Як безкоштовно скачати відео з YouTube на Android-пристрій

Як безкоштовно скачати відео з YouTube на Android-пристрій

Завантаження відео з YouTube на ваш пристрій Android – досить корисне заняття. YouTube входить до найкорисніших веб-сайтів. Люди з усього світу завантажують відео на YouTube, і ви можете їх дивитися безкоштовно. Офіційна програма YouTube проста у використанні і має кілька корисних функцій, але вона не дозволяє вам зберігати відео на вашому пристрої Android.

Хоча YouTube нещодавно оголосив про функції автономного збереження, це не те саме, що завантаження відео з YouTube, так як ви повинні відкривати програму кожен раз, коли хочете подивитися будь-яке відео.

У цій статті ми розповімо про два прості та безкоштовні способи, як зберегти будь-яке відео з YouTube на своєму пристрої Android.

Використання онлайн-сервісу

У першому методі ми будемо використовувати онлайн-завантажувач відео. Цей сервіс дозволяє завантажувати відео з найпопулярніших сайтів без зайвих дій. Щоб зберегти відео з YouTube за допомогою онлайн завантажувача, зробіть таке:

  1. Відкрийте будь-який браузер на своєму телефоні та перейти на m.youtube.com.
  2. Тепер запустіть відео, яке потрібно завантажити на свій пристрій Android.
  3. Потім потрібно скопіювати адресу (посилання) відео, перейти на savefrom.net і вставити туди URL.
  4. Нарешті, натисніть кнопку у вигляді стрілочки, і ви побачите різні роздільні здатності відео для скачування.

Як безкоштовно скачати відео з YouTube на Android-пристрій

Цей метод працює постійно. Однак за допомогою цього способу ви можете завантажувати відео з YouTube лише в максимальній роздільній здатності 720p. Якщо ви хочете завантажити відео у вищій роздільній здатності, скористайтеся другим методом, про який ми написали нижче.

Використання програми

Якщо ви хочете завантажити відео з YouTube на Android у форматі Full HD (1080p), вам слід спробувати такі програми, як TubeMate або Snaptube. Ці програми дозволяють завантажувати відео з багатьох популярних сайтів, таких як youtube, facebook і т.д.

Після встановлення відкрийте програму та перегляньте сайт, щоб знайти цікаве відео. Як тільки ви знайдете його, ви можете почати відтворення і ви побачите можливість завантажити це відео на свій телефон або планшет. Ви можете вибрати роздільну здатність відео. Ви також можете побачити розмір файлу для різних роздільних здатностей відео із самої програми.

Як безкоштовно скачати відео з YouTube на Android-пристрій

Коли справа доходить до завантаження відео з YouTube, TubeMate – найкращий додаток для цієї роботи. Воно дуже просте у використанні і, що найважливіше, дозволяє без зайвих дій завантажувати відео з YouTube на пристрій Android. Хоча ви можете завантажувати відео з багатьох інших сайтів за допомогою цієї програми, воно було створено виключно для завантаження відео з YouTube.

Отже, тепер ви знаєте, як можна швидко та безкоштовно скачати відео з YouTube на свій смартфон або планшет Android. Але, якщо у вас є якісь сумніви щодо цього, напишіть нам про це в поле для коментарів.

nBook
Додати коментар