Як активувати віртуальну оперативну пам'ять на вашому Xiaomi

Як активувати віртуальну оперативну пам'ять на вашому Xiaomi

Xiaomi вбудувала опцію віртуальної оперативної пам'яті в деякі пристрої, і вона може стати в нагоді в складних ситуаціях. Якщо ви вважаєте, що це необхідно, включити віртуальну оперативну пам'ять на телефоні Xiaomi дуже просто, і це функція, яка може поліпшити продуктивність багатозадачності без будь-яких дій з вашого боку. Крім активації цієї опції, звичайно.

Ця функція стає доступною дедалі більшій кількості виробників і може бути найцікавішою для мобільних телефонів початкового та середнього рівня. Хоча це також може бути корисним для мобільних телефонів високого класу.

Як увімкнути віртуальну оперативну пам'ять на мобільному пристрої Xiaomi

Ця нова функція інтегрована в налаштування пристрою, тому знайти її можна досить швидко, це не займе більше хвилини. Просто майте на увазі, що для її активації вам потрібно виконати такі дії:

  • Відкрийте “Параметри”.
  • Перейдіть до «Розширені налаштування».
  • Виберіть «Розширення пам'яті» та активуйте цю функцію.

Як активувати віртуальну оперативну пам'ять на вашому Xiaomi

Коли ви це зробите, ви додасте 1/2/3 ГБ віртуальної оперативної пам'яті на ваш пристрій залежно від кількості ГБ основної пам'яті. Наскільки можна збільшити оперативну пам'ять?

  • Телефони з об'ємом пам'яті 256 ГБ та більше – 3 ГБ ОЗУ
  • Телефони з пам'яттю 128 ГБ – 2 ГБ ОЗУ
  • Телефони з пам'яттю 64 ГБ – 1 ГБ ОЗУ

Тому, якщо на вашому пристрої було 3 ГБ оперативної пам'яті, то тепер буде 6 ГБ. Проте слід зазначити, що не так усе гарно, як здається.

Оперативна пам'ять характеризується тим, що є швидшим типом пам'яті, ніж основна, оскільки відповідає за розміщення процесів, що відбуваються в цей час.

Віртуальна пам'ять RAM використовує частину основної пам'яті пристрою як додаткову пам'ять RAM в ситуаціях, коли вона необхідна мобільного пристрою через перевантаження завданнями. Ці 1/2/3 ГБ, за логікою, не будуть доступні для використання як основна пам'ять.

Однак у цього є і недолік – ця додаткова пам'ять RAM працює не так швидко, як звичайна RAM, але все одно дуже допомагає у певних ситуаціях.

Активувавши цю функцію, пристрій зможе використовувати 1/2/3 ГБ віртуальної оперативної пам'яті у ситуаціях, коли звичайної оперативної пам'яті недостатньо. Тому пристрій працюватиме краще, ніж якби віртуальна пам'ять не була активована.

nBook
Додати коментар