Як активувати VoLTE на смартфоні Xiaomi, Redmi та POCO

Як активувати VoLTE на смартфоні Xiaomi, Redmi та POCO

Всі ми хочемо насолоджуватись найкращою якістю звуку при телефонних розмовах. Однією з найкращих альтернатив на сьогоднішній день є VoLTE. У цій статті ми розглянемо, як активувати цю функцію на мобільному телефоні Xiaomi, Redmi та POCO.

Але перш ніж ми продовжимо, варто пояснити, що таке VoLTE чи дзвінки 4G. Слово VoLTE – це скорочення від Voice over LTE (передача голосу за LTE), технологія, яка пропонує цікаві технічні вдосконалення. Можна сказати, що це справжній стрибок якості, порівняно з дзвінками через мережі GSM або UMTS, які традиційно використовуються основними операторами стільникового зв'язку.

Переваги VoLTE

Проблеми, що виникають під час дзвінків через мережі 3G, просто відсутні у VoLTE. Ви помітите різницю, коли активуєте цю функцію свого телефону. Ось основні та цікаві переваги даної технології:

  • Вища якість звуку. Навіть при використанні телефону в несприятливих акустичних умовах (посеред вуличного руху або в приміщенні з великою кількістю шумів фону) голос чути більш чітко.
  • Додаткові можливості. Від відеодзвінків та відправлення розташування до обміну даними, і це лише деякі з них. Все це можливо завдяки використанню технології RCS (Rich Communications Services).

Усі великі оператори вже інтегрували цю технологію у свої послуги. Тому рекомендуємо активувати VoLTE на мобільному пристрої.

Як активувати VoLTE на мобільному телефоні Xiaomi, Redmi та POCO

Як активувати VoLTE на смартфоні Xiaomi, Redmi та POCO

За замовчуванням на смартфонах опція VoLTE, хоч і доступна, але відключена. Тому, якщо ми хочемо активувати VoLTE на Xiaomi, Redmi або POCO, ми маємо виконати такі кроки:

  1. Перейдіть до «Налаштування» вашого смартфона та виберіть розділ «SIM-картки та мобільні мережі».
  2. Далі виберіть SIM-картку та активуйте опцію «Увімкнути VoLTE».

Після виконання цих простих кроків VoLTE буде активовано на нашому Xiaomi, Redmi та POCO. З цього моменту ви зможете здійснювати голосові дзвінки високої чіткості через мережі 4G, LTE чи WiFi. Ця функція працюватиме з будь-яким оператором, який підтримує цю технологію.

Як вимкнути VoLTE на мобільному телефоні Xiaomi, Redmi та POCO

Хоча переваги активації VoLTE на вашому пристрої незаперечні, іноді можуть виникати обставини, за яких вам потрібно вимкнути цю функцію. Найчастіші причини зазвичай такі:

  • Несправності. Це не дуже часті випадки, але збої іноді трапляються, особливо в регіонах, де мережа 4G слабка.
  • Вища витрата заряду батареї. У порівнянні з дзвінками через мережу 2G/3G ця технологія швидше витрачає заряд батареї.

Для того, щоб деактивувати VoLTE на вашому Xiaomi, Redmi та POCO, зробіть наступне:

  1. Перейдіть до «Налаштування» мобільного телефону.
  2. Потім відкрийте меню «SIM-картки та мобільні мережі».
  3. Вимкніть опцію «Увімкнути VoLTE».

Отже, тепер ви знаєте переваги VoLTE і як увімкнути/вимкнути цю функцію на мобільному телефоні Xiaomi, Redmi та POCO. Хоча VoLTE в окремих випадках призводить до деяких збоїв та швидше розряджає акумулятор пристрою, ми рекомендуємо активувати цю корисну функцію на своєму смартфоні.

nBook
Додати коментар