Як роздати інтернет з Йоти – чи можна це робити

Інтернет міцно увійшов у життя сучасної людини. Щодня він необхідний для роботи, розваг, спілкування із друзями. Завдяки цьому особливої популярності почали користуватися мобільні тарифи з безлімітним інтернетом. І якщо раніше така послуга коштувала досить дорого, то зараз вартість доступна для кожного.

Як роздати інтернет з Йоти - чи можна це робити

Обмеження у роздачі трафіку

Йота – популярний провайдер, який став улюбленим користувачами вже дуже давно. Він позиціонував себе як постачальника найдешевшого безлімітного інтернету. У зв'язку із чим обмежували можливість клієнтів роздавати мобільний інтернет через точку доступу на телефоні.

І зараз користувачі Yota при спробі роздачі інтернету через свій гаджет стикаються з масою проблем. Втім, є чимало способів, як оминути ці обмеження. Щоб зрозуміти, як роздати інтернет з Йоти, на кожному з них варто докладніше зупинитися.

Важливо! З липня 2020 року Yota надала користувачам можливість ділитися доступом до інтернету на інші пристрої. Така послуга, зрозуміло, є платною і підключається відразу на місяць.

Йота суворо слідкує за рухом трафіку. Точніше, коли клієнт включає роздачу на інші пристрої зі свого гаджета, відразу ж спрацьовують різні обмеження.

Роздача інтернету

Основний показник, який грає роль у цьому випадку – Time to live. Тобто є час можливості передачі даних. Далі, якщо роздача продовжується, Йота блокує передачу інтернету, просячи додатково заплатити за це.

Обмеження швидкості

Швидкість інтернету на Yota хороша, щоби без проблем користуватися ним на своєму мобільному телефоні. Але коли включається функція модему і починається роздача на інші гаджети, швидкість автоматично падає до 64 Кбіт/сек.

Завантаження торентів

Якщо інтернет лунає на пристрої для завантаження файлів з різних файлообмінників, швидкість падає ще нижче. Вона не перевищує 32 Кбіт/сек. Мабуть, цього явно буде недостатньо, щоб завантажити з Торрента фільм чи альбом улюбленого музичного гурту.

Як роздати інтернет з Йоти - чи можна це робити

Як провайдер контролює абонентів

Цей постачальник послуг уважно стежить за будь-якими діями клієнтів щодо використання можливостей тарифу. Для цього розробниками було створено спеціальну програму, яка контролює рух трафіку, а також блокує деякі опції за необхідності.

Важливо! Додаток є обов'язковою умовою використання тарифів з безлімітним інтернетом. Як будь-який інший додаток, цю програму видалити не так просто.

Головною метою такої програми є виявлення заборонених дій користувачів. Якщо правила користування трафіком, що входять до пакета послуг, порушуються, вони отримують повідомлення з попередженням про те, що, якщо порушення повториться, можливе повне відключення послуг.

Чим може загрожувати роздача інтернету

Санкції проти порушників у компанії є досить суворими, тому кожен користувач повинен розуміти, якими можуть бути наслідки. Yota має повне право заблокувати сім-карту користувача, забравши назавжди наданий йому номер. Усі кошти, що залишилися на балансі, поверненню не підлягають.

Втім, відповідаючи на запитання, чи можна роздавати інтернет із Йоти, однозначно можна сказати так. Існує чимало перевірених способів, що дозволяють оминати всі наявні обмеження. Але щоб все вийшло, важливо заздалегідь вивчити всі нюанси і суворо дотримуватися встановлених інструкцій.

Як роздати інтернет з Йоти - чи можна це робити

Imei та ttl: опис та призначення

Оператор, під час контролю над використовуваним клієнтом трафіком, користується різними даними. Переважно це Imei та ttl. Всі ці показники провайдер отримує саме завдяки своєму стандартному додатку.

 • IMEI – унікальний цифровий ідентифікатор, який надається кожному пристрою. Завдяки йому можна визначати підключення до мережі інтернет будь-якого гаджета.
 • TTL – час можливості передачі даних. Простими словами, він дозволяє відобразити кількість пристроїв, які були використані передачі даних. Саме цей показник допомагає оператору визначити факт роздачі трафіку з мобільного пристрою.

Тому, щоб уникнути встановлених обмежень, потрібно змінити цей показник на смартфоні, який буде використаний як точка доступу. Зробити це можна самостійно або за допомогою різних додатків. Про те, як роздати вай-фай із Йоти без подальших санкцій, далі. Для кожного виду пристроїв є свої тонкощі та нюанси.

Важливо! Обов'язковою умовою для обходу є видалення стандартної програми, оскільки вона може впливати на внесені зміни, і жоден спосіб нормально працювати не буде. При цьому видалення на роботі телефону ніяк не позначиться.

Обхід блокування: ефективні способи

Завдяки розширеному функціоналу сучасних мобільних телефонів роздавати мобільний інтернет можна на будь-які пристрої (комп'ютер, смарт-телевізор, планшет, ПК, ноутбук та ін.). При цьому можливостей провайдерів не завжди достатньо, щоб припинити всі спроби використовувати трафік, як захочеться клієнту. Тому способів, що дозволяють це зробити, досить багато. На кожному з них варто зупинитись докладніше.

Як роздати інтернет з Йоти - чи можна це робити

Ubuntu та Linux

На пристроях, що працюють із цими системами, обхід обмежень досить простий. Необхідно виконати такі дії:

 1. Відкрити командний рядок (Ctrl+Alt+T).
 2. Ввести в неї “sudo vi/еtc/init.d/local.autоstart”.
 3. Отримати права адміністратора (для цього потрібно ввести пароль) та увімкнути можливість редагування.
 4. Ввести команду “#!/bin/bashsudо iptablеs -t manglе -A POSTROUTING -j TTL -ttl-sеt 65”.

Важливо! Показники зміняться в автоматичному режимі, коли користувач вийде з командного рядка.

Віндовс 10

Щоб роздавати інтернет з мобільного телефону на пристрій з операційною системою Віндовс, потрібно виконати на комп'ютері такі дії:

 • змінити значення мережного профілю (Win + R);
 • ввести “HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesTcpipParameters”;
 • створити Параметр DWORD (32 біти), назвати його DefaultTTL;
 • виставити десяткову систему числення (65);
 • зробити те саме для IPv6;
 • вимкнути сервіс “Оновлення Windows”.

Зверніть увагу! При роздачі в такий спосіб всі можливості інтернету недоступні. Не можна входити до програм та сервісів, які недоступні зі смартфона.

MAC OS

Обійти встановлені заборони на Макбуках та Айфонах легко. Можна використовувати утиліту Термінал. При введенні необхідної команди (wnet.inet.ip.ttl=65) потрібно перезапустити пристрій. Після включення роздача вай-фай може здійснюватись без обмежень.

Як роздати інтернет з Йоти - чи можна це робити

Для Андроїд

Для пристроїв, що працюють на платформі Android, інструкція з обходу обмежень аналогічна. Попередньо необхідно завантажити на пристрій утиліти Термінал та TTL Master. Усі установки встановлюються при першому вході в утиліту. Значення, яке встановлюється у ній, залежить кількості підключених гаджетів. Але для її використання потрібні рут-права.

Зміна imei

Imei – унікальна комбінація цифр, яка надається кожному пристрою. Вона містить у собі всю необхідну інформацію про нього. Якщо змінити цей номер, можна обійти всі встановлені постачальником послуг обмеження. Однак для користувачів Айфонів та Макбуков така функція не передбачена.

VPN на 3G

Для шифрування всього трафіку можна скористатися різними VPN сервісами. Вони допоможуть приховати від оператора всі дії користувача. Безліч таких програм можна знайти на просторах інтернету. Так що підібрати потрібний варіант не складе ніяких труднощів.

Важливо! Додаток з VPN також варто встановити на комп'ютер, щоб постачальник не міг обчислити користувача за різними адресами.

Як переналаштувати iOS

Роздача вай-фай за допомогою iPhone досить проста. Потрібно лише переналаштувати пристрій, використовуючи простий алгоритм. Для цього потрібно перейти в налаштування, зайти до розділу «стільниковий зв'язок», ввести в графу APN «internet.yota».

Щоб налаштування набули чинності, необхідно перезавантажити пристрій. Мережа працюватиме без обмежень.

Як збільшити швидкість інтернету

При роздачі інтернету швидкість передачі даних значно падає. Для того, щоб швидкість була максимальною, можна скористатися такими способами:

 • змінити Imei;
 • збільшити показник TTL.

У разі коригування таких значень швидкість інтернету не падатиме. Також додатково можна встановити антену посилення сигналу.

Як роздати інтернет з Йоти - чи можна це робити

Говорячи про те, чи можна з Йоти роздавати вай-фай, наприклад, на notebook, можна однозначно дати позитивну відповідь. Достатньо лише змінити деякі налаштування та завантажити необхідні утиліти. Це допоможе значно заощадити власні кошти, використовуючи безлімітні карти. Головне діяти строго за встановленими інструкціями, і тоді жодних повідомлень із попередженнями не приходитиме.

nBook
Додати коментар