Як поділитися паролем від Wi-Fi на айфоні на інший пристрій

Небагато користувачів знають, що сучасні компанії придумали кілька способів передачі інформації між різними девайсами. Це значно спростило повсякденну користувальницьку рутину і прибрало на другий план ручне введення паролів. Але як поділитись паролем від Wi-Fi на Айфоні? Про це знають далеко не всі користувачі. Тому інформація нижче буде багатьом дуже корисною.

Як поділитися паролем від Wi-Fi на айфоні на інший пристрій

Передача пароля Wi-Fi на системі iOS

Корпорація Apple щороку спрощує використання своїх девайсів. Компанія розробила єдину зв'язку ключів, що поєднує всі паролі, що зберігаються на пристрої. Вона відкриває доступ до різних сайтів, програм та програм. Нововведення також торкнулися сервісів бездротової мережі.

Спрощена взаємодія з пристроями дозволила швидко ділитися паролем Wi-Fi з іншими пристроями. Для цього достатньо скористатися сервісом передачі інформації з девайсу. У процесі не потрібно змінювати внутрішні установки або використовувати інший софт. Так, як поділитись паролем Wi-Fi на айфон? Доведеться скористатися одним із методів, перерахованих нижче.

Існує кілька способів дистанційної передачі пароля:

 • Використання QR-коду. Передати інформацію на системі iOS можна через фірмову програму «команди». Програма автоматично сформує код після проходження кількох етапів встановлення. Такий спосіб піде для пристроїв з різною операційною системою або підключених до одного облікового запису.
 • Передача через увімкнення спільного доступу. iPhone на iOS 11 та вище здатні надавати доступ до мережі через Bluetooth. Для цього не потрібна додаткова підготовка, достатньо включити вай-фай і поставити девайси поруч.
 • Програма «Qrafter». Сторонній софт, що допомагає формувати різні види QR-коду. Такий спосіб підійде для передачі інформації між iPhone та Android.

Кожен із способів має свої переваги та недоліки.

Найпростіше передавати інформацію між різними моделями iPhone, оскільки вони мають найкращу систему синхронізації.

Допомогти передачі пароля між різними операційними системами допоможуть сторонні програми або програми.

Як поділитися паролем від Wi-Fi на айфоні на інший пристрій

Підготовчі дії

Надіслати пароль вай-фай із одного пристрою на інший досить просто. Для цього необхідно вибрати спосіб передачі та попередньо підготувати пристрій. Підготовка складається з кількох етапів:

 • Відновлення операційної системи. Пристрій повинен мати останню версію iOS або Android. Це спростить та прискорить процес відправлення.
 • Зареєструвати облікові записи Apple ID. Система не передає паролі обліковим записам, які не входять до списку контактів. Щоб записати новий контакт, необхідно зайти в сервіс iCloud та ввести дані нового пристрою. Для успішної передачі також слід зберегти пошту телефону, який ділиться паролем.
 • Увімкнути функції Wi-Fi та Bluetooth на кожному пристрої. Не можна виходити діапазони роботи цих сервісів. Пристрої повинні близько розташовуватися один до одного, для покращення їхнього зв'язку.
 • Вимкнути режим модему, передачу стільникових даних.
 • Зайти в iCloud і перевірити номер, що підключається, на наявність у списку контактів.

Для успішного підключення девайсів необхідно виконати кожен пункт, приділяючи особливу увагу iCloud. Після попередньої підготовки пристрій автоматично підключиться до джерела мережі.

Як поділитися паролем від Wi-Fi на айфоні на інший пристрій

Але не кожен iPhone зареєстрований на різний обліковий запис Apple ID. Багато користувачів використовують одну пошту для кількох пристроїв. Тому у них часто постає питання: як без iCloud передати пароль від Wi-Fi з одного iPhone на інший? У цьому випадку можна скористатися сервісом «команди», доступним у App Store.

Якщо ви надсилаєте інформацію на пристрої Android, вам знадобиться додаткове налаштування пристроїв. Насамперед необхідно перевірити наявність програм «Команда» або «Qrafter».

Рекомендується попередньо сформувати QR-код за допомогою даних програми, це значно скоротить час. Не кожен смартфон із операційною системою Android здатний зчитувати коди. Для таких пристроїв слід завантажити спеціалізовані програми зчитування та розпізнавання QR-кодів.

Як поділитися паролем від Wi-Fi на айфоні на інший пристрій

Як поділитися паролем від мережі Wi-Fi з іншим айфоном

Компанія Apple постійно працює над оптимізацією своїх пристроїв. Після появи версії iOS 11 користувачі iPhone можуть ділитися паролем від Wi-Fi. Це прискорило процес підключення пристроїв до бездротової мережі.

Для поширення пароля необхідно пройти кілька етапів:

 1. Увімкнути функції Wi-Fi та Bluetooth. Вимкніть режим модему на пристроях, якщо він увімкнено.
 2. Розблокувати пристрій та підключити його до мережі Wi-Fi, якою необхідно поділитися.
 3. Піднести смартфони один одному, залишаючи невелику відстань між ними.
 4. Зайти в налаштування та вибрати Wi-Fi. Натиснути на мережу, до якої потрібно підключитися.
 5. На першому пристрої з'явиться пропозиція: “Поділиться паролем”. Натиснути на пункт та підтвердити дію.

iPhone підключиться до бездротової мережі після невеликої паузи. На екрані підключеного смартфона з'явиться відповідне повідомлення.

Надалі при повторному з'єднанні смартфон автоматично підключиться до неї без запиту. Ця функція може підключати пристрої версії iOS 11 до мережі Wi-FI за допомогою одного тапа. Стильний інтерфейс є максимально простим і нагадує процес сполучення телефону з навушниками AirPods.

Користувачам більше не доведеться шукати пароль від Wi-Fi на корпусі модему та самостійно вводити його на пристрій. Компанія Apple спростила це завдання. Достатньо піднести телефон гостя та підтвердити підключення до бездротової мережі.

Як поділитися паролем від Wi-Fi на айфоні на інший пристрій

Поділиться мережею між iPhone також можливо за допомогою програми “Ярлики”. Він перетворює пароль Wi-Fi на QR-код. Для цього необхідно зробити кілька простих дій.

Знайти пункт створення коду, додати ярлик до головного меню і запустити його. Цей спосіб дозволяє підключатися до бездротової мережі за допомогою камери смартфона. У програмі також є функція надання доступу до будь-якого контакту.

Перед підключенням необхідно переконатися, що обидва пристрої мають останню версію оновлення та записані один в одного в контактах. З метою безпеки компанія Apple заборонила передавати паролі незнайомим телефонам.

Передача пароля від iOS до Android

Багато користувачів Айфон користуються функцією дистанційної передачі пароля від бездротової мережі. Цей спосіб має простий інтерфейс, з яким впорається будь-який обиватель.

Обставини з операційною системою Android складається зовсім інакше. На жаль, компанія Apple не передбачила вбудованих функцій для передачі пароля іншим моделям смартфонів. Але професійні програмісти створили сторонні програми, які допомагають вирішити цю проблему.

Існує кілька способів передачі пароля з iOS на Android. Найпоширеніший із них — формування QR-коду. Користувачі смартфонів версії Android 10 мають можливість отримати пароль через наведення камери. Таку функцію можна використовувати для отримання коду від операційної системи iOS.

Для цього необхідно знайти програму «Команди» та виконати кілька простих дій:

 • Завантажити команду “Share Wi-Fi” через офіційний сайт програми або пошуковик програми.
 • Додати вкладку “Share Wi-Fi” у головному меню за допомогою іконки “+”.
 • Натиснути на нову команду.

Як поділитися паролем від Wi-Fi на айфоні на інший пристрій

Програма автоматично сформує QR-код мережі, до якої підключено смартфон. Після проходження всіх етапів залишається лише піднести камеру Android до нового коду.

Така функція працює з телефонами, оснащеними програмним забезпеченням вище за версію Android 10. Інші моделі можуть завантажити сканер з магазину Play Market.

Телефони з різними операційними системами також можуть поділитися паролями через програму Qrafter. Завантаживши програму користувачеві, необхідно натиснути на іконку «Створити» у правому нижньому кутку. Потім ввести дані мережі Wi-Fi та пароль. Програма згенерує QR-код, яким може скористатися будь-який смартфон. Але програма має один мінус: нав'язливу рекламу.

Використання неофіційної програми може згубно позначитися на стані смартфона. Багато програм зберігають ідентифікатори та зламують пристрої, підключені до однієї мережі.

Причини відсутності підключення до Wi-Fi

Існує кілька аспектів, які впливають на підключення стороннього пристрою до бездротової мережі. В першу чергу може заважати модель смартфона, що підключається. Функція передачі пароля є тільки на моделях iPhone вище версії iOS 11. Система Android здатна зчитувати коди тільки на версії вище Android 10.

Підключаючи iPhone слід пам'ятати про список контактів. Пристрій не розпочинає синхронізацію з телефоном, який відсутній у списку контактів. Усунути цю проблему можна так:

 • Зайти до облікового запису iCloud, використовуючи Apple ID.
 • Зберегти електронну пошту смартфона, що підключається, до списку контактів.
 • Зберегти електронну пошту смартфона, який надсилає пароль.

Надаючи пароль від бездротової мережі, слід стежити за дистанцією телефонів. Пристрої повинні знаходитись у діапазоні дії сервісів Bluetooth та Wi-Fi. В іншому випадку телефони не зможуть синхронізуватись один з одним.

Як поділитися паролем від Wi-Fi на айфоні на інший пристрій

Заважати підключенню може й обліковий запис телефону. Передача пароля відбувається через зв'язок ключів. Девайси, що працюють під одним обліковим записом, не можуть ділитися паролем, тому кожен iPhone має бути прив'язаний до різних Apple ID.

Частою причиною виникнення проблем із підключенням є роутер. Швидко усунути перебої Wi-Fi роутера допоможе повне перезавантаження пристрою.

Проблеми при підключенні також виникають через перешкоди, викликані іншими електричними приладами. Такий ефект з'являється у багатоквартирних будинках, коли кілька користувачів підключаються до одного радіоканалу. Виправити ситуацію допоможе зміна налаштувань маршрутизатора та перехід на іншу частоту. Зазвичай використовується частота 2,4 чи 5 ГГц.

Зміна можлива, якщо всі пристрої мають функціонал підтримки декількох діапазонів. Чим більше кількість каналів, тим більше обсяг даних, що передаються, і продуктивність мережі.

Розробники Apple вбудували у свої пристрої зручні функції передачі пароля Wi-Fi. Введені новації значно спростили завдання всім користувачем. Тепер необов'язково зберігати довгі паролі на клаптиках паперу і щоразу вписувати їх у новий пристрій. Досить натиснути кнопку Bluetooth або сформувати QR-код через спеціальний додаток.

nBook
Додати коментар