Встановити Ватсап на телефон Samsung безкоштовно на російській мові: скачати останню версію для галаксі та андроїд, включити та налаштувати програму

Перш ніж встановити “Ватсап” на телефон безкоштовно російською мовою, переконайтеся в підтримці сервісу Google Play Market. Оскільки мобільний додаток представлений лише 2 версіями – для iOS та Android, скачування WhatsApp Messenger на Samsung доступне лише в APK-форматі. Для завантаження софту потрібно активний обліковий запис «Гугла» або посилання на сторінку офіційного «Ватсапа».

Особливості програми WhatsApp для Samsung

Мобільний месенджер для «самсунгів» на Android – повноцінний клієнт, який підтримує зв'язок з абонентами за допомогою текстових, голосових повідомлень, аудіо та відеодзвінків. Встановивши програму на смартфони від Samsung Galaxy, користувач отримує доступ до всіх оновлених функцій та параметрів. Інтерфейс клієнта підлаштовується під регіональні параметри пристрою. Загальні налаштування, такі як мова та час, автоматично зберігаються у WhatsApp до переустановки.

Функціональні можливості

“Ватсап” для “Галаксі” – стандартний клієнт месенджера з підтримкою офіційних оновлень. Останні прошивки довантажують із Play Market або завантажують з офіційної сторінки розробника (APK для Android). Якщо смартфон русифікований, налаштований на регіон «Росія», то російська мова автоматично встановиться при інсталяції WhatsApp.

Встановити Ватсап на телефон Samsung безкоштовно російською мовою: скачати останню версію для галаксі та андроїд, включити та налаштувати програму

Пошук програми у Play Market.

Функції месенджера:

 1. Обмін текстовими та голосовими повідомленнями з абонентами будь-яких країн.
 2. Дзвінки та відеозв'язок. Підтримуються групові конференції до 50 учасників.
 3. Створення приватних груп та каналів. Бізнес-версія месенджера дозволяє створювати вбудовані каталоги для просування товарів та послуг.
 4. Веде сторінку за допомогою розділів «Статуси» (аналог сторис Instagram).
 5. Додавання нових контактів через вбудовану адресну книгу.
 6. Трансляція геоданих.
 7. Резервне копіювання будь-яких повідомлень у хмару або на телефон.
 8. Двофакторна авторизація за номером, блокування доступу до сканера Finger Print.
 9. Вимкнення повідомлень для прихованого перегляду повідомлень.
 10. Створення профілю «невидимки» із прихованим відображенням статусу (часом останнього входу).
 11. Швидке додавання контактів та груп за допомогою QR-сканера.
 12. Зміна номера облікового запису.
 13. Експорт чатів та медіа.
 14. Збереження налаштувань після деінсталяції програми.

Додатковою можливістю WhatsApp є його використання у веб-версії чи десктопному клієнті.

Переваги

“Ватсап” підтримує ті ж функції, що і більшість сучасних месенджерів. Його головна перевага – кінцеве шифрування будь-яких повідомлень.

На відміну від Telegram, програма зберігає цифрові ключі від чатів на пристрої та у хмарі (при резервному копіюванні). Якщо не приділяти уваги безпеці гаджета, листування опиниться у вільному доступі.

Якщо порівнювати WhatsApp з Viber, то перевагою першого є відсутність прив'язки з сервером. У дата-центрах, походження яких приховують, зберігаються лише медіа. Чати, що відображаються, дублюються лише в пам'ять пристрою, і при необхідності їх можна видаляти хоч щодня.

Порівняно з іншими маловідомими месенджерами, “Ватсап” пропонує цікавий набір функцій та параметрів, що використовуються для повсякденного спілкування. Відеодзвінки та посилання на розташування онлайн – затребувані аудиторією функції.

Як завантажити останню версію безкоштовно російською мовою

Перевірте, чи активний Play Market в оболонці Android. З'єднання облікового запису доступне в розділі «Акаунти». Натисніть значок «Додати» (плюс), збережіть поштову скриньку Gmail, підтвердьте авторизацію за допомогою пароля та коду перевірки.

Встановити Ватсап на телефон Samsung безкоштовно російською мовою: скачати останню версію для галаксі та андроїд, включити та налаштувати програму

Підтвердження номера після встановлення.

Щоб завантажити та одночасно встановити “Ватсап” на телефон безкоштовно російською мовою (на “Самсунг”), використовую вбудований магазин Google.

Інструкція:

 1. Тапніть по ярлику маркету на екрані.
 2. У рядку пошуку вбийте WhatsApp.
 3. Відкрийте офіційну сторінку завантаження.
 4. Натисніть на кнопку «Встановити».
 5. Закрийте вкладку.
 6. Дочекайтеся повної інсталяції. На екрані з'явиться нове піктограма з доступом до програми.

Якщо ви встановлюєте WhatsApp Messenger для «Галаксі Вотч», скористайтесь завантаженням з офіційного сайту.

На деяких самсунгах знайти версію для андроїда можна за допомогою вбудованого Play Store.

Установка месенджера

Щоб запустити програму, топніть по зеленому значку з трубкою. Не переплутайте з менеджером дзвінків/контактів.

Інструкція:

 1. Прочитайте умови використання WA.
 2. Тапніть за написом «Прийняти і продовжити».
 3. Дайте програмі необхідні авторизації.
 4. Введіть номер.
 5. Підтвердіть реєстрацію введенням коду перевірки.
 6. Вкажіть нікнейм для відображення в обліковому записі.
 7. Завантажте аватарку профілю.

Установку WhatsApp завершено.

Встановити Ватсап на телефон Samsung безкоштовно російською мовою: скачати останню версію для галаксі та андроїд, включити та налаштувати програму

Налаштування месенджера.

Як настроїти «Ватсап» на телефоні «Самсунг»

Налаштовую месенджер таким чином:

 1. Відключаю повідомлення у налаштуваннях «Чатів». Використовуйте беззвучний режим та прихований показ повідомлень для збереження заряду.
 2. Деактивую відображення медіа в Галереї, щоб отримувати доступ до файлів безпосередньо в месенджері.
 3. Приховую статус у налаштуваннях «Конфіденційності». Щоб увімкнути “невидимку”, топніть за пунктом “Ніхто” в розділі “Був(а)”.
 4. Встановлюю пароль та двофакторну авторизацію у вкладці «Безпека».

Інші налаштування включайте на розсуд.

Можливі проблеми та складності

З установкою WhatsApp із Play Market впорається будь-який новачок. Для безперебійної роботи месенджера достатньо оновлювати прошивку, очищати кеш та використовувати антивірус із режимом онлайн-сканування загроз.

Якщо ви інсталювали APK зі стороннього ресурсу, слід вчасно оновлювати «Ватсап». Для цього спочатку видаляють програму, а потім встановлюють оновлену версію APK. Автоматичне завантаження даних інтерфейс не підтримує. При цьому враховуйте, що після переустановки месенджера зітруться всі активні чати та розмови. Відновити їх можна, якщо зберегти резервну або локальну копію заздалегідь.

Огляд

nBook
Додати коментар