Як перенести WhatsApp з iPhone на Android

У користувачів “Ватсапа” при зміні пристрою часто виникають труднощі, тому що перенести WhatsApp з iPhone на Android непросто. Пов’язано це з великою різницею між операційними системами, алгоритмами їхньої роботи та внутрішніми конфліктами пристроїв.

В результаті вбудовані зручні засоби копіювання даних часто не спрацьовують, і користувач повністю втрачає доступ до чатів. Я розповім про те, якими методами можна перенести листування на інший девайс і як надійно зберегти історії повідомлень.

Основні способи, як можна перенести дані WhatsApp з iPhone на Android

До основних методів трансферу даних відносять:

 • передачу резервної копії;
 • використання спеціальних послуг;
 • надсилання файлів через електронну пошту.

Якщо перенести потрібно не всю інформацію з історією чатів, а лише окремі фрагменти листування, можна вдатися до альтернативних способів.

Наприклад, можна виділити повідомлення та надіслати їх у соціальну мережу або на пошту або надіслати співрозмовнику з проханням передати вам копію пізніше. Деякі користувачі вважають за краще робити скріншоти, але вони зручні лише при роботі з невеликими фрагментами.

Якщо потрібно зберегти історію повідомлень у текстовому вигляді, можна скопіювати її та надіслати самому собі у соціальній мережі.

Процедура спрощується під час активного підключення до WhatsApp Web. Тут копіювати текст буде простіше, його можна зберегти у файлі Word та передати на новий пристрій.

Це найпростіші способи передачі. До їх переваг відносять швидкість та відсутність необхідності встановлення додаткового ПЗ.

Однак шляхом копіювання тексту та надсилання скріншотів заархівувати довгі численні листування не вдасться. Інший недолік додаткових методів – неможливість використання переданих файлів серед WhatsApp.

Ви зможете завантажити історію повідомлень із соціальної мережі, але вставити її в месенджер у такому форматі не вдасться, тому основні способи трансферу краще.

За допомогою електронної пошти

У WhatsApp є вбудована функція, яка дозволяє лише кількома натисканнями передати файли зі збереженими листуваннями. Заархівована інформація буде надіслана в програму, яку ви виберете.

Найпростіше проводити трансфер через електронну пошту, оскільки там щодо м’які обмеження на розмір файлів. Знайти історію в ящику буде нескладно: достатньо ввести слова чат WhatsApp в пошуковий рядок.

Для перенесення “Ватсапа” зробіть наступне:

 1. Зайдіть у месенджер.
 2. Відкрийте установки.
 3. Виберіть розділ «Чати».
 4. Знайдіть вкладку «Історія чатів» унизу.
 5. Натисніть кнопку «Експорт».
 6. Клікніть на цікавий для вас діалог, який потрібно зберегти.
 7. Виберіть, чи прикріплювати медіафайли до архіву. Їхнє додавання сповільнить передачу, на новому девайсі доведеться виділити трохи більше пам’яті. Якщо ви виберете “Без файлів”, буде надіслано копію текстових повідомлень.
 8. У вікні знайдіть поштові сервіси. Надішліть через них листа собі.

Як перенести WhatsApp з iPhone на Android: створення резервної копії листування в месенджері та її перенесення з одного пристрою на інший

Перенесення через електронну пошту.

Головний мінус цього методу – неможливість синхронізувати дані з WhatsApp на Android. Файл буде надіслано у текстовому форматі, тому ви зможете прочитати повідомлення з нього, але чат не скопіюється в месенджер.

За допомогою резервної копії

Резервне копіювання – ще один вбудований спосіб перенесення даних. Я раджу створити архів навіть у тому випадку, якщо ви віддали перевагу іншому методу трансферу.

Для перенесення даних зробіть таке:

 1. Зайдіть до месенджера та відкрийте налаштування.
 2. Виберіть вкладку «Чати».
 3. Натисніть кнопку «Резервна копія».
 4. Створіть нову копію.
 5. Видаліть WhatsApp на “Айфон”.
 6. Авторизуйтесь на новому телефоні зі свого номера.

Після цього система запропонує відновити діалоги через хмарне сховище. Підтвердьте операцію. В результаті історія листування скопіюється на ваш смартфон.

Як перенести WhatsApp з iPhone на Android: створення резервної копії листування в месенджері та її перенесення з одного пристрою на інший

Здійснюємо резервне копіювання.

За допомогою спеціальних сервісів

Існують додаткові програми, які призначені для передачі даних між смартфонами та синхронізації програм. Для перенесення чатів з “Ватсапа” найчастіше використовують Tenorshare iCareFone Transfer.

Це багатофункціональна утиліта, яка в тому числі здатна створювати резервні копії та полегшувати передачу файлів між пристроями.

Для синхронізації WhatsApp на різних смартфонах зробіть таке:

 1. Встановіть утиліту.
 2. Запустіть програму та виберіть опцію WhatsApp.
 3. Підключіть обидва смартфони до ПК. Якщо ви використовуєте Самсунг, увімкніть режим налагодження USB.
 4. Натисніть кнопку «Передача».
 5. Авторизуйтесь у WhatsApp через пристрій на ОС Android.

Як перенести WhatsApp з iPhone на Android: створення резервної копії листування в месенджері та її перенесення з одного пристрою на інший

Синхронізація WhatsApp.

Додаткові поради та рекомендації

Я наполегливо раджу заздалегідь створити резервну копію файлів і відправити їх на пошту, тому що перенести WhatsApp з iPhone на Android вдається не завжди. Іноді навіть не спрацьовують вбудовані стандартні способи.

В результаті користувач залишається без чатів, тому що він вже видалив програму з «Айфона», а на пристроях з ОС «Андроїд» історії не відображаються. Пізніше ви зможете легко знайти резервну копію через папку з надісланими повідомленнями. Як одержувач буде вказано вашу скриньку.

Намагайтеся використати хмарне сховище. З його допомогою набагато простіше синхронізувати програми, у т. ч. на різних пристроях. Додатково цей метод заощаджує простір на внутрішньому носії.

Будьте обережні під час встановлення стороннього програмного забезпечення для трансферу. Під виглядом утиліт можуть поширювати вірусні програми. Намагайтеся завантажувати програми лише з офіційних джерел, перевіряйте файли перед встановленням.

Не реєструйтесь на сумнівних сайтах і не вводіть жодних даних. Якщо інсталяційний дистрибутив вимагає вказати номер телефону або іншу інформацію, закрийте його та видаліть.

Огляд

nBook
Додати коментар