Як подивитися пароль від вай-фаю на Віндовс 10

Майже в кожному будинку підключений інтернет. Великою популярністю користується зручний непровідний спосіб зв'язку – Wi-Fi. З різних причин – збій і необхідність повторного підключення, переустановка системи та ін – може знадобитися знання коду. У статті розбирається 4 популярні способи, як дізнатися пароль від Wi-Fi на Windows останньої – 10-ї версії.

Як подивитися пароль від вай-фаю на Віндовс 10

Як подивитися пароль від вай-фаю на Віндовс 10 через параметри мережі

Використовувати параметри мережі — найпростіший метод для знаходження коду. Для його реалізації потрібне підключення до інтернету. Можна виділити кілька послідовних етапів, як подивитися пароль від вай-фаю на Віндовс 10:

 1. Знайти на робочому столі внизу на панелі завдань, де вказано час, заряджання комп'ютера, мову та ін, знак сигналу Wi-Fi.
 2. Натиснути правою кнопкою миші на значок: відкриється вікно.
 3. Вибрати пункт Центр керування мережами та спільним доступом – натиснути на ліву кнопку мишки.
 4. Знайти на сторінці знак будиночка, який означає локальні підключення. Натисніть Перегляд активних мереж.
 5. Скористайтеся активною кнопкою та відкрийте Бездротове мережеве з'єднання.
 6. Відкрити Властивості бездротової мережі, розташовані у верхній частині вікна.
 7. Буде вкладка Безпека, а в ній поле з логіном та паролем.
 8. Переглянути Ключ безпеки і скопіювати його в надійне місце, де будь-якої миті можна буде його побачити, якщо він забудеться або відбудеться збій в налаштуваннях інтернету.

Порада! Щоб подивитися, як виглядає код доступу, потрібно поставити галочку поруч із написом Відображати знаки, що вводяться.

Ще одним варіантом знаходження коду є вхід в Панель управління, де у вікні пошуку потрібно написати назву програми або програми, що шукається.

Як подивитися пароль від вай-фаю на Віндовс 10

Як дізнатися пароль від Wi-Fi на комп'ютері Windows 10 через командний рядок

Командний рядок (консоль, термінал) є вузьким віконцем, куди можна вводити текстові інструкції; воно включено до інтерфейсу пк. Для досвідчених користувачів це один із простих способів пошуку потрібної інформації та організації роботи системи.

Консоль зможе показати список збережених кодів Wi-Fi, навіть якщо зараз інтернет-з'єднання в ноутбуці неактивне. Для цього потрібно:

 1. Знайти на панелі завдань прямокутне вікно, де написано Введіть текст для пошуку.
 2. Написати в рядку команду: cmd, натиснути Ентер або Ок.
 3. Ввести – “netsh wlan show profiles”, щоб комп'ютер показав доступні Wi-Fi з'єднання. Далі Ентер. Переглянути потрібну назву мережі.
 4. Потім потрібно ввести – “netsh wlan show profile name=ім'я_мережі key=clear” і підставити знайдене ім'я. Можна побачити всі мережі та паролі, до яких будь-коли був підключений користувач.
 5. Знайти пункт Вміст ключа.

Зверніть увагу! На правильність введених букв та знаків, інакше введена команда не допоможе з'ясувати код від вай-фай.

Цей спосіб пошуку пароля спрацює лише за умови: Windows не встановлювався і не здійснювався повернення до початкових заводських установок. Якщо не вдається досягти результату при роботі з командним рядком, можна використовувати інші методи, наприклад, змінити пароль при підключенні роутера або дізнатися код через стільниковий із системою Android.

Як подивитися пароль від вай-фаю на Віндовс 10

Як знайти пароль від Wi-Fi на комп'ютері Windows 10 через PowerShell

PowerShell у системі Windows схожий з терміналом і має широке коло можливостей. Адміністратори можуть поставити на автоматичну роботу багато рутинних завдань: змінюються налаштування програм, зупиняються і запускаються сервіси, обслуговуються встановлені в комп'ютері програми. Зокрема, утиліта здатна виконати:

 • Змінювати події ОС.
 • Налаштувати сервер.
 • Отримувати інформацію про командленти.
 • Встановлювати різні програми та вбудовувати діючі компоненти у ПЗ.
 • Знаходити та відкривати збережені файли. Копіювати та видаляти каталоги. Працювати із сховищем сертифікатів.
 • Знаходити дані про послуги ПК. Керувати багатьма службами, процесами.
 • Встановлювати загальну політику виконання команд та конкретні завдання адміністрування.

PowerShell також підходить для перегляду коду від Wi-Fi. Для цього потрібно зробити такі дії:

 1. Викликати клавішами Win+R вікно для виконання команд.
 2. Введіть Powershell.
 3. У консолі, що з'явилася, зробити напис – “netsh wlan show profile name=ім'я_мережі key=clear”.
 4. У рядку Вміст ключа буде забутий пароль.

Додатково! Існують корисні поєднання клавіш під час роботи у програмі. Наприклад, стрілками верх-вниз можна прокрутити історію виконаних команд; правою стрілкою можна знову набрати текст попередньої команди; Ctrl+Home видаляє набрані символи до початку рядка, а Ctrl+End — до кінця; клавіша F7 покаже вікно з командами та дозволить зробити вибір.

Як подивитися пароль від вай-фаю на Віндовс 10

Якщо забутий пароль від вай-фай роутера, що робити Віндовс 10

Взаємодія безпосередньо з роутером – це ще один спосіб, як дізнатися пароль від Wi-Fi на комп'ютері Windows 10. У даному випадку акцент зроблено саме на 10-му випуску системи, тому в інших версіях та окремих варіантах модему процес пошуку або зміни коду може відрізнятися.

Перегляд пароля в установках роутера

Актуальний пароль та вся необхідна інформація зберігається у головних установках пристрою інтернет-зв'язку. Перш ніж знайдеться ключ, потрібно ввести логін і пароль для доступу до налаштувань. Якщо користувач їх не змінював, вони залишаються стандартними та вказуються провайдером у документах: admin.

Щоб ноут показав пароль від Wi-Fi, потрібно:

 1. Відкрити наявний браузер. Надрукувати у верхньому рядку адресу роутера – 192.168.1.1; натиснути Ентер або Ок.
 2. У вікні ввести логін, пароль; Ентер.
 3. Відкриється меню з налаштуваннями для модему або роутера. Потрібно клацнути на Бездротове з'єднання.
 4. Перейти до Захист бездротового режиму. У графі Пароль PSK знаходиться шуканий код.

Рекомендація! Якщо зберегти пароль Wi-Fi в блокноті телефону або записати на аркуші паперу і покласти поряд з роутером, у майбутньому це позбавить необхідності витрачати час і сили на його пошуки.

При незнанні або недоступності даних логіну та паролю, можна зробити скидання налаштувань роутера та його з'єднань. Після цього потрібно знову налаштувати підключення з новим кодом.

Як подивитися пароль від вай-фаю на Віндовс 10

Скидання роутера та налаштування з новим паролем

Щоб не просто подивитися, а змінити пароль роутера потрібно:

 1. Увійти до основних параметрів через інтернет, як описано вище, або за допомогою програмного забезпечення, що йде разом із маршрутизатором.
 2. В адресному рядку проксі-сервера запровадити 192.168.1.1; Ентер. Якщо команда не підходить, необхідно спробувати 192.168.0.1 або 192.168.2.1.
 3. Вписати логін із паролем, і з'являться параметри маршрутизатора. На цьому етапі доведеться скинути установки до заводських, якщо персональні дані забуті — натиснути кнопку Reset.
 4. Параметри містять розділ Захист бездротового режиму або Властивості безпеки мережі.
 5. Встановити версію та тип шифру. Це може бути WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK. Фахівці рекомендують вибирати останній варіант, якщо він доступний на конкретній моделі пристрою. WPA2 – найкращий з існуючих стандартів, він більш новий і надійний.
 6. У полі пароля ввести новий код, підтвердити. Зберегти.
 7. Девайс потрібно перезапустити, щоб активувати нові установки. Кнопка перезавантаження знаходиться у Системних інструментах. Іноді додатково потрібно відключитися від мережі на кілька хвилин і знову ввімкнути прилад.
 8. Щоб оцінити успішність проведених операцій, потрібно спробувати відкрити браузер та декілька сайтів.

Важливо не лише закривати доступ до особистого інтернету стороннім через логін та пароль , але й захищати роутер від злому та внесення змін сторонніми. Тому власнику мережі корисно вміти:

 • Захищати кодом свій обліковий запис.
 • Застосовувати IP-адресу пристрою.
 • Встановлювати нові логін та пароль у налаштуваннях модему.
 • Вмикати надійне шифрування.
 • Обновити прошивку маршрутизатора.
 • Використовувати VPN-сервіс та клієнтську програму, щоб убезпечити особисті дані.
 • Налаштувати блокування можливості дистанційно підключитися до інтернету.
 • Регулювати WPS.
 • Фільтрувати за унікальними ідентифікаторами (виставляти MAC-адреси): пристроям з певною адресою користувач дозволяє або забороняє доступ до домашньої мережі.
 • Налаштовувати радіус дії сигналу вай-фай. Обмеження за площею конкретного приміщення захистить від перешкод та можливості стороннього підключення. Wi-Fi робиться зовні невидимим через приховування його SSID.

Порада! У налаштування роутера слід виходити з пристрою, який за кабелем або бездротовим способом підключений до нього. За наявності підключення без дроту потрібно готуватися до того, що в процесі внесення змін він буде відключати від мережі і потрібно щоразу знову відкривати інтерфейс.

Як подивитися пароль від вай-фаю на Віндовс 10

Проблеми при збереженні настройок роутера

За досвідом користувачів, роутери деяких фірм можуть не зберігати установки навіть після правильно виконаних операцій. Якщо спроба скидання налаштувань до заводського стану та оновлення прошивки не призводять до успіху, проблема може бути у браузері. Складнощі можуть виникнути під час внесення змін до налаштувань модему за допомогою веб-браузера Mozilla FireFox. Щоб нові дані збереглися, рекомендується спробувати просту версію браузера, наприклад Internet Explorer.

Для кожної моделі роутера можуть бути свої нюанси під час установки. Існують спеціальні форуми користувачів-аматорів та професійних програмістів, де можна поставити питання, що цікавить, щодо роботи комп'ютера або інтернету.

Пошук пароля від вай-фай на Віндовс 10 через безкоштовні програми

Такі безкоштовні утиліти, як Wi-Fi Password Revealer або WirelessKeyView можуть за кілька хвилин показати паролі від усіх мереж. Також перевагою методу є можливість вивантаження кодів на жорсткий диск.

Важливо! Потрібно використовувати лише безпечний софт, перевірений на віруси.

Алгоритм дії при цьому способі:

 1. Завантажити програму з офіційного сайту magicaljellybean.com/wifi-password-revealer або www.nirsoft.net/utils/wireless_key. Посилання на завантаження з'явиться внизу сторінки після напису Feedback.
 2. Виконати усі етапи установки. Для софту WirelessKeyView попередньо може знадобитися розпакувати архів із програмою: WKey4567# – рassword.
 3. Запустити файл: назва утиліти.exe.
 4. Відкриється вікно із зазначенням імені мережі (поле SSID) та пароля (Password).

Як подивитися пароль від вай-фаю на Віндовс 10

Важливо! Усі розглянуті варіанти пошуку пароля вай-фай належать лише до домашньої мережі конкретного користувача чи групи. Цими способами не можна підключитись до чужого інтернету!

Дотримуючись простих покрокових інструкцій, можна наочно зрозуміти, як швидко подивитися пароль на вай-фай на Віндовс 10. Кожен користувач вибирає найбільш зручний із розглянутих способів, які дозволяють як знайти свій старий код від Wi-Fi, так і створити новий.

nBook
Додати коментар