуватцем. Те саме стосується і антивірусних програм.

Отже, просто зайдіть в панель керування та перевірте нещодавно встановлені програми. Вам потрібно видалити нещодавно додане програмне забезпечення, щоб виправити повідомлення про помилку BSOD «Ваш комп'ютер зіткнувся з проблемою, і потрібне перезавантаження».

Відкат драйверів

Як виправити помилку BSOD на комп'ютері з Windows 10

Для тих, хто не знає, Драйвер є частиною програмного забезпечення, яке допомагає операційній системі керувати обладнанням. Windows 10 автоматично встановлює останні версії драйверів для вашої графічної карти, принтера, мережевого адаптера тощо, щоб забезпечити сумісність із останньою версією Windows.

Однак іноді оновлення драйвера може зламати вашу систему, що призведе до помилки BSOD «На вашому комп'ютері виникла проблема, і його потрібно перезапустити». Тому зайдіть у диспетчер пристроїв і відкотіть драйвер. Ви також можете видалити пристрій із диспетчера пристроїв. Це змусить Windows 10 перевстановити пристрій разом із драйвером під час наступного перезавантаження.

Оновіть операційну систему

Як виправити помилку BSOD на комп'ютері з Windows 10

Слід періодично оновлювати операційну систему, щоб забезпечити кращу продуктивність. Помилка BSOD може статися через несумісність програмного забезпечення, яка була вирішена у нещодавньому оновленні.

Тому, якщо у вас виникла помилка BSOD, перейдіть до «Параметри» > «Оновлення та безпека». Потім у розділі «Центр оновлення Windows» натисніть кнопку «Перевірити наявність оновлень» та встановіть усі доступні оновлення.

На цьому все! Тепер ви знаєте, як виправити повідомлення про помилку BSOD «Ваш комп'ютер зіткнувся з проблемою і вимагає перезавантаження».

nBook
Додати коментар