Як перевірити б/у iPhone перед покупкою?

Як перевірити б/у iPhone перед покупкою?

Корисні інструктиви для тих, хто не знає, як перевірити iPhone при покупці з рук, тобто б/у. Коротко та ясно, на що варто звернути увагу.

Хочу поділитися деякими корисностями, щоб було зрозуміло, як перевірити бу айфон перед покупкою, на що варто звернути увагу та які можуть бути ризики. Намагаюся все коротко розповісти. Підходить для всіх моделей – 7, 8, 11, 12, 13 і таке інше.

Передмова . Відразу зазначу, нічого страшного в покупці iPhone з рук немає, сам не раз користувався сервісами оголошень і продавав техніку та іншу електроніку в ідеальному стані за ціною, значно нижчою від ринку за тими ж оголошеннями. Тому, якщо врахувати всі інструкції з перевірки бу iPhone, він служитиме довго, вірою та правдою.

Як перевірити б/у iPhone перед покупкою?

У чому полягає сенс купувати iPhone останньої моделі за неможливо великі суми грошей, якщо на різних сервісах, що здійснюють продаж підтриманих речей, якщо можна купити його попередника, але тільки за нижчу вартість? Можна знайти телефон в дуже хорошому стані за прийнятну ціну, і при цьому на гроші, що залишилися, придбати додаткові аксесуари.

Але не варто забувати і про інший бік цього придбання. Така покупка може виявитися не дуже приємною або може не здійснитися, тому потрібно знати кілька правил, щоб не натрапити на шахраїв.

Як не потрапити на хитрощі шахраїв на Авіто, Юлі?

Як перевірити б/у iPhone перед покупкою?

Як відомо, Авіт і Юла сьогодні користуються величезною популярністю, не тільки для чесних продавців і покупців, але і шахраїв. Рекомендую уважно прочитати наступні інструкції, щоб склалося загальне розуміння про те, як перевірити бу айфон перед покупкою на таких сайтах.

Спочатку необхідно подивитися гаданий товар на вищезгаданих сайтах або їх альтернативних варіантах, далі:

 1. Визначити приблизну ринкову вартість підтриманого смартфона зараз. На Яндекс Маркеті можна дізнатися мінімальну ціну на айфон (користуйтесь сортуванням від меншої ціни до більшої). Все, що буде вище за цю вартість, не варто навіть розглядати і тим більше купувати.
 2. Необхідно дізнатися інформацію про продавця: дату реєстрації на сайті, контактні дані, а також наявність відгуків. Як правило, шахраї нещодавно зареєстровані, не мають будь-яких відгуків зовсім, або кількість негативних переважає над позитивними.

  Як перевірити б/у iPhone перед покупкою?

 3. Слід ознайомитись із вже виконаними продажами. У таких облікових записах часто спостерігається або їх відсутність, або до 10 проданих речей протягом невеликого терміну.

  Як перевірити б/у iPhone перед покупкою?

 4. Важливо, що до афериста практично не можна додзвонитися.
 5. Шахраї дуже часто вказують такі причини продажу, як непотрібність речі, наявність кількох однакових товарів, які їм випадково подарували на день народження і так далі.
 6. Щоб зрозуміти, що покупка відбувається у справжнього продавця, потрібно переконатися у правильності адреси та загалом у його наявності. Зазвичай ошуканці вказують або неправильні адреси, або громадські місця.

  Як перевірити б/у iPhone перед покупкою?

 7. Якщо є сумніви в тому, що продавець реальний, як і товар, слід попросити у нього пару фотографій передбачуваної покупки та супутньої документації, виконаних із різних ракурсів. Навіть якщо були отримані всі потрібні фотографії, краще їх перевірити в Яндекс.Картинках у розділі «схожі» або через сервіс Гугл «Пошук по картинці».
 8. Ще однією рисою шахраїв є придумані зустрічі, які вони призначають, але при цьому самі на них не приходять. На це вони мають низку причин, наприклад, з'явилися якісь термінові справи, викликали на роботу, трапилася якась пригода і так далі.
 9. У жодному разі не погоджуйтеся на передоплату вперед, до моменту отримання посилки (якщо оформляєте доставку).

  Як перевірити б/у iPhone перед покупкою?

 10. Аферисти можуть переходити до месенджерів (особливо популярних WhatsApp, Viber, Telegram), а також пропонувати іншу доставку за додаткову плату. Тому потрібно використовувати лише офіційну, перевірену доставку.

Як правильно провести перевірку iPhone перед покупкою?

НЕ важливо, яка модель iPhone розглядається, 7, 8, 11, 12, 13 і так далі, сенс скрізь один, потрібно знати, як перевірити бу айфон перед покупкою, тому підготував для вас невелику інструкцію.

Щоб купити якісний підтриманий айфон з рук, слід дотримуватися наступних пунктів:

Як перевірити б/у iPhone перед покупкою?

 1. Найважливіше – перевірити серійний номер iPhone на офіційному сайті. Зробити це просто, заходимо в ” Налаштування “, шукаємо пункт ” Основні “, потім ” Про цей пристрій “. Копіюємо «Серійний номер» та перевіряємо на цьому сайті.
 2. Заздалегідь підготуватись у технічному плані: взяти з собою портативний акумулятор, щоб перевірити рівень зносу акумуляторної батареї. Як відомо, АКБ в iPhone слабке місце і найчастіше (друге місце після екрану) піддається заміні і, знову ж таки, найчастіше на неоригінальний акумулятор. Друзі, перевірте покупку ємності батареї через « Установки » > « Акумулятор » > « Стан акумулятора ». АКБ в межах 90-100% є хорошим варіантом, все що нижче спричинить додаткові витрати та нерви, пов'язані з швидкою розрядкою телефону, особливо на холоді.
 3. Дізнатися про те, чи до цього ремонтувався телефон, якщо так, то де (офіційні сервіси або кустарним способом з дешевих запчастин аналогів). А також вимагати документи, що вказують на ремонт у офіційних сервісах.
 4. Перевірте ємність батареї в установках телефону . Про всяк випадок виділю це жирним, тому що вважаю важливим. Якщо значення нижче 90%, то дана покупка не коштуватиме своїх грошей, тому що доведеться витратити на заміну акумуляторної батареї.
 5. У налаштуваннях можна дізнатися інформацію про працездатність та цілісність всіх елементів, що входять до складу iPhone. Якщо щось працюватиме, отже, ремонт здійснювався над офіційному сервісі.
 6. Зробіть тестовий дзвінок, щоб перевірити якість зв'язку та працездатність мікрофона з динаміком.
 7. Щоб перевірити дисплей, потрібно відкрити чорну, а потім білу картинки на максимальній яскравості. Якщо є засвіти або жовтизна, то є велика можливість заміни екрану на дешевий китайський аналог за 5$.
 8. Обов'язково здійснюється перевірка динаміка та тачскріну.
 9. Перевірте Touch ID та Face ID, якщо власник не встиг видалити свій обліковий запис.
 10. Обов'язково простежити за тим, щоб попередній власник вийшов із Apple ID та Face ID. Це важливо, оскільки тільки справжній власник знає паролі від облікового запису та зможе це зробити, шахраї виконати це скидання не зможуть.

Якщо продавець забув зазначити будь-які несправності телефону, при особистій зустрічі вимагатиме трохи знизити його вартість. Ну і ще наостанок, торг завжди присутній, навіть якщо продавець категорично вказує на це у своєму оголошенні:)

nBook
Додати коментар