Встановіть Windows 10 із загальним ключем

Встановіть Windows 10 із загальним ключем

Існує ряд загальних ключів для інсталяції Windows 10, щоб ви могли безпомилково стежити за процесом інсталяції. Хоча пізніше вам потрібно буде ввести діючий ключ, який ви, можливо, придбали на офіційному веб-сайті Microsoft.

На одному з етапів установки Windows 10 користувачеві пропонується ввести дійсний системний ключ, чого немає у більшості користувачів. Проте корпорація Майкрософт продумала всі дії установки і пропонує список загальних ключів, щоб ви могли ввести той, який вам потрібен і відповідає вашій версії.

Бувають випадки, коли ключа немає під рукою, щоб заповнити поле, тому ви можете тимчасово використати будь-який із цих ключів, доки не зміните його на новий.

Усього їх чотири, і вони відповідають Windows 10 Home, 10 Pro, Home Single Language та Windows 10 Enterprise. Тому перше, що вам потрібно зробити, це перевірити, яку версію Windows ви збираєтеся встановити, тому що вам доведеться використовувати ключ, який відповідає цій версії.

Не забудьте записати ці ключі правильно, тому що в іншому випадку з'явиться помилка, що попереджає вас про те, що цей ключ продукту недійсний:

  1. Windows 10 Home (Домашня): TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99.
  2. Windows 10 Home Single Language (Домашня для однієї мови): 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH.
  3. Windows 10 Pro (Професійна): VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T.
  4. Windows 10 Enterprise (Корпоративна): NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43.

Ці ключі будуть доступні протягом декількох днів, і з ними можна використовувати Windows 10 без обмежень. Після пробного періоду у вас не буде іншого вибору, крім змінити ключ, на новий дійсний ключ Windows. Також ви можете використовувати безкоштовний спосіб активації Windows 10, яким ми поділилися в цій статті.

Ви дізнаєтесь, що термін дії ліцензії закінчився, тому що в системі почне з'являтися попередження про те, що вам потрібно змінити ключ. Тому вам не слід турбуватися про те, коли настане час замінити спільний ключ Windows 10.

Майте на увазі, що всі ці спільні ключі є оригінальними, але вони призначені лише для інсталяції Windows 10.

nBook
Додати коментар