Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль блокування екрану

Нерідко власники техніки марки iPhone забувають свій пароль, через що не можуть використовувати смартфон за призначенням. Існує безліч способів, як розблокувати iPhone. Нижче можна ознайомитися з найбільш ефективними методами вирішення проблеми та дізнатися, як самостійно встановити нову прошивку.

Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль блокування екрану

Як розблокувати iPhone, способи для різних моделей

Власники iPhone нерідко стикаються із необхідністю розблокування свого смартфона. Подібна ситуація може виникнути у випадках, коли:

 • сканер відбитка пальців перестає працювати;
 • налаштування збилися;
 • користувач забув свій пароль та витратив всі спроби сканування відновлення секретної комбінації;
 • дитина почала невірно вводити інформацію, що спричинило блокування гаджета;
 • iPhone був куплений з рук, а попередній господар забув зняти активацію пристрою в iCloud, покупець при цьому, чи не перевірив чи готовий телефон до роботи.

Нерідко діти, балуючись у смартфоні, встановлюють пароль і забувають, які саме цифри вони встигли ввести.

Чому б не було втрачено доступу до iPhone, можна скористатися одним із запропонованих нижче способів розблокування.

Застосування деяких методів дозволяє зберегти особисту інформацію, однак є й інші способи, що призводять до повної втрати даних.

Розблокування iPhone 5

Як розблокувати iPhone 5, якщо власник смартфона втратив доступ до пристрою? Якщо людина забула пароль від Айфона 5, не варто зневірятися. Ви можете запустити одну з останніх версій iTunes. Для цього смартфон підключають до ноутбука/ПК та проводять синхронізацію для того, щоб вдалося зберегти всі дані в iCloud. Пригадувати пароль не потрібно.

Телефон буде відновлювати заводські налаштування в режимі DFU. Кнопки увімкнення/вимкнення та Home затискають на 3-4 секунди. Після появи кабелю на екрані необхідно відпустити кнопку вимкнення і продовжувати протягом 3 секунд утримувати Home. Через вказаний проміжок часу на дисплеї з'явиться повідомлення, що попереджає відновлення Айфона.

Коли заводські налаштування будуть відновлені, користувачеві знадобиться зайнятися налаштування мови/країни/дати та часу тощо.

Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль блокування екрану

Розблокування iPhone 6

Як розблокувати Айфон 6, якщо забув пароль – часто таке питання ставлять власники смартфонів, які з якоїсь причини не можуть згадати заповітну комбінацію символів.

Tenorshare 4uKey

У випадку, коли користувач забув пароль на iPhone 6, є можливість скористатися не менш ефективним інструментом для розблокування, який називається Tenorshare 4uKey.

Щоб скинути зашифровану комбінацію символів, користувачеві потрібно подбати про завантаження, встановлення ПЗ на ПК і завантаження останньої версії прошивки iOS через інтернет, після чого:

 1. Запускають програму і не забувають необхідність підключитися до ПК, використовуючи USB-кабель.
 2. Щоб видалити код доступу iPhone, натискають команду «Почати».
 3. Далі натискають на кнопку «Відкрити зараз», що запустить процес відновлення айфону без коду доступу.
 4. Як тільки код доступу вийде, користувач зможе перейти до налаштування свого айфона, подбавши про підключення сенсорного ідентифікатора.

Програмне забезпечення підтримує російську мову. Тож проблем зазвичай не виникає.

Через опцію «Знайти Айфон»

Не менш ефективним вважається метод iCloud (айклауд). Однак, застосування цієї функції доступне лише тій категорії власників Айфонів, які раніше налаштували та активували опцію «Знайти Айфон».

Для розблокування пристрою користувачі переходять за посиланням https://www.icloud.com/#find та проходять авторизацію. У верхній частині дисплея з'явиться список усіх пристроїв. Натиснувши на нього, можна вибрати необхідний девайс.

Після цього натискають на команду “Стерти дані з пристрою”. За кілька хвилин можна змінити настройки.

Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль блокування екрану

Розблокування iPhone 7

Існує безліч способів розблокування iPhone 7. Нижче можна ознайомитись з найбільш ефективними способами.

R Sim

R Sim називають чіп, що «обманює» гаджети. Його використання дозволяє швидко відновлювати працездатність пристроїв і не витрачати при цьому неймовірні суми. Єдиним недоліком вважається термін дії R Sim.

Згідно з покроковим керівництвом, користувачі, які бажають розблокувати Айфон:

 1. Вкладають R-sim у слот для сім-карти смартфона.
 2. На дисплеї вибирають установки, які відповідають моделі пристрою.
 3. У списку, що з'явиться на екрані, потрібно знайти оператора стільникового зв'язку.

Якщо нічого не вдалося знайти, можна ввести IMSI код оператора.

Зняття Activation Lock

Нерідко при покупці б/у телефонів, з'ясовується, що iPhone заблоковано. І якщо звернутися до старого власника немає можливості, не варто зневірятися. За допомогою програми VoiceOver проблему можна вирішити самостійно, не використовуючи спеціалістів.

 1. При первинному налаштуванні телефону користувачі заходять в режим екстреного виклику і вводять комбінацію 112.
 2. За допомогою кнопки Power скидають виклик та створюють новий контакт.
 3. Для виклику VoiceOver кілька разів натискають кнопку «Home».
 4. Контакт, який було створено, переносять до чорного списку (2 рази).

Також можна використовувати метод відновлення, за якого не зберігається інформація (перепрошивка).

Процес виконується досить швидко, проте дуже важливо не тільки дотримуватися рекомендацій фахівців, але й ретельно вибирати сайт, з якого викачують програму. Це дозволить уникнути зараження Айфона вірусом.

На комп'ютер завантажують прошивку, яка підходить під конкретну модель пристрою (роздільна здатність .IPSW.). Після цього відкривають провідник та документ, який був завантажений.

Документ переміщують у папку iPhone Software Updates та включають iTunes, натиснувши ctrl + “Відновлення iPhone”. Потім натискають на завантаженому файлі, у вікні, яке відкрилося на екрані. Залишилося дочекатися завершення процесу прошивки. Разом з очищенням інформації зі смартфона відбувається видалення заданих раніше паролів.

Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль блокування екрану

Розблокування iPhone 11 та інших моделей

Фахівці рекомендують звернути увагу на ефективні способи розблокування iPhone 11 та інших моделей, які описані нижче.

Розблокування iPhone 11 за допомогою UkeySoft Unlocker

Насамперед на ноутбуці запускають UkeySoft Unlocker.

Завантажують та встановлюють інструмент UkeySoft Unlocker на свій Mac/Windows. Після цього його можна запустити. Для обнулення екранного пароля на вимкненому iPhone 11/11 Pro (макс.), натисніть на розділ «Розблокування екранного пароля».

Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль блокування екрану

На наступному етапі підключають телефон до ПК, використовуючи USB-кабель, натискають кнопку «Далі» з метою підключення функції розблокування. Потім переходить у режим відновлення на Айфон 11. Кнопку збільшення гучності натискають і відпускають. Аналогічні дії виконують із кнопкою, що відповідає за зменшення гучності. Далі бічну кнопку утримують доти, доки вона не перейде в режим відновлення.

Завантажують пакет прошивки для Айфона 11. ПЗ автоматично виявляє та аналізує пристрій та пропонує альтернативну версію прошивки для мобільного. Натиснувши опцію Завантаження, потрібно дочекатися початку розблокування телефону.

Далі натискають на Пуск та повторно на Початок розблокування. Готово!

Розблокування iPhone – 2 спосіб

За бажання всі дані можна видалити через iCloud.

Варто враховувати, що подібний спосіб призведе до видалення не тільки пароля, але всіх контактів/налаштувань.

Відкривши «Центр управління» потрібно перевірити, чи підключений телефон до вай-фай. Після цього:

 1. Переходять на iCloud.com на ПК і входять, використовуючи свій Apple ID.
 2. Натискають команду “Знайти мій iPhone”.
 3. Клікають на «Всі пристрої» і в списку, що відкрився, вибирають свій Айфон.
 4. Тягнувши на «Стерти iPhone», користувач запускає процес очищення та розблокування iPhone. Цей процес займе трохи часу. Як правило, для завершення очищення достатньо зачекати 3-5 хвилин.

Під час очищення з пристрою видаляться всі налаштування та паролі в тому числі. Тепер можна повторно задавати налаштування та користуватися улюбленим гаджетом.

Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль блокування екрану

Скидання лічильника невірних спроб

Якщо в спробі підібрати правильну комбінацію символів, власник смартфона перевищує кількість допустимих невірних спроб (10 разів), то процес розблокування пристрою трохи затягнеться, адже потрібно буде додатково обнулити лічильник спроб в домашніх умовах.

Для цього буде потрібно ноут/ПК, з яким синхронізувався раніше Айфон та кабель.

 1. Девайс підключають до ПК і переходять до розділу “Пристрої”.
 2. Потім вибирають синхронізацію з айфоном, після початку якої iTunes закривають, натиснувши на хрестик.
 3. На дисплеї з'явиться вікно для введення пароля. Тут вже важливо згадати, яка таки секретна комбінація була встановлена.
 4. Якщо в черговий раз спроба не допомогла досягти результату, можна буде повторно обнулити лічильник і повторювати аналогічні дії, доки не вдасться згадати заповітну комбінацію. У разі невдачі, варто перейти до тестування інших способів розблокування.

При жорсткому перезавантаженні лічильник із паролем не можна буде скинути.

Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль блокування екрану

Встановлення нової прошивки на Айфон

Якщо з якихось причин у користувача вдалося заблокувати телефон, можна вирішити проблему, встановивши на iPhone нову прошивку. Однак у процесі роботи має використовуватися лише надійне прошивка, що дозволить уникнути зараження пристрою вірусом.

Фахівці рекомендують відмовлятися від використання прошивок, розширення яких .ipsw/.exe.

Якщо так сталося, що телефон з яких-небудь причин зміг заблокуватися, варто дотримуватися покрокового керівництва, розробленого фахівцями. А якщо ні, то самостійно впоратися з вирішенням проблеми не вдасться. Для того, щоб обійти блокування користувачі:

 1. Завантажують на ПК/ноутбук прошивку, що підходить для конкретної моделі iPhone.
 2. Зберігають у папці iPhone Software Updates. Щоб її знайти, необхідно перейти в iTunes.
 3. Далі потрібно підключити айфон до ноуту.
 4. Вводять в режим DFU, коли дисплей повністю чорний. Для цього потрібно затиснути кнопки перезавантаження.
 5. Входять до iTunes в розділ заблокованого пристрою.
 6. Далі потрібно утримувати Shift і залишити галочку на пункті Відновити (в Mac затискають Alt).
 7. На екрані з'явиться вікно, в якому вибирають потрібний файл і натискають на команду «Відкриття».

Процес розблокування триває кілька хвилин.

Спеціальні програми для розблокування

Коли введення пароля не приносить належного ефекту і телефон так і залишається заблокованим, допомогти в ситуації, що склалася, зможуть спеціальні програми. Також це стосується телефонів із Jailbreak.

Приступаючи до розблокування, насамперед встановлюють OpenSSH/Cydia та додаток Semi Restore, який доцільно качати на офіційному сайті

На наступному етапі потрібно увімкнути комп'ютер і приєднати до нього Айфон. Програма відкриється і користувачеві залишиться спостерігати за тим, як смуга відображатиме процес очищення iPhone. Як тільки чистка підійде до кінця, можна буде знову увійти до телефону.

Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль блокування екрану

Що робити, якщо нічого не допомогло

Якщо доступ до ПК з авторизованим iTunes відсутній, фахівці рекомендують використовувати програми, які надають допомогу у відновленні заблокованого телефону. Нерідко власники Айфонів віддають перевагу програмі iMyFone LockWiper, що підміняє собою iTunes і відновлює доступ до телефону через режим DFU.

Якщо навіть це не допомогло, власнику Айфон доведеться звернутися за допомогою в сервісний центр або безпосередньо в саму компанію Apple (або до їх офіційних представників). Однак для цього доведеться подбати про написання листа англійською мовою.

Швидше за все, необхідно буде надати документи, що підтверджують, що iPhone є власністю.

Забутий пароль від Айфона не повинен стати приводом для зневіри. Існує безліч способів обнулити зашифровану комбінацію символів. Ознайомившись із інформацією, запропонованою у статті щодо того, як скинути пароль на Айфоні, можна самостійно впоратися з вирішенням проблеми, уникнути неправильних дій та відновити доступ до телефону.

nBook
Додати коментар