Як передати зображення з телефону на комп'ютер через USB

Мобільний телефон давно вже перестав бути просто пристроєм для здійснення дзвінків та надсилання смс-повідомлень. Тепер смартфон використовується як велика бібліотека зображень – фотографій, картинок, анімацій. Багато користувачів використовують мобільний телефон замість фотоальбому та зберігають у ньому сімейні фотографії. Але в деяких випадках може знадобитися вивести зображення та інші зображення на екран комп'ютера.

Як передати зображення з телефону на комп'ютер через USB

Виведення зображень з екранів телефонів на екран комп'ютера – навіщо це потрібно

Не всі користувачі знають, як передати зображення з телефону на комп'ютер через USB кабель. Тим не менш, існує безліч випадків, коли використання цієї опції може знадобитися. Наприклад, необхідно вивести екран телефону на комп'ютер у таких випадках:

 • Потрібні конкретні зображення (фотографії або анімація), які в телефоні дуже дрібні, а їх слід розглянути поблизу.
 • Екран пошкоджений (наприклад, розбитий), тому на ньому не видно окремих іконок, які дуже потрібні.
 • Через збої контрастності екран мобільного телефону став дуже темним, а зменшити контрастність не можна, тому що нічого не видно (таке часто буває при яскравому сонячному світлі).

З якими ОС сумісне дублювання екрана Android

Перед тим, як вивести екран телефону на ноутбук через USB, потрібно переконатися, що операційна система ноутбука або стаціонарного комп'ютера справді сумісна з моделлю мобільного телефону. Всі версії Android та iOS сумісні з операційною системою Віндовс 10. Тому, якщо на комп'ютері стоїть Windows 10, проблеми з виведенням зображення з телефону на екран виникнути не повинно.

У цій версії Віндовс за замовчуванням налаштовано функцію, яка дозволяє з'єднувати телефон із комп'ютером. Щоб її активувати, необхідно зайти на комп'ютері в меню «Пуск» і вибрати підключення.

Якщо все зроблено правильно, у вікні комп'ютера або ноутбука з'являється інформація про те, що система готова розпочати з'єднання. На телефоні у верхній панелі відбувається активація опції «Синхронізація». Потрібно натиснути один раз на синхронізацію, і відбудеться запуск підключення. Те ж саме станеться, якщо на комп'ютері стоїть операційна система Віндовс 8.1.

Як передати зображення з телефону на комп'ютер через USB

Чи можна вивести екран телефону на комп'ютер, якщо розбитий екран

Якщо телефон розбитий, екран смартфона на комп'ютері через Wi-Fi повністю побачити неможливо, зате можна переглянути, яка інформація, включно з графічною, знаходиться в папках мобільного телефону.

Якщо кнопка увімкнення телефону працює і помітні хоча б окремі фрагменти дисплея, можна спробувати варіант із підключенням миші або клавіатури. У цьому випадку для отримання доступу до екрана потрібен телефон, який підтримує USB OTG. Також потрібна клавіатура або миша з підключенням через USB, перехідник USB OTG.

Детальна послідовність дій буде такою:

 1. Увімкнути мобільний телефон.
 2. Підключити до його гнізда перехідник USB OTG (зазвичай йдеться про Micro-USB).
 3. Підключити концентратор USB з під'єднаною мишею та клавіатурою до цього перехідника.
 4. Далі можна керувати мобільним телефоном, використовуючи клавіатуру та мишу.

Андроїд також підтримує пристрої Bluetooth, але для цього потрібно отримати доступ до екрана з налаштуваннями, а це неможливо при непрацюючому, пошкодженому сенсорному екрані.

Якщо здійснити підключення не вдалося, для відновлення даних, що зберігаються у пошкодженому телефоні, потрібно звернутися до майстерні з ремонту гаджетів. Тільки попередньо необхідно уточнити, чи фахівець виконуватиме скидання налаштувань. Слід пам'ятати, що ремонт сенсорного екрану коштує досить дорого.

Увага! Якщо екран розбитий, але за допомогою кабелю вдалося відобразити на комп'ютері або ноутбуці папки з інформацією з телефону, фотографії можуть відобразитися у зменшеному форматі (квадратики з картинкою всередині) або у вигляді значків, за якими незрозуміло, що саме зображено на фотографії. У цьому випадку слід змінити налаштування меню «Вигляд» та змінити значки на зображення.

Програмне забезпечення для передачі зображень з екрана телефону на комп'ютер або ноутбук

Не варто засмучуватися, якщо описані вище способи передачі зображення на екран не спрацювали, і відправити нічого не вдалося. У такому разі краще користуватися спеціальним програмним забезпеченням.

Великою популярністю користується утиліта MyPhoneExplorer, що дозволяє легко та швидко передавати та вивести картинку з мобільного на комп'ютер. Програма доступна для завантаження та користування на офіційному сайті розробника. Необхідно завантажити рекомендований файл і встановити його, у результаті робочому столі з'являється новий ярлик. Необхідно натиснути на нього для запуску утиліти.

Така ж програма має стояти на мобільному телефоні. Для завантаження можна скористатися стандартним програмою Play Market. Після цього на мобільному телефоні активується режим налагодження. Після налаштування режиму налагодження USB залишилося тільки з'єднати комп'ютер і телефон. На екрані комп'ютера з'явиться зображення з екрана.

Для довідки! Створивши такий зв'язок, вдасться не тільки управляти мобільним телефоном за допомогою миші, але й вводити текст смс-повідомлень за допомогою комп'ютерної клавіатури.

Також можна скористатися ще однією популярною утилітою TeamViewer. Провід для підключення не потрібний. Плюс цього способу полягає в тому, що в процесі використання утиліти створюється загальний чат, що з'єднує обидва пристрої, підключені до мережі комп'ютер і мобільник. Можна буде за допомогою комп'ютера видалити зі смартфона непотрібні програми та виконати передачу файлів з мобільного телефону на комп'ютер.

Підключення через USB-кабель

Перед тим, як вивести зображення з телефону через USB на ноутбук, необхідно перевірити справність кабелю та відповідного роз'єму на комп'ютері. За наявності механічних пошкоджень комп'ютер просто не зможе розпізнати USB провід.

Для виконання цієї процедури послідовність дій буде такою:

 1. Увімкнути в телефоні налагодження USB.
 2. Відкрити браузер та зайти в інтернет-магазин Chrome.
 3. Вбити у рядок пошуку розширення Висор.
 4. Перейти до сторінки утиліти, вибрати установку.
 5. Через кабель здійснити підключення смартфона до комп'ютера.

Далі необхідно повернутися до розширення та перевірити, чи є назва гаджета у списку доступних підключень. Щоб дати згоду на з'єднання, клацніть ОК. Далі автоматично відбудеться трансляція екрана смартфона на монітор. Цей спосіб один із найзручніших.

Як передати зображення з телефону на комп'ютер через USB

Що потрібно для дротового підключення

Для проводового підключення потрібен лише кабель USB. Він має бути повністю справним, без механічних пошкоджень. Роз'єм у всіх сучасних моделей смартфонів один і той же, типовий (прямокутної форми).

Увага! У деяких випадках комп'ютер розпізнає USB-кабель автоматично, в цьому випадку на екрані з'являється меню, в якому користувачеві пропонується відкрити файли, переглянути або зберегти їх.

Як вивести екран телефону на комп'ютер через Wi-Fi

Трансляція з телефону на ПК через Wi-Fi ще один спосіб швидко скинути картинки з мобільного на комп'ютер. Перед виконанням процедури необхідно перевірити підключення. І ноутбук, і телефон повинні мати відкритий доступ до мережі. Трансляція з телефону через Wi-Fi на комп'ютер при відключеному вай-фай зв'язку неможлива, у цьому випадку з мобільного телефону на комп'ютер або ноут не передається нічого.

Цей спосіб не можна використовувати, якщо телефон розбитий. Для виконання процедури треба одночасно підключити до мережі вай-фай комп'ютер і смартфон. Для трансляції телефонного дисплея на великий екран необхідно скористатися утилітою Screen Stream. Необхідно завантажити цю програму з магазину Play Market, запустити її та почати трансляцію.

Увага! При збоях у підключенні до вай-фай (наприклад, з вини провайдера послуг зв'язку) трансляція з айфону та виведення інформації автоматично перерветься.

Як передати зображення з телефону на комп'ютер через USB

Виведення зображень з планшета або мобільного телефону на екран ноутбука або комп'ютера – дуже зручна функція. Найпростіше робити це через стандартний ЮСБ кабель, що йде в комплекті до будь-якого мобільного телефону. Також, якщо зарядний пристрій складається з двох частин – блок живлення та кабель у вигляді шнура, і вони роз'єднуються, можна використовувати кабель від заряджання. Але слід мати на увазі, що «не рідний» кабель ЮСБ, навіть якщо він і підходить до мобільника, може не спрацювати: пристрій просто не розпізнає його.

nBook
Додати коментар