Як подивитися канали телебачення через інтернет

На форумах часто зустрічається питання від користувачів, які цікавляться, як подивитися канали телебачення через Інтернет. Перегляд можливий не лише на стандартному телевізорі, а й ноутбуку, персональному комп'ютері та смартфоні. Можна вмикати канали через спеціальні програми або офіційні веб-сайти телекомпаній.

Як подивитися канали телебачення через інтернет

Як дивитися ТВ-канали через інтернет на ноутбуці, ПК та телевізорі

Налаштування інтерактивного телебачення через Wi-Fi можливе на телеприймачі та іншій апаратурі:

 • на планшеті;
 • смарт-приставці;
 • телефон;
 • ПК.

Навіщо потрібен функціонал та основні переваги більшості користувачів: вони бажають дивитися ТБ через інтернет на телевізорі через широкий екран і меншу напругу на очі. Якісні характеристики картинки залежать від підсумкових можливостей обладнання.

Як подивитися канали телебачення через інтернет

Основні способи перегляду телебачення

Необов'язково мати спеціальні приставки або супутникову тарілку для перегляду телепрограм. Достатньо підключення до інтернету та відкритого сайту на апаратурі. Навіщо присутній вай-фай у телевізорі? До основних способів отримання передач онлайн відносять:

 • Офіційні ресурси телекомпаній – трансляція відбувається у мережі. Для підключення достатньо зайти на сайт, знайти блок прямого ефіру.
 • Телебачення через інтернет на телевізорах – після підключення приймача достатньо скористатися попереднім методом. Перевага офіційних сторінок компаній полягає у меншій кількості реклами.
 • Сторонні послуги — неофіційні сторінки використовуються, якщо улюблений канал не проводить мовлення в інтернеті. Головним мінусом сторонніх ресурсів є нескінченні рекламні блоки.

До списку популярних сайтів для знайомства з онлайн-передачами відносять:

 • Око-TV – 400 каналів йдуть у HD-якості, паралельно можна прослуховувати радіо та дивитися веб-камери рідного міста;
 • Peers-TV – до плюсів сервісу відноситься можливість збереження фільмів та серіалів для використання поза мережею, архівний реєстр телепрограм, невелика кількість реклами;
 • YouTube – практично всі телевізійні канали виставляють нові новини та інший контент на свою сторінку.

Важливо! Зазначені способи перегляду ТБ через інтернет на комп'ютерах та інших пристроях дозволяють кілька разів вивчати передачі освітнього або пізнавального типу.

Як подивитися канали телебачення через інтернет

Як користуватися телевізором із Wi-Fi

Телебачення не змогли повністю затьмарити сучасні гаджети: мобільна апаратура або планшетний пристрій. Процедури налаштування телеприймача можуть трохи відрізнятися, нюанси налагодження залежать від моделі обладнання та виробника.

Сучасні приймачі мають величезний функціонал, що не обмежується одними телевізійними каналами в прямому ефірі.

Недосвідчені користувачі цікавляться, вай-фай у телевізорі, що це таке та як працює? Система бездротової передачі допомагає позбавитися безлічі кабелів, протягнутих від маршрутизатора, підключатися до різноманітних ресурсів в інтернеті.

Увага! Сучасні моделі лідерів ринку телевізорів поставляються з попередньо встановленою операційною системою Андроїд (або аналогом). На таких пристроях керування дуже нагадує роботу зі смартфоном.

Як подивитися канали телебачення через інтернет

Підключення та налаштування

Телеприймачі останніх поколінь можуть використовуватися в ролі медіаплеєра через наявний в апараті USB-роз'єм, призначений для встановлення флеш-карти. Додатково телевізори мають доступ до мережі. Налагодження та підключення проходить за стандартним алгоритмом:

 1. У системі має бути встановлений роутер, що дає швидкість від 2 Мбіт/с. Найкращі параметри – від 10 до 20 Мбіт/с, що дозволяє переглядати відеоматеріали 4К.
 2. При настроюванні Смарт спочатку вказується мова та часовий пояс – для автоматичного настроювання часу.
 3. Приєднання телеприймача до Інтернету проводиться в одному з перших кроків. У меню вказується бездротове підключення, пароль від вай-фаю.
 4. Після виконання користувач повинен здійснити пошук каналів через режим «ефірне», «супутникове» або «кабельне телебачення». Запуск автоматичного пошуку доступних телевізійних каналів займає до 20 хвилин.
 5. Після завершення сканування приймач готовий до роботи та дозволяє дивитися телепередачі.

Важливо! Якщо в сім'ї є маленькі діти, телевізор дає можливість поставити обмеження — «батьківський контроль».

Як подивитися канали телебачення через інтернет

Що таке IPTV, плюси та мінуси використання

Internet Protocol Television працює з пакетною передачею відеоматеріалів, не належить до поширених видів інтернет-телебачення, яких можна приєднатися з будь-якої точки. Для передачі інформації застосовується спеціалізований протокол, який розповсюджується провайдером.

У інтерактивного телебачення IPTV є плюси та мінуси. При використанні Смарт користувач отримує доступ до певного типу дій:

 • може робити запис ефіру;
 • зупиняти телепередачу будь-якої хвилини трансляції.

Інтернет-телебачення має великий набір функцій, передається через звичайні регіональні та федеральні канали. Додатково користувач отримує різноманітні розваги, добірки з кабельних мовлень (все, що є у постачальника послуг). При застосуванні функціоналу доступні 150 каналів, включаючи пізнавальний та тематичний контент. Послуга входить у стандартний пакет, відео транслюється із достатньою чіткістю картинки.

Як подивитися канали телебачення через інтернет

Основною перевагою IPTV є відсутність необхідності купівлі додаткової дорогої апаратури:

 • антен;
 • приймачів;
 • ресіверів.

Користувачі не оплачують:

 • прокладання шнурів;
 • налаштування обладнання;
 • список інших стандартних робіт.

Зазначений спектр послуг входить до заохочувального бонусу інтернет-компанії та не вимагає оплати. Щоб дивитися IPTV не обов'язково купувати телевізор із можливостями Смарт. Досить скористатися:

 • планшетним пристроєм;
 • персональним комп'ютером;
 • стільниковим телефоном;
 • звичайним телеприймачем із приставкою.

До переліку вторинних плюсів використання відносять можливість перегляду:

 • сторонніх мовлень за допомогою спеціалізованих плейлистів;
 • повної інформації про кожен телеканал або передачу.

Користувач може віддалено керувати відтворенням за допомогою планшетного пристрою або смартфона, користуватися багатоканальним аудіорядом.

До недоліків функціоналу відносять можливі урвища мовлення зі спотворенням або уповільненим надходженням картинок на екран. Проблема виникає при нестабільному інтернеті, для рівномірного сигналу потрібне підключення зі швидкістю понад 10 Мбіт/с. Інші недоліки трапляються рідше і пов'язані з роботою персонального комп'ютера, планшета або ноутбука.

Важливо! Технологія Смарт виключає появу вищезгаданих збоїв та недоліків. Система заздалегідь продумана і дає рівномірний зв'язок без різкого зниження або підвищення швидкості передачі інформації.

Як подивитися канали телебачення через інтернет

Перегляд за допомогою спеціальних програм

Телебачення доступне на сучасних пристроях не лише через стандартний браузер, а й за допомогою офіційних клієнтів інтернет-сервісів. Метод не відрізняється від усіх попередніх, але характеризується швидким та зручним підключенням безпосередньо, без додаткового відкриття оглядача.

Для безкоштовного мовлення без використання додаткового адаптера до телеприймача можна встановити:

 • Око-TV – відноситься до клієнтів однойменного сервісу, працює під керуванням Windows та Android. Користувачі відзначають зручний дизайн, легку навігацію та невелику кількість рекламних матеріалів під час трансляції. Контент постачається безкоштовно, йде в HD-якості.
 • Crystal-TV – програма, яка тривалий час транслює російськомовні телеканали, що дозволяють дивитися їх на персональному комп'ютері. Платформа працює під Windows, Android, iPhone, iPad, перевагою клієнта є автоматичне підстроювання якості потоку під показники пропускної спроможності. Для зручності користувачів є телепрограма, що розписує трансляції на кілька днів уперед. За допомогою програми можна переглядати шоу, що завершилися, і телепередачі.
 • Combo Player – найпростіший, але зручний клієнт для знайомства з основними телеканалами, включаючи федеральний рівень, та радіостанціями. Регіональне телебачення доступне користувачам лише на платній основі. Утиліту використовують ті, кому потрібний стабільний клієнт на гаджеті, з невеликою кількістю налаштувань та список телевізійних передач.

Телебачення через інтернет поступово витісняє класичну систему мовлення. Зручність та можливість використання сучасної апаратури (планшета, ПК, телефону) призводить до поступової відмови від класичного методу доступу до телепередач за допомогою кабельного, супутникового чи цифрового приймача. Налаштувати та підключити систему можна самостійно, без допомоги спеціалістів сервісних центрів. Досить слідувати вищезазначеним алгоритмам, щоб отримати працездатне інтернет-телебачення за півгодини.

nBook
Додати коментар