Як видалити обліковий запис Instagram? Видалення назавжди та тимчасове блокування.

Як видалити обліковий запис Instagram? Видалення назавжди та тимчасове блокування.

У сучасних реаліях все більше питань через зворотний зв'язок стали вирішуватися швидше, за це вам величезна подяка. У цьому матеріалі ви дізнаєтесь, як видалити обліковий запис Instagram самостійно, швидко і назавжди.

Instagram щільно увійшов у життя людей і став майданчиком номер один серед інших соціальних мереж. Додаток дозволяє реалізувати творчі здібності та показати їх усьому світу. Для когось це непогане джерело заробітку та просування товару.

Кожен на майданчику зможе знайти щось своє. Але існують моменти, коли необхідно видалити обліковий запис, і не всі знають, як це зробити.

Як видалити обліковий запис Instagram? Видалення назавжди та тимчасове блокування.

Система влаштована таким чином, що при видаленні соціальної мережі інформація видаляється безповоротно. Лайки, фотографії, коментарі та інша інформація просто перестає існувати. Тому, перш ніж зробити таку дію, варто подумати, чи потрібен такий кардинальний крок. Можна скористатися альтернативними варіантами, і за необхідності продовжити користуватися старим обліковим записом.

Видалення Instagram назавжди – як видалити обліковий запис Інстаграм?

Як видалити обліковий запис Instagram? Видалення назавжди та тимчасове блокування.

Для того щоб видалити обліковий запис, тобто обліковий запис Instagram з усіма наслідками, що випливають з цього, недостатньо просто видалити додаток на телефоні. Такий спосіб не допоможе у здійсненні задуманого.

Оновлення від квітня 2022 року : важлива інформація друзі, тепер, щоб видалити обліковий запис інстаграм назавжди необхідно завантажити і встановити VPN, тобто інакше у вас просто не вдасться увійти в програму для виконання подальших дій.

Обліковий запис Instagram висвічуватиметься, і інші користувачі будуть бачити сторінку користувача. Якщо необхідно повністю видалити обліковий запис інстаграма, то треба зробити наступні дії:

  1. Зайти в Instagram, ввести свій логін і пароль. Перейти в налаштування та знайти пункт – видалення облікового запису . Для входу використовується як телефон, і комп'ютер;
  2. Далі у вікні вибрати причину – Чому ви видаляєте акаунт? », можна відзначити будь-який пункт, це не вплине на закінчений результат. Далі система попросить знову ввести пароль;
  3. Останній крок. Варто ще раз зважити за і проти, оскільки після завершення цієї дії вже нічого не можна буде повернути назад. Тобто ця процедура повністю видаляє ваш Instagram обліковий запис у соціальній мережі без можливості відновлення. Якщо все-таки є необхідність у видаленні профілю, натискається червона кнопка « Повернути мій обліковий запис Instagram ».

Видалення соціальної сторінки відбувається через браузер, у додатку такої опції не існує. Якщо немає повної впевненості, що необхідно видалити профіль, краще встановити тимчасове блокування, а в разі необхідності відновити дані.

Важливо : тепер ви знаєте як видалити обліковий запис Instagram назавжди, однак, я попрошу вас зберегти ваші дані, фотографії, відео, сторіс. адже це буде безповоротно втрачено без можливості відновлення. Тому, подбайте про збереження до себе на смартфон, комп'ютер або хмару всіх даних.

Тимчасове блокування Instagram

Тепер розберемося як тимчасово заблокувати обліковий запис Instagram, не видаляючи його і зберігаючи свою медіатеку на серверах компанії Meta.

При тимчасовому видаленні соціальної мережі Instagtam інформація зберігається, але недоступна іншим користувачам. У зручний час можна відновити роботу з програмою, достатньо буде просто зайти в систему та скасувати блокування.

Щоб тимчасово заблокувати Instagram вам потрібно:

  1. У будь-якому браузері увійти в Інстаграм, ввівши при цьому логін та пароль. Як і у разі видалення, у додатку цього зробити не вийде;
  2. У правому верхньому кутку треба знайти зображення чоловічка і клацнути по ньому. Потім вибрати функцію ” редагувати профіль “;
  3. Далі за списком спуститися вниз і знайти функцію « тимчасово заблокувати мій аккаунт », натиснути на цю кнопку;
  4. У вікні вибрати причину, з якої користувач вирішив зупинити роботу з програмою;
  5. Після цього програма попросить повторно ввести пароль, і підтвердити дію, натиснувши на кнопку « тимчасово заблокувати обліковий запис Instagram ».

Для розблокування облікового запису потрібно зробити ті самі кроки, але тільки вибрати розблокування мережі.

Для когось соціальна мережа стала основним джерелом спілкування та комунікації з навколишнім світом. Люди проводять у додатку більшу частину свого часу і просто не бачать себе поза його межами. Багато хто в пошуках слави роблять дивні та необдумані вчинки, за які їм потім доводиться відповідати.

Соціальні мережі щільно увійшли у житті людей, але не можна робити з них культ і ставити до центру все, що є у людини. Деякі користувачі в гонитві за славою, забувають про прості людські радощі, які знаходяться за межами мережі та не зможуть замінити звичайного живого спілкування.

Дякую, що дочитали мій мануал до кінця. Сподіваюся тепер у вас не залишилося питань, і ви знаєте, як видалити обліковий запис Instagram або як його тимчасово заблокувати.

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете доповнити інструкцію, прошу вас написати в коментарях. Всім світу над головою!

nBook
Додати коментар