Як скопіювати відео з інтернету на комп'ютер

Користувачі цікавляться, як скопіювати відео з Інтернету на комп'ютер в домашніх умовах. Існує кілька методів вирішення проблеми, що займають мінімум часу. Власнику комп'ютера розробники пропонують безліч додатків та розширень, що закачують ролики за кілька хвилин.

Як скопіювати відео з інтернету на комп'ютер

Як зберегти відео на комп'ютер з інтернету

Фахівці пропонують користуватися спеціалізованими програмами та сервісами, що відповідають за завантаження відеоматеріалів з будь-якого сайту. Додатків безліч, але лише окремі відносяться до функціональних та зручних.

Утиліти характеризуються інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що не вимагають великих ресурсів комп'ютера і не займають багато місця. Програми дозволяють копіювати майже всі відеоматеріали, вивішені на мережевих ресурсах.

Важливо! Не всі відеофайли можна зберігати на персональному комп'ютері, частина інформації може підпадати до списку забороненої. Перед тим, як завантажити «гарячі новини», необхідно переконатися, що їх наявність на ноутбуці не приведе до відповідальності.

Зберегти відео з YouTube підставивши літери ss перед посиланням

Як через інтернет завантажити відеоролик: перед адресою кліпу виставляються дві літери «ss», що дозволяє відразу ж переміщуватися на сервіс із вставленим посиланням для закачування. Ролики можна брати як з YouTube, так і з будь-якої соціальної мережі та зберігати їх у будь-якому доступному форматі.

Як скопіювати відео з інтернету на комп'ютер

Програма завантаження відео з інтернету на комп'ютер OnlineVideoConverter

Додаток входить до списку безкоштовних утиліт, призначений для скачування та перетворення інформації в один із популярних форматів. Для роботи з онлайн-додатком не потрібне додаткове встановлення його на персональний комп'ютер.

Важливо! Для закачування ролика достатньо його адресу вставити у відповідний рядок на ресурсі та провести конвертацію.

Як скопіювати відео з інтернету на комп'ютер

Завантаження відео з сайтів через Videograbber

Якісна утиліта, що допомагає отримувати кліпи та фільми з відеохостингів. Працює за найпростішим принципом, дає швидке завантаження з будь-якого джерела. До переваг Videograbber відносять:

 • дві версії програми – онлайн та офлайн;
 • власний редактор відеоматеріалів.

Основні недоліки програми представлені обмеження у закачуванні. Воно може завантажувати трохи більше п'яти файлів одночасно.

Як скопіювати відео з інтернету на комп'ютер

Програма для завантаження відео з інтернету VLC Media Player

Основний функціонал програми – відтворення відеоінформації на комп'ютері, додатковий – перегляд та збереження роликів. Аналогічні утиліти працюють простіше, а VLC Media Player вимагає:

 • відкриття кліпу в програвачі через Url-адресу;
 • перегляд кодеків;
 • копіювання файлу та внесення його до адресного рядка веб-браузера;
 • після завершення процесу фільм відкриється в окремому вікні та буде готовий до завантаження.

Важливо! Плюси програми представлені здатністю захоплювати інформацію з будь-якого доступного ресурсу та зберігати матеріали будь-якої тривалості. До мінусів відносять тривале завантаження відеокліпів.

Як скопіювати відео з інтернету на комп'ютер

Як зберегти відео на комп'ютері з інтернету за допомогою ClipConverter

Завантаження кліпу проводиться за алгоритмом (для прикладу взято YouTube):

 1. Посилання на ролик вноситься в рядок “Media URL to Record” – вона розташована у верхній частині екрана.
 2. При прямому закачуванні достатньо натиснути на блок Continue, вибрати актуальний показник якості і натиснути на старт. Система автоматично перейде на сторінку завантаження, де потрібно натиснути на розділ «Download».
 3. При конвертації в інший формат перед натисканням на клавішу Continue в підрозділі Conversion Format відкривається вкладка з потрібним варіантом. Після вибору параметрів активується клавіша «старт», ролик проходить обробку. Подальші дії аналогічні прямому закачування.

Важливо! Існує окремий браузерний додаток від сервісу. Для його отримання потрібно перейти до списку розширень і підібрати утиліту відповідно до веб-браузера.

Як скопіювати відео з інтернету на комп'ютер

Розширення до браузера для збереження відео

Сучасні програми працюють спільно з багатьма доповненнями. Як можна зберегти відео на комп'ютері з інтернету: у наведеному нижче рейтингу є розширення, які використовуються Google Chrome і багатьма іншими браузерами.

1. Video DownloadHelper

Додаток для веб-браузерів, який допомагає захоплювати ролики з будь-якого ресурсу. Воно займає другі місця в магазинах за кількістю завантажень. Утиліта умовно-безкоштовна, для отримання розширених можливостей конвертації кліпів в інші формати потрібно сплатити 28,5 американських доларів за річну передплату.

Сервіс не має російськомовного інтерфейсу, а й англомовна версія нескладна в управлінні. Варіант підходить для користувачів, котрі не шукають додаткового функціоналу, а хочуть завантажувати матеріали за пару кліків.

Як скопіювати відео з інтернету на комп'ютер

Список можливостей програми представлений:

 • підтримкою потокового відео, включаючи стриму;
 • можливістю зміни назв файлів;
 • блокуванням реклами та банерів;
 • підтримкою кількох завантажень, що проходять одночасно;
 • роботою з веб-браузерами, що працюють на основі Chromium;
 • установкою на ПК з Віндовсом, Масом або Лінуксом;
 • конвертацією роликів в інші типи форматів.

Важливо! Утиліта працює за простим принципом: після ввімкнення кліпу відбувається його виявлення сервісом зі зміною кольору іконки розширення. Після натискання на нього та назва матеріалу починається процедура завантаження.

2. VDP

Доповнення Video Downloader ProVDP функціонує за аналогічним принципом, як і попередня утиліта. В обох програм подібні інтерфейси, ефективність завантаження. У даного розширення немає функціоналу конвертації в інші формати і блокування реклами. Утиліту вибирають користувачі, які не потребують додаткових функцій, які віддають перевагу простим і зрозумілим програмам.

VDP дає можливість перегляду кліпів перед закачуванням. Такий підхід дозволяє переконатися, що до старту підготовлено потрібний матеріал, особливо коли на одній сторінці кілька різновидів. Доповнення має російськомовний інтерфейс, що надається безкоштовно.

Як скопіювати відео з інтернету на комп'ютер

Додаток дозволяє:

 • завантажувати кліпи та фільми з будь-яких сайтів;
 • переглядати їх перед увімкненням функції завантаження;
 • скачувати музичні твори;
 • визначати, з якого ресурсу було взято відеоролик.

Утиліта працює з веб-браузерами, заснованими на платформі Chromium, Mozilla Firefox.

3. Savefrom.net

Вітчизняний сервіс, що надає користувачам кілька підходів до відеоконтенту:

 • підтримка закачування з 30 популярних ресурсів без необхідності використання вторинних плагінів, для активізації процесу достатньо вписати посилання на вподобане відео в рядок;
 • наявність спеціальних адрес, які дають змогу завантажувати матеріали без входу на сайти — sfrom.net/ додається до адреси кліпу;
 • використання як веб-версії програми, так і спеціалізованого розширення, що має кнопку «Download» і використовується для закачування фільмів.

Користувачі вважають, що утиліта найпростіша і зручна, що допомагає отримати контент за пару кліків мишкою.

Єдина проблема, з якою зустрічаються новачки, це складнощі з встановленням програми на окремі браузери. Питання вирішується включенням у веб-браузер посередника MeddleMonkey або Chameleon, після нього можна додавати основне розширення. Офіційна сторінка та доповнення російською мовою, їх використання не вимагає оплати.

До можливостей Savefrom.net відносять:

 • підтримку близько 30 популярних ресурсів, включаючи соціальні мережі;
 • можливість перегляду розмірів роликів при простому наведенні курсору миші кнопку закачування;
 • зручність і функціональність, можливість вбудовування у багато веб-браузерів;
 • збереження фотоматеріалів, плей-листів, музичних та звукових файлів.

Додатковий функціонал програми – це пошук недорогих за вартістю товарів та авіаквитків.

Закачування кліпів, фільмів або музики, що сподобалися, спрощується при застосуванні однієї з вищевказаних утиліт або розширень. Користувач може вибрати варіант без додаткового функціоналу або з великими можливостями, платну або безкоштовну версію, інтерфейс російськомовний або англомовний. Більшість з цих програм не займають багато місця на жорсткому диску, допомагають отримати матеріали за кілька хвилин — підсумкова швидкість залежить від аналогічних швидкісних показників на лінії.

nBook
Додати коментар