Як приховати своє місцезнаходження GPS, VPN

Як приховати своє місцезнаходження GPS, VPN

Вітаю тебе, любий мій читачу! У сучасному світі досить поширена практика – приховування реального розташування та даних GPS. Допустимо, людина живе в Москві, а її смартфон показує, ніби користувач у Мексиці. Такого ефекту досягають шляхом використання різних програм роботи з VPN.

Як приховати розташування iPhone

Як приховати своє місцезнаходження GPS, VPN

Отже, почнемо з простого, адже багато хто хоче приховати розташування iPhone, а як це зробити не знають. Розповідаю двома словами, приховати місцезнаходження айфону можна легко і просто за допомогою будь-якого з VPN сервісів, який при використанні платної версії змінить поточне розташування користувача на вибраний регіон або країну (в налаштуваннях).

Для чого користувачі змінюють місцезнаходження на айфоні:

 1. Для здійснення входу на сайти та сервіси, доступ до яких дозволено однією державою та заборонено у низці інших країн (наприклад, радіостанція Pandora, користуватися якою можуть громадяни США). Крім цього, багато робочих моментів для програмістів і SMM фахівців та інших схожих професій вимагають такої можливості.
 2. Для отримання можливості інсталювати або завантажити програмне забезпечення або використовувати ряд функцій, недоступних на території своєї держави або області.
 3. Ввести в оману користувачів різних сайтів знайомств.
 4. Придбати можливість користуватися медіа файлами, які обмежені територіальним місцезнаходженням, або інформація з них надійде до вашого регіону проживання пізніше (Нетфлікс, Spotify, Прайм Відео).

Способи змінити розташування в геолокації iPhone

Як приховати своє місцезнаходження GPS, VPN

Для зміни географічного розташування не обов'язково відвідувати бажану країну, а можна скористатися такими способами:

 1. За допомогою настройок медіа плеєра. Знаходимо вкладку « Параметри », потім « iTunes » і натискаємо « Apple ID », далі в інформації облікового запису змінюємо країну та регіон на власний розсуд.
 2. Через віртуальний додаток Dr. Fone . Встановлюємо програму на комп'ютер і підключаємо смартфон через USB. Вибираємо режим ” Телепорт ” вгорі праворуч, клацаємо на ” Перехід “, потім на іконку ” Перемістити сюди “. Таким чином, відбувається моделювання точок переміщення.

За допомогою VPN. Є кілька популярних подібних сервісів:

 • Fornex VPN або HideMyName.VPN. Зміна розташування є платною (від 175 рублів на місяць, а за активації на рік діє значна знижка). Принцип роботи простий – необхідно встановити розширення у браузері та змінити локацію (не більше 10 штук). До речі, в HideMe доступна установка програми як на комп'ютер, так і на айфон, вважаю, що він один із найзручніших сервісів, що працюють у Росії.

Як альтернатива, можна налаштувати Safari самостійно, прописавши необхідні коди. Плюсом є наявність акцій, упіймавши які можна заощадити кошти на роки використання.

 • Onion Browser з App Store . Працює за принципом анонімності, актуальним для тих, хто відвідує сайти . onion . Мінусом є низька якість зв'язку та вузьке коло дій, що здійснюються за його допомогою, наприклад, перегляд коротких відео та читання тексту.
 • Створений для пошукової системи Chrome додаток, що дозволяє обійти блокування Рунету. Допоможе входу на сайти, доступ до яких обмежений в нашій країні.

Є ще безліч подібних інструментів для анонімного пошуку та переміщення по сайтам, але їх якість та швидкість схиляє до платних програм. Це важливо, коли для входу потрібно вводити особисті дані та паролі. Безкоштовні програми, незважаючи на захист проксі-сервера, не гарантують безпеку та витік даних.

Ще один спосіб полягає в роботі з програмою Fake GPS , яка доступна для Android . Завантажити та встановити його можна на телефоні з відомого магазину програм:

 • Спочатку включаємо « Режим розробника » через налаштування та вкладку « Інформація про телефон », далі клацаємо по номеру складання кілька разів, до появи оповіщення про активацію режиму.
 • Переходимо у вкладку ” Додаток для фіктивних місць “. Серед списку відзначаємо FakeGPS Free.
 • Запускаємо програму, і на карті, що з'явилася, відзначаємо бажану точку, в нижній частині екрану натискаємо на блакитне коло, яке призведе до збереження даних.

Ось і ознайомилися з програмами, що дозволяють змінювати географічне розташування на телефоні, без особливих зусиль, не виходячи з дому.

nBook
Додати коментар