Ватсап Веб: як увійти з комп’ютера без завантаження за номером телефону

Сьогодні будь-який користувач найпопулярнішого у світі месенджера отримав можливість листуватися з друзями та діловими партнерами прямо з комп’ютера за допомогою програми «Ватсап Веб». Це дуже зручно, адже працювати з цією версією можна без скачування та встановлення додаткового софту – десктопної програми або емулятора «Андроїд».

Особливості WhatsApp Web

Спочатку розробники випустили на ринок програму, призначену лише для мобільних пристроїв – смартфонів та планшетів. Але незабаром, на численні прохання користувачів, з’явився і десктопний додаток для встановлення на ПК. А сьогодні з’явилася можливість використовувати браузерну версію, для роботи якої потрібно лише стабільне підключення до інтернету.

WhatsApp Web не можна запустити в автономному режимі. Щоб авторизуватися у своєму обліковому записі в системі, потрібен мобільний телефон, на якому вже встановлено програму.

Роблять це так:

 1. У командному рядку браузера вводять адресу web.whatsapp.com.
 2. Після завантаження сторінки відкривають “Ватсап” на смартфоні.
 3. Заходять у налаштування. Для цього топають по піктограмі у вигляді 3 вертикальних точок у правому верхньому кутку екрана.
 4. У вікні вибирають «Пов’язані пристрої».
 5. Натискають на “Прив’язку”. Для запуску процесу доведеться ввести графічний ключ або пройти ідентифікацію Face ID або Touch ID.
 6. Наводять камеру сканера на монітор для зчитування згенерованого QR-коду.

Після зчитування даних відбувається вхід у систему. На дисплеї з’являється список чатів. Клікнувши на ім’я адресата, переходять у діалог із ним. При цьому обміну файлами не відбувається – всі дані видаляються після завершення сесії, а всі надіслані та прийняті медіа або документи автоматично дублюються у смартфоні.

Ватсап Веб: як увійти з комп'ютера без завантаження за номером телефону

Робимо прив’язку пристрою.

При роботі з програмою “Ватсап Веб” користувачі отримують можливість:

 • надсилати та отримувати повідомлення з ПК;
 • переглядати статуси друзів;
 • керувати чатами – додавати до «Вибраного», відправляти в архів, блокувати;
 • міняти тему оформлення та шпалери;
 • встановлювати повідомлення;
 • частково редагувати профіль – змінювати ім’я та статус.

Для зручності роботи з комп’ютера можна використовувати клавіші. Дізнатися про особливості управління можна, зайшовши до налаштувань WhatsApp Web. Це дозволить швидко перемикатися між розділами меню. Свої гарячі клавіші є і для виклику стікерпаків та панелі смайлів.

Веб-версія працює лише при синхронізації з мобільним пристроєм, тому смартфон має бути підключений до мережі зі стабільним сигналом.

Оптимально, якщо ПК та телефон працюють від однієї мережі Wi-Fi.

Переваги та недоліки веб-версії «Ватсапа»

Багато користувачів воліють, особливо якщо їхня робота пов’язана з великим обсягом листування, працювати з месенджером на ПК, а не на смартфоні.

Переваги такого способу очевидні:

 • немає потреби відволікатися на інший пристрій;
 • зручніше набирати великі тексти з клавіатури;
 • є можливість переглянути медіа та документи на великому екрані;
 • при необхідності легко зберегти інформацію безпосередньо на комп’ютері.

Але як би не був зручний «Ватсап Інтернет», у нього є й недоліки. Так, повна функціональність месенджера недоступна у браузерній версії. Якщо потрібно здійснювати голосові або аудіодзвінки онлайн, використовуючи ПК замість телефону, не обійтись без встановлення десктопної програми. А воно не підтримується на комп’ютерах із застарілою операційною системою.

Не вдасться користуватися WhatsApp Web і за відсутності доступу до смартфона з встановленим додатком та авторизацією в ньому. Веб-клієнт не може працювати автономно: після завершення сесії на телефоні сеанс на ПК також автоматично закінчується і користувача викидає із системи.

Ватсап Веб: як увійти з комп'ютера без завантаження за номером телефону

Використання веб-версії “Ватсапа” має свої плюси.

Вхід у «Ватсап Веб» за номером телефону

Спочатку для авторизації у браузерній або десктопній версії месенджера достатньо було ввести дані, під якими користувач реєструвався у додатку.

При цьому на мобільний приходило SMS-повідомлення з кодом перевірки. Але згодом розробники видалили таку можливість, і тепер увійти до WhatsApp з ПК просто за номером телефону не вдасться. Обов’язково потрібно зв’язати пристрої, відсканувавши QR-код із екрана монітора.

Чи можна входити без підтвердження

Авторизуватись у месенджері без прив’язки пристрою неможливо. Але якщо в процесі роботи потрібно закрити вкладку з програмою Ватсап Веб, необов’язково щоразу при запуску зчитувати QR-код.

Якщо при відкритті сесії встановити галочку в полі навпроти рядка «Залишатися в системі» і не відключати телефон, залишаючись у програмі, то при наступному вході авторизація буде автоматичною.

Огляд

nBook
Додати коментар