Ватсап веб на телефоні: вхід в систему онлайн без скачування, як встановити та користуватися повною версією на андроїді

Застосування “Ватсап”-веб на телефоні допоможе одночасно використовувати 2 облікові записи в месенджері. Зайти в WhatsApp через браузер також можна на мобільному пристрої, де не було встановлено програму.

Функції та можливості WhatsApp Web для телефону

WhatsApp Web або web-клієнт є онлайн-версією месенджера, дозволяє заходити в профіль зі смартфонів, комп'ютерів, планшетів. Інтерфейс простий, розібратися в роботі соціальної мережі зможе навіть особа без навичок програмування, літня людина або дитина.

Відмінності від стандартної програми

У web-клієнті доступні ті ж функції, що й у мобільній програмі.

Тут можна:

  • обмінюватися текстовими, голосовими чи відеопосланнями;
  • надсилати співрозмовникам медіафайли;
  • редагувати інформацію облікового запису, змінювати аватар, статус;
  • вступати до групових чатів;
  • шукати потрібний діалог за допомогою функції пошуку.

Єдина можливість, яку розробники обмежують – це здійснення відеодзвінків. Такий вид зв'язку доступний лише при вході з мобільного додатка.

Переваги веб-версії

Браузерна варіація має ряд переваг:

  1. Не потрібно завантажувати програму. Заощаджується простір на смартфоні, не витрачати час на встановлення та активацію.
  2. Використовується на будь-якому браузері. Раніше доступ був тільки у користувачів Google Chrome, але зараз розробники налаштували веб-варіацію для Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer та ін.
  3. Можна активувати кілька облікових записів. У кожному встановленому браузері користувач зможе відкрити новий обліковий запис.

Як встановити та користуватися на смартфоні

Покрокова інструкція з встановлення та використання соціальної мережі російською трохи відрізняється для Андроїда та Айфона. Спочатку через будь-який браузер потрібно знайти офіційний сайт розробника.

Android

На сайті в головному меню топніть за кнопкою виклику меню. У ньому виберіть пункт «Версія персонального комп'ютера». У самому низу сторінки, що відкрилася, клікніть по WhatsApp Web.

Налаштуйте масштаб так, щоб можна було з іншого гаджета зробити скан QR-коду.

Проскануйте, використовуючи смартфон, на якому відкрито потрібний обліковий запис. Після цього отримайте доступ до всіх опцій.

Набирати повідомлення, записувати ГС, відправляти медіа можна тим самим способом, що й у додатку. Налаштування можна виставити в однойменному меню. Браузерна версія синхронізується з мобільною, тому поставити різні аватари чи статуси не вдасться.

Ватсап веб на телефоні: вхід в систему онлайн без скачування, як встановити та користуватися повною версією на андроїді

Установка на Андроїд.

iPhone

Активуйте веб-браузер, перейдіть на сайт розробника. Затисніть кнопку перезавантаження, утримуйте, доки не випливе меню. Клацніть по полю «Повна версія».

Перейдіть вниз, тапніть по WhatsApp Web. Розтягніть QR-код так, щоб він відображався на дисплеї. Проскануйте з пристрою, на якому виконано вхід у потрібний профіль.

Інтерфейс у версії зрозумілий інтуїтивно. Щоб активувати потрібну функцію, повторюйте ті самі дії, що й у завантаженому додатку.

Ватсап веб на телефоні: вхід в систему онлайн без скачування, як встановити та користуватися повною версією на андроїді

Установка пристрою з ОС iPhone.

Можливі проблеми та складності

Користувачі стикаються з низкою труднощів при використанні соціальної мережі:

  1. Програма не підтримує смартфон. Не кожен телефон вдасться встановити WhatsApp Web. Скористатися ним зможуть власники гаджетів з ОС Android, IOS 8.1 та вище, BlackBerry 10.
  2. Програма не запускається. Спробуйте оновити месенджер. Старі варіації не синхронізуються із сервером. Через це деякі функції перестають працювати або функціонують помилково.

Для роботи потрібне стабільне з'єднання. Якщо сигнал слабкий, переривається, повідомлення, медіафайли не завантажуватимуться. Рекомендується перезавантажити Wi-Fi роутер, підключитися до іншої мережі або змінити локацію, щоб “Ватсап”-веб на телефоні не зависав.

Огляд

nBook
Додати коментар