Як підключити аірподс до Андроїда через блютуз та за допомогою програм

Навушники з функціоналом блютуз від Apple гарантують близьке до ідеалу відтворення звуку, функціональність та високу якість. Гаджет призначений для роботи з виробами тієї ж компанії, але може застосовуватися з стільниковими та планшетами інших фірм. При першій покупці багато користувачів губляться перед питанням, як підключити Аірподс до Андроїда. Створення зв'язки можливе під час певних умов.

Як підключити аірподс до Андроїда через блютуз та за допомогою програм

Підключення Airpods до Android через блютуз

Щоб провести з'єднання між двома різними пристроями потрібно, щоб смартфон, що працює під керуванням операційної системи Андроїд, підтримував 4 версію Bluetooth або більш сучасну та кодек ААС. Якщо мобільник має всі зазначені характеристики, то підключення до Android Airpods відбудеться без зайвих проблем.

Процедура формування загальної зв'язки проходить за покроковим алгоритмом:

 1. Вкладиші розміщуються в зарядному футлярі, кришка залишається відкритою, щоб була можливість стежити за кольоровим індикатором.
 2. Потрібно натиснути на клавішу, розташовану на тильній стороні кейсу, доки датчик не почне світитися білим.
 3. У телефоні активується Bluetooth.
 4. Система виведе на дисплей список знайденого обладнання, серед якого потрібно знайти та вибрати AirPods.
 5. Процедура синхронізації включається кнопкою.

При подальшому використанні підключений до Андроїда Аірподс автоматично визначатиметься, відразу ж після його вилучення з кейсу.

Навушники достатньо приєднати один раз і не забути дозволити системі подальшу синхронізацію при знаходженні обох агрегатів у безпосередній близькості.

Як підключити аірподс до Андроїда через блютуз та за допомогою програм

Чи є обмеження при використанні Аірподсів на телефонах Android

Незважаючи на умовну сумісність обладнання, продукція компанії розроблялася для своїх аксесуарів. Окремий функціонал буде недоступним для інших планшетів або смартфонів, що функціонують під керуванням іншим платформам.

Основний недолік зв'язки – більш проблематичний процес підключення. Спеціальний чіп вбудований в зарядний футляр, за рахунок нього приєднання з Айфон і Айпад проходить простіше і швидше. Для виконання завдання достатньо відкрити кейс і натиснути на клавішу підключення. При цьому навушники автоматично функціонуватимуть і з іншою апаратурою, яка була раніше прив'язана до Apple ID.

Як підключити аірподс до Андроїда через блютуз та за допомогою програм

Чи підключаються Airpods до Андроїд? Так, але існує ряд функцій, які не працюватимуть на сторонньому агрегаті.

Перелік втраченого функціоналу представлений нижче:

 • Відсутній доступ до помічниці Siri – хмарної системної допомоги не буде. Функціонувати зможе тільки Google Assistant (завантажити його можна в магазині Плей Маркет) як заміна справжньої Сірі з Айфона.
 • Опція «подвійного тапа» — на Айфоні можна налаштувати певну дію, яка буде працювати при подвійному натисканні. Можна підключити запуск функції за іконкою: пропустити музичну композицію, викликати голосового помічника, відтворити або зупинити запис. На інших апаратах вона не працюватиме. При подвійному натисканні увімкнутися музика або трек стане на паузу. Але якщо крім телефону є Мак, Айпад, то функціонал налаштовується на них, а потім застосовується на Андроїді.
 • Датчик Ear detection – під час роботи з фірмовими девайсами, під час вилучення вкладишів з вух, він виставлятиме записи на паузу. Повторне ввімкнення режиму очікування при поверненні навушника на місце без затримок в автоматичному режимі.
 • Перевірка рівня зарядки акумулятора – віртуальна помічниця не зможе підказати дані, та сама проблема з'явиться і на стільниковому. Тільки окремі версії Android показують заряд приєднаних бездротових девайсів, але навіть за наявності даного функціоналу визначити показник саме на зарядному футлярі не вдасться.

Чи можна підключити Airpods до Android? Процедура можлива, але окремі функції будуть обмежені або відсутні.

На допомогу прийдуть спеціальні програми, які дозволять збільшити кількість працездатних опцій.

Як підключити аірподс до Андроїда через блютуз та за допомогою програм

Підключення за допомогою програм

Як можна підключити Аірподси до Андроїда через програми? Існує кілька можливих рішень.

Assistant Trigger

Нескладна програма, що дозволяє використовувати Гугл Асистент на мобільному за прототипом роботи Сірі. Її зручністю вважається відображення рівня заряду акумулятора навушників на панелі повідомлень.

AirBattery

Софт дозволить отримати:

 • спливаюче вікно при підключенні вкладишів;
 • показник зарядженості батареї;
 • функцію пошуку навушників за її втрати біля території житла.

Єдиний суттєвий мінус програми – це рекламні оголошення.

Як підключити аірподс до Андроїда через блютуз та за допомогою програм

Podroid

За допомогою програми смартфон зможе розпізнавати різноманітні жести, які надходять від вкладишів (подвійний тап по корпусу та ін.). Вони застосовуються:

 • для зупинення музичного твору;
 • переходу на наступний трек;
 • виклику голосового помічника.

Основний недолік полягає в невмінні утилітою розпізнавати відразу два навушники.

Тому розкидати жести за різними вкладками не вдасться. У результаті роботи з одним пристроєм доступ до кількості жестів буде обмежено, але їх можна змінити будь-коли.

Equalizer

Програма призначена для тонкого налагодження звукового звучання. Якщо музика знаходиться в локальному сховищі апарата, підійде будь-який музичний плеєр з еквалайзером.

Але якщо потрібно, щоб один софт відповідав за відтворення музики, другий – за обробку звуку, то Equalizer допоможе впоратися із зазначеним завданням. У ньому знаходиться кілька типів пресетів і тонке ручне налагодження звуку для певних музичних жанрів.

Програму Equalizer найчастіше використовують шанувальники YouTube Music, Spotify. У платформах інтегровані еквалайзери не відрізняються серйозною потужністю.

Як підключити аірподс до Андроїда через блютуз та за допомогою програм

Які можуть бути проблеми при підключенні

Використання продукції корпорації Apple на гаджетах з Андроїдом може призводити до проблем сумісності та різноманітних помилок, пов'язаних з особливостями роботи стільникового. Поширені ситуації та способи їхнього виправлення представлені нижче.

Проходження звуку із вбудованого динаміка

Питання пов'язане з недоступністю окремих профілів. Завдання вирішується за допомогою покрокового алгоритму:

 1. З основного меню апарата слід переміститися в бездротові мережі, потім вибрати підрозділ Bluetooth.
 2. У списку підключених агрегатів, що з'явився на екрані, знаходяться навушники, потрібно натискання на іконку налаштувань, розташовану від назви з правого боку.
 3. Під блоком “використання” розташовуються два слайдери: потрібно перевести розділ “профіль HSP/HFP” в активне положення, якщо проблема виникає при голосовому виклику, за аналогією надходять із “профілем A2DP”, який відповідає за усунення несправностей під час прослуховування музичних творів.

Інструкція актуальна навіть за відключених вкладишах. Найважливіше для виконання – щоб вони знаходились у списку парних апаратів.

Як підключити аірподс до Андроїда через блютуз та за допомогою програм

Відсутність девайсу у переліку

Якщо вкладки визначаються на іншій апаратурі, але тільки не на стільниковому, то проблема може бути спровокована застарілою версією Bluetooth.

Коректна робота утиліти можлива лише при «четвірці» або свіжішому варіанті.

Невірні дані про заряд

Отримання інформації про зарядженість батарей вимагає встановлення однієї з перерахованих вище утиліт. Якщо відомості відрізняються від реальних на 10%, проблема знаходиться на апаратному рівні і виправити її неможливо.

В інших випадках проводиться поетапна схема:

 1. Після відкриття панелі швидкого доступу потрібно увімкнути Bluetooth із GPS.
 2. Переміститися в налаштування, вибрати утиліту, яка використовується для перевірки статусу AirPods.
 3. Клікнути по блоку «дозвіл» та перемістити прапорець, що локалізується біля напису «місце розташування».
 4. Провести повторне підключення навушників та відкриття програми.

Якщо проблема не вирішена, можна спробувати скористатися іншими утилітами з магазину програм Play Market.

Як підключити аірподс до Андроїда через блютуз та за допомогою програм

Поява перешкод під час руху

Блютуз-хвилі обмежені 100 метрами, але подібні показники працюють виключно на відкритих просторах. Усередині будинків максимальний показник знижується на 50% через заважають стіни та працюючі електроприлади.

Проблеми з чітким сигналом можуть виникати за наявності сторонніх сигналів від маршрутизатора, вай-фай приймача або інших навушників. Обладнання має стійкість до зовнішнього шуму, але при появі його краще тримати і підключати в безпосередній близькості від джерела відтворення.

Користуватися в умовах постійних перешкод немає сенсу — звук буде перериватися, а обладнання вимагатиме синхронізувати його з джерелом наново.

Як перевірити Airpods на оригінальність

Існують три методи, що дозволяють провести перевірку.

За серійним номером

Вважається найточнішим способом. На вкладках слід знайти потрібні цифри та перевірити аксесуар на приналежність до компанії. Для цього слід перейти на її офіційну сторінку та ввести дані. Сайт вкаже, справжній девайс або було придбано підробку.

За поганого зору інформацію знаходять у налаштуваннях «рідного» мобільного. Після підключення вкладишів переміщуються з меню в «основні», потім у блок «про цей пристрій» та вибирається найменування навушників.

Як підключити аірподс до Андроїда через блютуз та за допомогою програм

Упаковка та шрифти

Дане обладнання визначається:

 • за білим кольором, в тон девайсу, упаковки;
 • фронтальна панель прикрашена гравіюванням у вигляді крапельок, малюнок глянсовий і відчувається при дотику;
 • решта коробки матова;
 • на боці картинка розташована чітко по центру, без відхилень в будь-яку з областей.

Усередині упаковки міститься інструкція, надрукована на білому папері з оригінальними сірими шрифтами.

Дизайн вкладишів

Візуально відмінності в оригіналі та підробці полягають:

 • в аналогічному тоні виконання – навушники та футляр білі, молочного відтінку;
 • кейс із аксесуарами виготовляються з гладкого пластику з глянсовим покриттям;
 • зарядне обладнання легко відкривається, а при закритті на ньому немає сторонніх зазорів;
 • лівий вкладиш позначений буквою L (Left), правий – R (Right);
 • кришка з внутрішньої сторони доповнена серійним номером та порадами з експлуатації (як підключитися, налаштувати під себе, правильно заряджати тощо);
 • динаміки оснащені металевими сітками, між ними та корпусом немає порожнин та проміжків.

Як підключити аірподс до Андроїда через блютуз та за допомогою програм

Фахівці звертають увагу на такі відмінності в оригінальних та підроблених апаратах:

 • справжні девайси виготовляються в одній кольоровій гамі;
 • навушники швидше підключаються до стільникових тієї ж компанії – на підключення потрібно не більше 10 секунд;
 • автономна робота підробки у кілька разів менша, ніж у оригіналу;
 • у копії часто знаходиться USB-C порт, а чи не класичний порт Apple Lightning;
 • додаток «локатор» на Айфон не працюватиме з нерідним гаджетом.

Користувачі, вперше зіткнувшись із питанням, як навушники від Айфона підключити до телефону Андроїд, вважають виконання завдання неможливим. Вкладиші еірподс легко приєднуються до сторонніх апаратів під час виконання вищевказаних нюансів, використання спеціального програмного забезпечення.

nBook
Додати коментар