Вірт за Вайбером або Ватсапом

Для занять віртом за «Вайбером» або «Ватсапом» потрібен співрозмовник, який досить розкутий і відповідає вам взаємністю у ваших побажаннях. Випадкові розсилки з подібними пропозиціями стануть причиною непорозуміння, неприємних діалогів із незнайомими людьми. Тому я раджу шукати партнерів з обережністю через спеціальні групи або сайти з анкетами.

Вірт за Вайбером або Ватсапом: безкоштовні групи, особливості, чи не небезпечно надсилати фото незнайомцям

Для занять віртом потрібно знайти хорошого партнера.

Що таке «вірт» у месенджерах

Вірт – це скорочення слова «віртуальний». Найчастіше під цим терміном мається на увазі секс через відеозв’язок, іноді – з відправкою фото чи тестових повідомлень.

В окремих випадках співрозмовники додатково використовують спеціальні технічні пристрої, контроль над якими можна передати партнеру.

Групи у Viber та WhatsApp з віртом

До найбільш відвідуваних груп для дорослих у Viber і «Вацап» відносять:

  • “Територію пристрасті”;
  • Play Friends;
  • 3iks;
  • “Імперію пристрасті”;
  • «Спокуса»;
  • «СПЕКА. 20+».

Вірт за Вайбером або Ватсапом: безкоштовні групи, особливості, чи не небезпечно надсилати фото незнайомцям

Групи орієнтовані сексуальні знайомства.

Більшість чатів не належать до вузькоспеціалізованих. Вони орієнтовані на сексуальні знайомства. Особисті переваги вам доведеться обговорювати з партнером окремо через особисті повідомлення або відразу заявити в групі про цілі.

Можна знайти веб-модель, яка буде схильнішою виконувати ваші побажання, проте в більшості випадків такі послуги не безкоштовні.

Особливості вірта з фото – чи небезпечно

Незважаючи на відсутність ризику заразитися хворобами, що передаються статевим шляхом, віртуальний секс є небезпечним. У процесі спілкування людина може зняти вас на відео або зберегти фотографії. Найбільш високо цінується той матеріал, на якому видно обличчя партнера, проте для шантажу може використовуватись будь-яке зображення.

Після отримання фотографій або відеоролика зловмисник може використовувати матеріали різними способами:

  1. Найпоширеніший – шантаж. Ваш партнер стирає всі файли, що компрометують його, і повідомляє, що поширить зображення з вами, якщо ви не відправите йому грошову суму. Таке діяння є кримінальним, і ви зможете звернутися до поліції для написання заяви, а також попросити адміністрацію месенджера забанити шахрая. Однак це не завжди рятує від розповсюдження фото- та відеоматеріалів.
  2. Інший спосіб монетизації зображень з еротичним змістом – їх продаж. Зловмисник отримує від вас фотографії та відео, потім реєструється у соціальних мережах під виглядом вас. Після цього він шукає клієнтів у спільнотах, зв’язується з ними від вашого імені та пише, що йому терміново потрібні гроші. Шахрай пропонує купити у нього фото та відео за низькою ціною. При даному способі матеріали побачить вузьке коло людей, але й обчислити зловмисника майже неможливо.
  3. Навіть якщо людина не переслідує фінансової вигоди, вона все одно може зашкодити вам. Наприклад, виставити ваші фотографії на сайті з анкетами людей, котрі займаються сексом за гроші. Після цього вам на телефон надходитимуть небажані дзвінки. Позбутися їх буде проблематично, особливо якщо анкета розміщена на декількох сайтах. Для цього вам доведеться зв’язатися із власниками ресурсу. Навіть після цього ваші фотографії можуть надіслати повторно.
  4. Деякі зловмисники залишають відео та фото у відкритому доступі. Не завжди супроводжується монетизацією. Часто мотивація партнера залишається невідомою. Оприлюднення інтимних файлів завжди неприємне, але при великій кількості переглядів проблема ускладнюється, тому що вас можуть побачити знайомі.

Вірт за Вайбером або Ватсапом: безкоштовні групи, особливості, чи не небезпечно надсилати фото незнайомцям

Після зняття відео ви можете зіткнутися з шантажем.

Небезпека, пов’язана з віртуальним сексом – можлива деанонімізація. Ви можете випадково зіткнутися з людьми, які знають вас, хай навіть побічно чи через інших. Особливо це стосується спілкування у групах та чатах, там багато співрозмовників. Навіть факт присутності у спільноті, яка присвячена вірту з «Вайбера» або «Ватсапа», може викликати багато проблем. Наприклад, про ваші захоплення можуть повідомити вашого коханого або коханої, колегам або начальнику.

Огляд

nBook
Додати коментар